Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko154
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
MatemXVI

MatemXVI

Dołączył 7 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6956
  • Znaleziska 376
  • Mikroblog 6580
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 6
patykiem_pisane
patykiem_pisane
5 godz. i 35 min temu
  • 8
Na prawicy stabilnie. Nie mogą się porozumieć co do stołków, więc się żrą w mediach. Po wyborach w 2027 roku chyba będą krótkie rządy XD
#polityka #krakow #bekazpisu #bekazkonfederacji #bekazprawakow
patykiem_pisane - Na prawicy stabilnie. Nie mogą się porozumieć co do stołków, więc s...

źródło: XD

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatemXVI
MatemXVI 4 godz. i 40 min temu via Wykop
  • 0
@patykiem_pisane: Ciekawe czy "lider prawicy" Batyr ich zjednoczy i utrzyma te rządy po wyborach 2027
  • Odpowiedz
gaz_wieprzowy
gaz_wieprzowy
gaz_wieprzowy
8 godz. i 57 min temu
  • 4
#ukraina #polityka #bekazpisu
A i jeszcze jedno, absolutnie gardze Batyrem ale zagranie z odebraniem orderu jest wybitne, genialne wręcz. Co by nie mówić, PiS ma naprawde lepszych analityków i spindoktorów, wygrali wybory gangusem a za rok wygrają czarnkiem, właśnie dzieki takim zagraniom. Tusk może sobie najwyżej pisać durne tweety.

I najlepsze że zasadniczo nie ma argumentu za tym żeby nie odebrać tego orderu zelenskiemu który jawnie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatemXVI
MatemXVI 7 godz. i 41 min temu via Wykop
  • 1
@gaz_wieprzowy:

a za rok wygrają czarnkiem, właśnie dzieki takim zagraniom.

Ja coś czuję że Czarnek jest na chwilę, a za rok podmienią go na Boguckiego i to on będzie przyszłym premierem. Bogucki jest bardziej strawny i przede wszystkim - jest od Nawrockiego którym cała prawica się zachwyca. "Nie może być że premier i prezydent z jednej partii" zamieni się na "Prezydent potrzebuje silnego rządu". Sporo Konfiarzy i Braunistów będzie z
  • Odpowiedz
elo345
elo345
elo345
18 godz. i 17 min temu
  • 59
Po przemyśleniu, uważam, że jednak Nawrocki jest bardzo słabym prezydentem.
Bardziej mu zależy, żeby grać na podziały i kręcić jak największe zadymy, niż realnie działać na korzyść Polski.
Najpierw afera z SAFE, i nakręcanie kłamstw, jakoby pieniądze w większości miały iść na sprzęt niemiecki.
Teraz robienie afery z "orłem białym" (decyzja Zełełeńskiego fatalna, ale próba grania tym w polityce wewnętrznej, to pieprz..pna katastrofa)

Pokazuje to, że nawet w ważnych czy kryzysowych momentach prezydent nie potrafi wyjść
elo345 - Po przemyśleniu, uważam, że jednak Nawrocki jest bardzo słabym prezydentem.
...

źródło: z31636174IEG,Sklep-z-gadzetami-z-agencji-z-Kartuz-to-niejedyne-

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatemXVI
MatemXVI 17 godz. i 22 min temu via Wykop
  • 40
@Zabawkowy: Dokładnie, PiS zawsze grał na uczuciach Polaków i tak samo robi Nawrocki. Różnica jest taka że PiSu ludzie nie kupują, a Nawrockiego kupują bo to "nowa twarz w polityce".
  • Odpowiedz
MatemXVI
MatemXVI 23 godz. i 1 min temu
  • 4
#bekazpisu #polityka #bekazprawactwa
Nie bez powodu wydanie specjalne, idealne połączenie dla widzów kanału zero, wyznawcow Batyra
Oj zaraz w komentarzach wysyp Mariuszy którym wystrzeli wiadomo co na cześć "wodza" Batyra
MatemXVI - #bekazpisu #polityka #bekazprawactwa
Nie bez powodu wydanie specjalne, ide...

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ANONIMOWYczlonekwykopu_1992
ANONIMOWYczlonekwykopu_1992
wczoraj, 14:45:54
  • 4
#bekazpisu #urojeniaprawakoidalne
Ej Mirki z tych dwóch tagów,, co powiecie na utworzenie nowego tagu "dzidoweporazeniemozgu" ale takie z pompą, umawiamy się na piątek za tydzień i robimy o 7ej rano fred z przeglądem najmocniejszych komentarzy jakie ktoś dał radę zescreenować.
oczywiście #dzidoweporazeniemozgu można rozruszać i wcześniej, ale za tydzień to i ja trochę tego nazbieram xD

ODLICZANIE: 7 dni
ANONIMOWYczlonekwykopu_1992 - #bekazpisu #urojeniaprawakoidalne
Ej Mirki z tych dwóch...

źródło: 1000029363

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatemXVI
MatemXVI wczoraj, 15:00:29 via Wykop
  • 5
@ANONIMOWYczlonekwykopu_1992:

Nawrocki to normalny facet a Trzaskowski to produkt lewicowo-medialny.

xDDDDDD
Tak się składa że Nawrocki to produkt pisowsko-medialny i to dużo mocniej niż jak sobie wyobrażają Trzaskowskiego jako produkt lewicowo-medialny. Bez PiSu do dzis by go o nim nawet nie słyszeli, a dzięki PiSowi mają swojego wodza
  • Odpowiedz
szmichal
szmichal
wczoraj, 12:37:22
  • 631
Ale sie Kosiniak z Kamyszem zdenerwowali. Polecam, 4 minuty do kawusi #bekazpisu #polityka
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatemXVI
MatemXVI wczoraj, 12:41:11 via Wykop
  • 367
@szmichal: Ciekawe czy Batyrowi przeszkadzało że Błaszczak bierze kredyty na wyższym oprocentowaniu? Przeciez Nawrocki (zdaniem prawaków) podobno myśli tylko o dobru Polski
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
wczoraj, 10:53:15
  • 20
#zydzi #polityka #bekazpisu #heheszki #pansutener #pis #dobrazmiana

Pan Sutener to sobie ekspertów dobiera XD
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatemXVI
MatemXVI wczoraj, 12:25:37 via Wykop
  • 0
@mleko3-2procent:

I widać ze batyr pracuje nad swoimi strukturami, może za 4 lata stworzy własną partie?

Dostał ogromne zasoby żeby to robić, najpierw kampanię którą organizował PiS a teraz Kancelaria Prezydenta. Tak jak to przystało na "zwykłego chłopa z ludu". Najbardziej rozpieszczony polityk w historii Polski. Normalnie jakby zakładał partie to by z tym poległ, tak samo jakby samodzielnie kandydował na prezydenta
  • Odpowiedz

931

Nawrocki ostro reaguje na decyzję Zełenskiego Chce mu odebrać Order Orła Białego

Prezydent Karol Nawrocki bardzo stanowczo reaguje na decyzję prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego w sprawie nadania ukraińskiej jednostce imienia "Bohaterów UPA". Nawrocki zapowiedział, że chce, by jednym z punktów posiedzenia Kapituły Orderu Orła Białego, było odebranie orderu Zelenskiemu

Makavlani
z
rmf24.pl
dodany: wczoraj, 08:44:01
  • 208
  • #
    polityka
  • #
    prezydent
  • #
    ukraincy
  • #
    4konserwy
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
MatemXVI
MatemXVI wczoraj, 10:36:53 via Wykop
  • 0
Gardzę Nawrockim z całego serca ale zgadzam się z jego słowami i mam nadzieje że Zełeński będzie miał odebrany Order Orła Białego. Nigdy nie zasługiwał na to odznaczenie
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Kempes
Kempes
wczoraj, 08:29:40
  • 225
#polityka #pansutener #bekazpisu #bekazlewactwa #pis #dobrazmiana #4konserwy #polska

Pan Sutener oświadczył:
"...do wczoraj informacje na ten temat pozyskiwałem wyłącznie z opinii publicznej..."

Pracownik jego kancelarii M. Przydacz oświadczył:
Kempes - #polityka #pansutener #bekazpisu #bekazlewactwa #pis #dobrazmiana #4konserwy...

źródło: FB_IMG_1777833475060

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatemXVI
MatemXVI wczoraj, 09:24:06 via Wykop
  • 32
@Kempes: @Matuuusuuu : Niektórzy i tak będą mówić że to bezbłędny polityk, najlepszy polityk w historii Polski i ogólnie Karol Ufam Tobie (jak kiedyś było Janusz Ufam Tobie)
  • Odpowiedz
Barte_q
Barte_q
Barte_q
przedwczoraj, 14:59:09
  • 9
3pkt procentowe i KO ma wiekszosc parlamentarną.

#wybory #polska #polityka #bekazprawakow #bekazpisu #bekazkonfederacji
Barte_q - 3pkt procentowe i KO ma wiekszosc parlamentarną.

#wybory #polska #polityka...

źródło: so

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatemXVI
MatemXVI przedwczoraj, 18:21:04 via Wykop
  • 0
@Barte_q: Żeby tak było w wyborach ale osobiście wątpie, wybory prezydenckie pokazały że KO nie będzie miało lekko
Ja osobiście bym obstawiał że mają ok. 30%
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
27.05.2026, 18:23:58
  • 194
jeszcze trochę i Batyrowi mniej osób będzie ufać niz nie ufać a to byłby ewenement jak na polskiego prezydenta - nawet Duda nigdy nie miał takich not
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #nawrocki
splinter96 - jeszcze trochę i Batyrowi mniej osób będzie ufać niz nie ufać a to byłby...

źródło: 1000028721

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatemXVI
MatemXVI 27.05.2026, 19:00:23 via Wykop
  • 1
@splinter96: Był jakiś sondaż gdzie była o 2% większa nieufność od zaufania.
Coś mam wrażenie że w następnych latach będzie miał dużą nieufność, szczególnie jakby PiS z Konfą i ew. Braunem wrócili do władzy w 2027. Już kibicom podpadł to będzie podpadał reszcie
I będzie jak z Dudą, będą się wyborcy go wypierać i każdy będzie mówił że to było tylko mniejsze zło
  • Odpowiedz
MatemXVI
MatemXVI 27.05.2026, 21:08:04 via Wykop
  • 5
@fornson23: @Kismeth: są ludzie którzy traktują Batyra jak boga i już zajął dla wieliu PiSowców miejsce Kaczyńskich, a dla tych prawych miejsce Mentzena/Korwina/Bosaka, twierdzą że 100 % jego decyzji jest najlepsze. Najwięcej takich ludzi można znaleźć w komentarzach pod kanałem zero. Nawet jak Batyr by powiedział im że "czarne jest białe" to oni by to łyknęli, bo przecież tak powiedział ich bożek
  • Odpowiedz
PierdekAlonso
PierdekAlonso
27.05.2026, 10:13:32
  • 1367
Jak tam Stanowski coś napisał o Mateckim? Kanał zero wypuscil jakis film na ten temat? Bo moim zdaniem jest to największa afera i największy skandal ostatnich 20 lat jak nie lepiej w polityce.

Rozumiecie, że jeden z najbardziej prominentnych polityków stworzył fikcyjny fundusz z państwowych pieniędzy, a następnie pieniędzmi z tego funduszu zatrudniał swoich znajomych w swojej fikcyjnej fundacji pod warunkiem, że będą mu pod stołem oddawać 60% tej pensji, którą on im
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatemXVI
MatemXVI 27.05.2026, 10:40:21 via Wykop
  • 504
@PierdekAlonso: Afera Mateckiego to nie skandal więc po co Stanowski ma robić filmik
największym skandalem jest obrażanie bożka prawicy Batyra i o tym trzeba zrobić 5 filmików, Mariusze i Grażyny tak chcą
  • Odpowiedz
Vanderwill
Vanderwill
26.05.2026, 13:26:18
  • 417
Z ilu obietnic do tej pory wywiązał się Batyr?

#kiciochpyta #polityka #bekazpisu #bekazprawakow #polska #batyr #prezydent
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatemXVI
MatemXVI 26.05.2026, 17:55:19 via Wykop
  • 5
@koniecswiatajestbliski:
Najlepsze że jego wyznawcy mówią "że to przez Czarzastego co blokuje projekt". A powiedział tylko że obniży prąd o 33 % w 100 dni a nie powiedział jak.
Mercosur miał zablokować - nie zablokował, ale to też nie ważne dla prawicy że Meloni poparła Mercosur, najważniejsze że Meloni ma mokro na widok Batyra
  • Odpowiedz

408

Jak Sok z Buraka odwołał prezydenta Krakowa

Jak Sok z Buraka odwołał prezydenta Krakowa

Szczegółowa analiza kampanii referendalnej. W skrócie - Miszalskiemu szło dobrze i referendum prawie zostało "zamilczane" dopóki do gry nie włączyły się pro-rządowe konta w mediach społecznościowych które agresywną retoryką zmobilizowały przeciwników prezydenta do uczestnictwa.

Nigarun
z
resfutura.pl
dodany: 25.05.2026, 11:14:44
  • 131
  • #
    krakow
  • #
    referendum
  • #
    polityka
MatemXVI
MatemXVI 25.05.2026, 19:51:03 via Wykop
  • 2
@Pytalski_malopolan: Coś mi się wydaje że w KO oprócz Sikorskiego to Trzaskowski był najlepszy... Skoro on był słaby, to jacy muszą być inni?
MatemXVI
MatemXVI 25.05.2026, 20:48:18 via Wykop
  • 0
@TheInquisitive4Ever: Też fakt. W KO są albo bezjajeczni i głupi albo z bardzo negatywną otoczką
szychun
szychun
24.05.2026, 15:49:41
  • 25
#polityka #bekazpisu a więc to już nie jest mieszkanie Nawrockiego, nie jest to też mieszkanie którego Nawrocki jest współwłaścicielem. Jest to mieszkanie, którego 50% w spadku zapisane ma Nawrocki. Idąc tą logiką proponuję ochroną SOP objąć każdy las i plac, w których Nawrocki uskuteczniał format szlachetnej i męskiej walki. Tego typu lokalizacje muszą stanowić dla niego sporą wartość sentymentalną więc niech państwo je pilnuje.
szychun - #polityka #bekazpisu a więc to już nie jest mieszkanie Nawrockiego, nie jes...

źródło: 1000018850

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatemXVI
MatemXVI 24.05.2026, 17:00:29 via Wykop
  • 1
@szychun: Jak z JP2, też Karolem, do którego Grażyny lubią porównywac Batyra, zresztą niektórzy z kibola już za życia próbują robić świętego
  • Odpowiedz
miki4ever
miki4ever
24.05.2026, 13:50:15
  • 666
#stanowski #kanalzero #bekazpisu #polityka

To wpis z czasów, jak pan Krzysztof się jeszcze nie interesował polityką. Wtedy nikt nie musiał się podawać do dymisji, a służby wykonywały po prostu swoje obowiązki…
miki4ever - #stanowski #kanalzero #bekazpisu #polityka

To wpis z czasów, jak pan Krz...

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatemXVI
MatemXVI 24.05.2026, 13:53:53 via Wykop
  • 82
@miki4ever:

To wpis z czasów, jak pan Krzysztof się jeszcze nie interesował polityką

Akurat wtedy zaczął się interesować polityką
  • Odpowiedz
eSUBA94
eSUBA94
24.05.2026, 11:53:25
  • 10
więcej odcinków! serwery wytrzymają!!
POSDRAFIAM Z BRAJTON DOBROM ROBOTE ROBITA!

#kanalzero #bekazpisu #kanalpisowski #tvpis
eSUBA94 - więcej odcinków! serwery wytrzymają!!
POSDRAFIAM Z BRAJTON DOBROM ROBOTE RO...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatemXVI
MatemXVI 24.05.2026, 12:01:47 via Wykop
  • 6
@eSUBA94: Zawsze filmiki z Nawrockim mają więcej wyświetleń, a w komentarzach filmy pochwalne w kierunku wodza
  • Odpowiedz
Jabby
Jabby
22.05.2026, 05:36:49
  • 290
Polityka prowadzona przez prawicę przypomina spektakl w wykonaniu ludzi z opóźnieniem umysłowym.
- Najpierw Trump deklaruje że zabierze Niemcom 5.000 żołnierzy i przerzuci ich do Polski
- Potem jego administracja deklaruje że obniżą o 4.000 żołnierzy kontyngent w Polsce
- Następnie wtopa z nieodebraniem telefonu od Karolka z Polski, bo pewnie Trump zapomniał kto to jest albo szkoda mu było poświęcać partyjki golfa na rozmowę z kimś takim
- A na koniec deklaracja że da
Jabby - Polityka prowadzona przez prawicę przypomina spektakl w wykonaniu ludzi z opó...

źródło: z31621404AMP,Karol-Nawrocki

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatemXVI
MatemXVI 22.05.2026, 08:22:59 via Wykop
  • 1
@Jabby:

Ktoś to wszystko łyka poza partyjnym betonem?

Mariusze z kanału zero, dla którego Batyr jest niemalże bogiem, tyle lat czekali na takiego prezydenta jak to co drugi z nich pisze
  • Odpowiedz
codziennaKasia
codziennaKasia
codziennaKasia
22.05.2026, 06:08:43
  • 13
Lepiej dzisiaj odpiąć wszelkie social media, tłitery i inne bo psychoprawica dzisiaj wybuchnie z tej ekstazy :D

cysio stanoski i mazurek wypuszczą całą serię filmów jak pis i nawrocki doprowadzili do tego sukcesu.

Czapkowali, cukrowali, klękali, skandowali w polskim sejmie, lizali rowa aż się niedobrze robiło i na koniec wybłagali takiego tłita, na którym prawica będzie jechać przez kolejny rok.

#polityka #bekazprawakow #bekazpisu #bekazpodludzi
codziennaKasia - Lepiej dzisiaj odpiąć wszelkie social media, tłitery i inne bo psych...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatemXVI
MatemXVI 22.05.2026, 08:21:15 via Wykop
  • 0
@galicjanin: A w komentarzach pod kanałem zero hołdy uwielbienia dla Słońca Narodu Karola Nawrockiego od jego wyznawców
  • Odpowiedz
szychun
szychun
22.05.2026, 07:34:28
  • 11
#polityka #bekazpisu #usa dziwne, że Nawrocki ani jego ludzie nie chwalą się tym, że ostatnio rozmawiali z ludźmi Trumpa/samym Trumpem. Trochę jakby sami byli zaskoczeni tą decyzją
szychun - #polityka #bekazpisu #usa dziwne, że Nawrocki ani jego ludzie nie chwalą si...

źródło: 1000018791

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatemXVI
MatemXVI 22.05.2026, 08:16:52 via Wykop
  • 5
@szychun: Słyszałem że podobno bodajże dwie rozmowy Nawrokciego z Trumpem jakimi się chwalili... nie miały miejsca, nikt z USA ich nie potwierdził. Zatem tutaj tym bardziej powinni puścić nawet fejk, tu już by lepiej zadziałało
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 24
  • Strona 1 z 24
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 26.01.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 29.04.2020

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 29.07.2024

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking