@koroluk: Abstrahując od tego ze d----a albo k---a to okreslenia pejoratywne i raczej krzywdzace dla drugiej osoby to fajnie wykopki sie zesraly o okreslenie s-x worker implikujac ze to tobie te pierwsze tak bardzo przeszkadzaja
No siemanko mirki. Postanowiłem Wam dać ostatni update z mojego życia po leczeniu #naoddzialenerwic.
Co tam u mnie słychać? Jak mi się żyje? Jeśli jesteście ciekawi, czy moja szara egzystencja nabrała choć szczypty jaskrawych kolorków, to zapraszam do lekturki tegoż wpisu.
Zacznę od tego, że ruda mnie olała całkowicie. Nie mamy już żadnego kontaktu. No, także marzenia o kontakcie płciowym oraz prawdziwej miłości odkładam na potem. Ale świat się na tym
Nie jestem w stanie dwóch sekund posłuchać #hot16challenge2 od #duda . Czy ma ktoś z Was też tak niską tolerancje na cringe, że ogarnia go totalne poczucie wstydu graniczące z paniką? Pytam całkiem serio bo się zastanawiam co mi jest xD często tak mam że jak oglądam coś mega żenującego dla mnie nie jestem w stanie wytrzymać, muszę wyłączyć i rozchodzić to. #przemysleniazdupy #gorzkiezale
Znacie kogoś kto na prawdę stracił pracę przez epidemie? Znajomi z branży gastronomicznej przestawili się na dowóz jedzenia, część pracuje zdalnie, a większość bez zmian Jedynie studenci pracujący w ciuchowych sieciowka siedzą na postojowych. Żadnego fryzjera nie znam, może to dlatego?
#smiesznypiesek #heheszki #zwierzaczki #psy
źródło: comment_1591453666WDtJ7tW1gfPO6ZfMuzjqZ1.jpg
Pobierzźródło: comment_1591473086L5MylLUwbBEYAFjTTssz2j.jpg
Pobierz