Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko123
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Mamiser

Mamiser

Dołączył 9 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 22928
  • Znaleziska 10508
  • Mikroblog 12420
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 15
  • Dodane (50)
  • Komentowane (1955)
  • Plusowane (10415)
Mikuuuus
Mikuuuus
8 godz. i 7 min temu
  • 25
160 Ukraińców wróciło z niewoli

26.06.2026
Wszyscy byli w niewoli od 2022 roku
Filmik opublikowany przez Służbę Bezpieczeństwa Ukrainy (SBU)
#ukraina #wojna #rosja #wideozwojny #wojsko #swiat #sbu
Mikuuuus - > 160 Ukraińców wróciło z niewoli
26.06.2026
Wszyscy byli w niewoli od 202...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Spioszeq
Spioszeq
8 godz. i 5 min temu via Wykop
  • 5
@Mikuuuus:
Ci wyglądają lepiej niż ci co wracali wcześniej na początku wojny, także tu delikatne propsy dla rosji, że chociaż ich jakoś karmili. Nie zrozumcie mnie źle, dobre traktowanie jeńców to normalne dla większości świata, ale po r0sji spodziewałem się wraków ludzi.
  • Odpowiedz
yosemitesam
yosemitesam
7 godz. i 55 min temu via Wykop
  • 35
@Spioszeq: weź im od razu wyślij kwiaty i czekoladki z podziękowaniem, że ukraińskim jeńcom głów nie odcięli.
  • Odpowiedz
delulusional
delulusional
7 godz. i 58 min temu
  • 82
Chita, Kraj Zabajkalski.
7000km od Kijowa.
Paliwa niet.

#ukraina #rosja #bekazkacapow
delulusional - Chita, Kraj Zabajkalski.
7000km od Kijowa.
Paliwa niet.

#ukraina #ros...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yosemitesam
yosemitesam
7 godz. i 45 min temu via Wykop
  • 42
Wszystkie cysterny z paliwem z Dalekiego Wschodu jadą do Moskwy
  • Odpowiedz
dqdq1
dqdq1
7 godz. i 42 min temu via Wypiek
  • 98
@yosemitesam powinni je zatrzymywać. Tak wyglądał rozpad ZSRR- regiony przestały wysyłać produkty do Moskwy i masowo blokowały transporty. Oni tam do końca roku mogą mieć regularne starcia służb z cywilami.
  • Odpowiedz
szurszur
szurszur
7 godz. i 58 min temu
  • 7
Gdy Ukraińcy zadadzą jakiś bolesny cios Rosji to od lat Rosjanie usiłują to neutralizować tymi samymi sztuczkami.
Polega to na tym, że info o ataku na Rosję tak tylko przemyka, a na top 1 promowany jest jakiś lakoniczny tekst o ataku Rosji na UA. Często są to niusy zmyślone, pamiętam dawniej np wrzutki o całym batalionie polskich najemników z którymi utracono kontakt po ataku rakietowym lub uderzeniu w bunkier z generałami NATO, itp.
szurszur - Gdy Ukraińcy zadadzą jakiś bolesny cios Rosji to od lat Rosjanie usiłują t...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-27 102908

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wykoppltakastronazobrazkami
wykoppltakastronazobrazkami
5 godz. i 37 min temu
  • 54
Orki już nawet się nie kryją. Wprost wspierają Rosję i nawołują do zrzucenia atomicy.
Więcej Brauna i k0nfy. Spoleczeństwo wytrzyma.
#rosja #ukraina #bekazprawakow #bekazkonfederacji #bekazpisu #polityka
wykoppltakastronazobrazkami - Orki już nawet się nie kryją. Wprost wspierają Rosję i ...

źródło: tyu

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

omicronns
omicronns
5 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 30
rząd Polski powinien kibicować Rosji i pluć na niemców


@wykoppltakastronazobrazkami: Strateg.
  • Odpowiedz
Icouldbeyourmom
Icouldbeyourmom
5 godz. i 6 min temu via Wykop
  • 15
@wykoppltakastronazobrazkami: Eh, niektórzy nigdy się nie nauczą, mimo że historia dała tyle przykładów. A może wręcz mu się marzy kolejny rozbiór Polski i podział ziem polskich na niemieckie i rosyjskie?

@PIMP_MY_RIDE-P1 taki jesteś?
  • Odpowiedz
monsterek443
monsterek443
4 godz. i 56 min temu
  • 3
Beka ze rosja szybciej zelektryfikuje motoryzację niż Europa bo im braknie paliwa xD

#wojna #rosja
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

corran
corran
56 min temu via Wypiek
  • 0
@monsterek443 to wtedy Ukraina zacznie walić po elektrowniach a nie rafineriach
  • Odpowiedz
mocarnyknur
mocarnyknur
3 godz. i 31 min temu
  • 7
#rosja #wojna #bekazpodludzi #polityka

Generał Patton

"Rosjanie to rasa zasługująca na pogardę. Zwykłe dzikusy. Moglibyśmy ich rozpirzyć w cholera"
mocarnyknur - #rosja #wojna #bekazpodludzi #polityka

Generał Patton

"Rosjanie to ra...

źródło: 1000040595

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turin89
Turin89
3 godz. i 30 min temu via Android
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Arhus
Arhus
13 min temu via Android
  • 0
@reniuuu5: polecam nie robić z patrona kij wie kogo, że powiedział parę słów o ruskich prawdziwych to generałem był slabym
  • Odpowiedz
mike-johnston
mike-johnston
2 godz. i 49 min temu
  • 12
Chcesz przyjechać na Krym na wakacje? Zapraszamy.
Ale przywieź że sobą kilka kanistrów benzyny.

Kawiarnie są otwarte, ale nie mają prądu. Więc nalejesz im trochę z kanistra do generatora i zrobią ci kawę.
Noce będziesz spędzał w schronie, ale przede wszystkim się nie bój. XD

#ukraina #wojna #rosja #russiahateclub
mike-johnston - Chcesz przyjechać na Krym na wakacje? Zapraszamy.
Ale przywieź że sob...

źródło: 1000042328

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

doczko123
doczko123
2 godz. i 47 min temu via Wykop
  • 12
@mike-johnston: brzmi kusząco dla entuzjastów klimatów post-apo
  • Odpowiedz
szurszur
szurszur
28.05.2026, 17:12:19
  • 3
I cyk, gdy tylko pojawia się różnica zdań z jakimś krajem to Rosja wprowadza sankcje na import bo przypadkiem akurat wtedy nastepuje wysyp zidentyfikowanych naruszeń sanitarnych.
To samo było w przypadku Polski bo od co najmniej ćwierćwiecza nakładali na nas cykliczne zakazy. Ba nawet gdy wprowadzali sankcje odwetowe po sankcjach Zachodu za aneksje Krymu to na Polskę nałożyli minimalnie wcześniej bo rzekomo coś znaleźli, a dopiero zaraz potem na resztę UE (być
szurszur - I cyk, gdy tylko pojawia się różnica zdań z jakimś krajem to Rosja wprowad...

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-28 191102

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zafrasowany
zafrasowany
08.06.2026, 08:11:49
  • 108
Jak tak dalej pójdzie to Kacapstan będzie miał w kolejce kilka krajów do zaatakowania i nie będzie wiedział w co ręce włożyć. Czekam na tani armeński koniaczek w sklepach, bo niewybieralna pani Urszula obiecała bezcłowy handel.

#armenia #rosja #wojna #ukraina #ue #ruskimir #wybory #putin #polityka
zafrasowany - Jak tak dalej pójdzie to Kacapstan będzie miał w kolejce kilka krajów d...

źródło: 30903

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

galicjanin
galicjanin
08.06.2026, 08:22:41 via Android
  • 96
@zafrasowany: po toaście węgierskim tokajem, czas na kolejny toast ormiańskim koniaczkiem na pohybel kacapom.
  • Odpowiedz
yosemitesam
yosemitesam
08.06.2026, 08:54:01 via Wykop
  • 53
Rok 2045
Rosyjskie wojska, które w trzydniowej operacji specjalnej miały zająć Ułan Bator, już drugi rok stoją bezradnie na mongolskich stepach powstrzymywane przez mongolską armię.
  • Odpowiedz
ZarodziecMalaryczny997
ZarodziecMalaryczny997
wczoraj, 14:21:48
  • 129
#heheszki #polityka #ukraina #order
ZarodziecMalaryczny997 - #heheszki #polityka #ukraina #order

źródło: 1000019278

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turin89
Turin89
wczoraj, 14:23:09 via Android
  • 60
@ZarodziecMalaryczny997: sami się proszą o przegraną.
  • Odpowiedz
rgshhshdu-ffhh
rgshhshdu-ffhh
rgshhshdu-ffhh
wczoraj, 14:39:13 via Wykop
  • 18
@ZarodziecMalaryczny997: jako wyborca ko czerpie taka masochstyczną przyjemność z tego się dzieje w ostatnich tygodniach
  • Odpowiedz
NaczelnyWoody
NaczelnyWoody
22 godz. i 49 min temu
  • 756
Co to się ostatnio Najmanowi stało że przemawia ludzkim głosem xD?

#ukraina #heheszki #najman
NaczelnyWoody - Co to się ostatnio Najmanowi stało że przemawia ludzkim głosem xD?

#...

źródło: xd

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RetorykaPisowska
RetorykaPisowska
22 godz. i 47 min temu via Wykop
  • 605
@NaczelnyWoody: chyba uznał, że to całe prawactwo poszło za bardzo w prawo i się wypisał z tego.
  • Odpowiedz
washington
washington
21 godz. i 44 min temu via Wykop
  • 488
@NaczelnyWoody: obawiam sie ze Najman przecenia Polakow, ale fajnie poczytac ze jeszcze nie wszystkich z zasiegami dopadla wscieklizna
  • Odpowiedz
delulusional
delulusional
21 godz. i 40 min temu
  • 485
XDDDDDDDDDDDDDDDD

#ukraina #rosja #bekazkacapow
delulusional - XDDDDDDDDDDDDDDDD 

#ukraina #rosja #bekazkacapow

źródło: 20260626_205938

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atryu
Atryu
20 godz. i 29 min temu via Wykop
  • 289
@delulusional: tesknie za groverem, nie zapomnę jak straszyl nas ze zabraknie gazu xD
  • Odpowiedz
delulusional
delulusional
Autor
20 godz. i 27 min temu via Android
  • 92
@Atryu: lurkuje i też nostalgicznie wzdycha xD
  • Odpowiedz
Salam-Abdul-Al-Stulejari
Salam-Abdul-Al-Stulejari
20 godz. i 27 min temu
  • 41
podobno skacowany konfokacapek trafił już do celi z Ukraińcami i jest już po pierwszym zabiegu "wołyńskiej lewatywy". Więcej informacji wkrótce

#ukraina #rosja #wojna #bekazkacapow #polskieonuce #konfokacapy
Salam-Abdul-Al-Stulejari - podobno skacowany konfokacapek trafił już do celi z Ukraiń...

źródło: 1000035657

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Clefairy
Clefairy
18 godz. i 55 min temu via Android
  • 1
@Salam-Abdul-Al-Stulejari:

Rozumiem, że w tym przypadku też będzie deportacja?
  • Odpowiedz
Salam-Abdul-Al-Stulejari
Salam-Abdul-Al-Stulejari
Autor
6 godz. i 34 min temu via Android
  • 0
skacowany czy podobno?


@Troojan: Mówimy o polskim prawaczku, więc monkee było przyjmowane aż do momentu zatrzymania
  • Odpowiedz
Asceus
Asceus
Asceus
przedwczoraj, 13:12:42
  • 12
Ostrożnie z inwestowaniem w totalne "śmieciuchy" na #ike / #ikze
Ludzie żyją w przekonaniu, że wszystkie środki można z IKE wycofać bez problemu w dowolnym momencie, jednak okazuje się, że może się tu pojawić pewien problem, który to uniemożliwi lub przynajmniej znacznie odroczy.

Pełen zwrot z IKE wymaga wcześniejszej sprzedaży wszystkich instrumentów posiadanych na tym rachunku, gdy z jakiegoś powodu chociaż jedna spółka zostanie zawieszona/wycofana z obrotu nie będzie to
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czuczupikczu
czuczupikczu
przedwczoraj, 13:31:25 via Wykop
  • 13
@mimik739: @BlueBlack a skad wiecie, ze wasze dzisiejsze czempiony za 10-20 lat nie beda smieciuchami? taka sytuacja to czysty skandal i zrzeczenie sie dowolnych akcji powinno byc formalnoscia do wyklikania w apce a nie batalia gdzie sam makler nie wie co ma zrobic i blokuje ludzi
  • Odpowiedz
BenAli
BenAli
przedwczoraj, 13:49:53 via Android
  • 17
ktos inwestuje w spolki typu Januszex, to nawet mi takich osob nie zal. Druga sprawa jest taka, ze jak sie inwestuje w smieci, to powinno sie je regularnie analizowac czy nie śmierdzi upadłościa... a jak sie nie ma na to czasu to etf i koniec tematu


@mimik739: Zawsze się znajdzie jakiś przychlast, który zamiast skupić się na niespodziewanym i wyraźnym problemie prawnym czy technicznym, to przyjdzie i będzie się mądrzył.
  • Odpowiedz
NimooZysku
NimooZysku
przedwczoraj, 13:24:52
  • 27
#gielda
NimooZysku - #gielda

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-25 152432

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szurszur
szurszur
20.06.2026, 08:17:33
  • 20
Większość gawiedzi nie rozumie co to jest skuteczna dyplomacja i postrzega ją jako sposób na odreagowanie frustracji.

Polecam tekst W.Jurasza w którym wykłada on laikom co jest czym.

Brauniarze, pisowcy i konfederaci nie czytajcie bo za trudne.

#neuropa #polityka #ukraina #bialorus
szurszur - Większość gawiedzi nie rozumie co to jest skuteczna dyplomacja i postrzega...

źródło: adwadwadwawdaw-1

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

alfaiomega2
alfaiomega2
alfaiomega2
20.06.2026, 08:22:29 via Wykop
  • 5
@szurszur: ty też nie czytaj Jurasza bo jakbyś się dowiedział że w ramach odwetu za decyje zelenskiego Jurasz proponował wzięcie na celownik ukrainskich spółek w Polsce przez polskie organy, to by ci się twoje dwie szare komórki spaliły
  • Odpowiedz
Filipterka25
Filipterka25
20.06.2026, 08:37:19 via Wykop
  • 11
ty też nie czytaj Jurasza bo jakbyś się dowiedział że w ramach odwetu za decyje zelenskiego Jurasz proponował wzięcie na celownik ukrainskich spółek w Polsce przez polskie organy, to by ci się twoje dwie szare komórki spaliły


@alfaiomega2: no to akurat był dobry pomysł - nie robił smrodu międzynarodowego jak zabawa orderami, byłby odczuwalny i byłby łatwym do wycofania środkiem nacisku po załatwieniu tego, co załatwić trzeba.
  • Odpowiedz
17loginbylzajety
17loginbylzajety
24.06.2026, 23:03:37
  • 6
Jesteście patologią, kupujecie gry bez CD i w preorderze zamiast poczekać na wyprzedaże na fitgirl
#gta #gtavi #gta6
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

17loginbylzajety
17loginbylzajety
Autor
24.06.2026, 23:08:33 via Wykop
  • 4
@MisterMinister: 350zł za gre, was powinni w psychiatryku zamykać
  • Odpowiedz
mar-kar-583
mar-kar-583
mar-kar-583
24.06.2026, 23:13:03 via Wykop
  • 3
gry bez CD


@17loginbylzajety: i do tego ps5pro dla tej jednej gry
  • Odpowiedz
massh
massh
24.06.2026, 21:03:43
  • 6
#gielda gdy trwa goraczka zlota sprzedawaj lopaty ~paulo micron coelho
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szynall
szynall
24.06.2026, 21:04:02
  • 7
#gielda
szynall - #gielda

źródło: 5149

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

josedra52
josedra52
24.06.2026, 21:17:54
  • 23
Już wiadomo czemu sony robi korekty tych wpisów. xDDD

#gta #gta6 #gry
josedra52 - Już wiadomo czemu sony robi korekty tych wpisów. xDDD

#gta #gta6 #gry

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

EpicElion
EpicElion
24.06.2026, 21:56:22 via Android
  • 4
@josedra52: myślałem że to żart, ale ni c---a xd
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 521
  • Strona 1 z 521
  • >
  • to są moje poglądy a co?

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 20.06.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 29.08.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking