Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
Jezu jak mi się nic nie chce. NIC. Nie mam po co wychodzić z domu. Siłka? Nudy i bezsens, machanie nogami czy żelastwem przez godzinę. Po co? I tak nic mi to nie da, i tak #!$%@? potem to co spaliłam, a miesiąca nie wytrzymam bez alkoholu, słodyczy i fastfoodow. Więc po co zaczynać?
Wyjścia z ludźmi? A po co? Żeby przez chwilę pochlać z ludźmi którzy przez resztę czasu mają cię w dupie?
Poznać nowych ludzi bo może któryś z nich będzie moją miłością? Taaa, been there, done that... Doesnt work. Gównem będę a nie miłością. W brzydkich i grubych nikt normalny się nie #!$%@?.
Gdybym ważyła 55kg i miała śliczną buźkę to tak, to mogłabym i być #!$%@?, a i tak miałabym większe szansę wyjść szczęśliwie za mąż niż teraz... Całe życie słyszałam że wygląd nie jest najważniejszy, że najważniejsze co się ma w głowie... No to jestem, mądra, oczytana, inteligentna, ogarnięta, pracowita, mam hobby, nie puszczam się... I gówno z tego mam. Trzeba było inwestować w wygląd, psycholog, trener, kosmetyczka... A nie uczyć się nowych rzeczy, dowiadywać się o świecie... To bym teraz mogla przebierać i wybierać wśród najlepszych mężczyzn... A tak to? Jak nawet ładne i szczupłe mają problem se kogoś znaleźć? To co dopiero ja?

No więc, od kilku dni moje życie tak wygląda że za dnia pracuje zdalnie, po pracy śpię, przed pracą śpię, w nocy oglądam ulubione seriale i przeglądam memy...
Znajomi dziś wracają z kempingu na ktorego nie mogłam jechać bo miałam covid...
Może z nimi się uda spotkać i pochlać, pograć w jakieś gry...

W poniedziałek miałam randkę z dość fajnym facetem, ale co z tego jak w ogóle na niego nie działam bo pewnie szuka lachona 8/10 a nie takiej sredniawki przy kości... Nawet zaproponowalam kolejne spotkanie, ale w czwartek sie pakuje i w piatek jedzie na weekend poza Kraków... Więc pewnie po weekendzie coś będzie.

Nie wiem już co robić z życiem żeby przypominało życie a nie wegetację...

#przegryw
  • 55
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JacekJaworzec: #!$%@?, ważę 69kg przy wzroście 168 wiec nadwagi nie mam, tylko trochę więcej tłuszczu gdzieniegdzie. Pozatym CHADa nie szukam tylko normalnego chłopa który ma coś w głowie. Myślisz że grubych i chudych odrzucam?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@JacekJaworzec: no i co nawet jesli jestem klocem? Nie jestem dziwką żeby mnie tak traktować.
Ja #!$%@?, ale wy jesteście plytcy. Szukacie kobiety czy ruchanska? Jak ruchanska to do burdelu moze idzcie? Bo najpierw patrzycie tylko na wygląd a potem płaczecie że żadna was nie chce... No nie chce bo szanujaca sie kobieta chce być kochana za to jakim jest człowiekiem a nie za fajne cycki i dupę...

Ja jakoś chłopów