Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Letoo

Letoo

Dołączył 15 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 28458
  • Znaleziska 4600
  • Mikroblog 23858
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 38

236

Tusk w samochodzie o inflacji..Internauci: A gdzie pas bezpieczeństwa?

Pokaż treści 18+

Tusk w samochodzie o inflacji..Internauci: A gdzie pas bezpieczeństwa?

Lider Platformy Obywatelskiej Donald Tusk zamieścił na Twitterze wideo, w którym martwi się, że z polskiej giełdy odpłynęło 70 mld zł, a euro kosztuje prawie 4,90 zł. - Jak długo wierzymy, że tę władzę da się zmienić, tak długo jest nadzieja -...

Yakotak
z
polsatnews.pl
dodany: 30.09.2022, 12:16:27
  • 264
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    komunizm
  • #
    bekazlewactwa
Letoo
Letoo 01.10.2022, 08:06:01 via Android
  • -2
Tusk nie był ideałem, ale w stosunku do tego co odwala PiS postrzegam go jak zbawiciela, świadczy to w sumie o PiSie.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Letoo
Letoo 01.10.2022, 08:28:36 via Android
  • -1
@zolti a co on takiego odwalał tak w sumie? Z obecnego punktu widzenia mam wrażenie, że to był rząd bliski ideału xD. W tamtych czasach społeczeństwo stawiało rządowi wysoka poprzeczkę, a teraz mam wrażenie że jak PiS czegoś nie odje*** to wszyscy się cieszą i mozna to uznać za udany dzień. Sytuacja zupełnie przeskalowana.

66

Getin Noble Bank przestaje istnieć. Wszystkie pieniądze klientów są...

W piątek rano Bankowy Fundusz Gwarancyjny wydał decyzję o rozpoczęciu przymusowej restrukturyzacji Getin Noble Banku ze względu na jego złą sytuację finansową i ryzyko upadłości. Pieniądze klientów...

konto usunięte
z
businessinsider.com.pl
dodany: 30.09.2022, 06:27:06
  • 11
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
Letoo
Letoo 01.10.2022, 05:57:04 via Android
  • 2
@ArnoldZboczek Czarnecki i jego biznes został zniszczony przez PiS, wieczne kontrolę, szkalowanie w gadzinówce i w rezultacie utrata zaufania społecznego i wycofanie kapitalu ¯_(ツ)_/¯

Jak PiS przegra wybory i utraci swoją tube propagandowa są skończeni, bo myślę że nawet Solorz wyjdzie z cienia, bo obecnie robi co może żeby zachować status Quo I nie skończyć jak Czarnecki.

2

Co mówi... co mówi, abs... ten... yyy student AG... tego, niech będzie AGH...

Pokaż treści 18+

Co mówi... co mówi, abs... ten... yyy student AG... tego, niech będzie AGH...

do absolwenta AGH?

Radek41
z
streamable.com
dodany: 30.09.2022, 14:13:10
  • 3
  • #
    polityka
  • #
    bekazprawakow
  • #
    urojeniaprawakoidalne
  • #
    heheszki
  • #
    humor
  • #
    suchar
Letoo
Letoo 30.09.2022, 14:43:35
  • -3
co on mówi? XD bo dziada nie rozumiem "2 damsterki proszę"
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

RimenX
RimenX
27.09.2022, 05:47:23
  • 168
Widzieliście jaka promocja?
#heheszki #google #seo #facebook
RimenX - Widzieliście jaka promocja?
#heheszki #google #seo #facebook

źródło: comment_1664257643QPUgcewzuXi0esf0lxvoT6.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Letoo
Letoo 27.09.2022, 06:54:11 via Android
  • 354
@RimenX w tej promocji dostaje się 1200 i dodatkowe 1200 na kolejna kampanię, a że nie potrafią komunikować jej zasad to inna sprawa :D
  • Odpowiedz

67

Ile osób zarejestrowało się na drugą dawkę przypominającą? Są szczegółowe...

Ile osób zarejestrowało się na drugą dawkę przypominającą? Są szczegółowe...

57 tys. osób zarejestrowanych na drugą dawkę przypominającą przeciw Covid-19 - poinformowało w sobotę Ministerstwo Zdrowia. Dodało, że punkty szczepień zamówiły 612 tys. dawek szczepionki omikron BA.1.

Emigrant1
z
rmf24.pl
dodany: 17.09.2022, 09:16:15
  • 119
  • #
    polska
  • #
    szczepienia
  • #
    koronawirus
Letoo
Letoo 18.09.2022, 00:06:53 via Android
  • -19
Zapisze się na złość ciemnogrodzkim wykopkom (✌ ゚ ∀ ゚)☞
  • 10
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Letoo
Letoo 18.09.2022, 07:22:26 via Android
  • -14
@abhagebhar no po tych 3 dawkach ledwo żyje, wszystkie szurskie teorie okazały się prawdą - żegnajcie xDD

Tak było, nie ściemniam.
Letoo
Letoo 18.09.2022, 07:24:05 via Android
  • -13
@Kanarynka wreszcie mamy dowód że szczepionki nie działają, Kanarynka jednym zdaniem zaorala setki badań klinicznych - zobacz jak
Letoo
Letoo 18.09.2022, 07:49:31 via Android
  • -3
@heretyk85 dumny z bycia naukoopornym ciemniakiem? Gdzie te miliony ludzi umierających na powikłania poszczepienne? Serio - gdzie? Gdzie badania na ten temat? Czemu wszystkie statystyki pokazują że kraje mocno szczepione mają mniej nadmiarowych zgonow?
Letoo
Letoo 18.09.2022, 07:51:09 via Android
  • -10
@pasikoza daj linka, chętnie się nawroce - poproszę badanie które dowiodło że odporność po szczepieniu po paru miesiacsch jest "ujemna".
Letoo
Letoo 18.09.2022, 08:13:48 via Android
  • -8
@pasikoza super - link do badań proszę
Letoo
Letoo 18.09.2022, 08:36:31 via Android
  • -7
@pasikoza dzięki, 2 z tych linków to te same badania, tutaj trochę inne wyniki: https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/NEJMoa2117128

Na co zwracam uwagę to wrzucenie wszystkich szczepionek do jednego worka, gdzie były badania o różnej skuteczności poszczególnych szczepionek. Co do tego badania z USA, nigdy nie byłem za szczepieniem dzieci - szczepione powinny być grupy ryzyka czyli ludzie o obniżonej odporności i starsi, poza tym te badania pokazują też dlaczego boostery faktycznie mają sens i
Letoo
Letoo 18.09.2022, 10:54:17 via Android
  • -1
@abhagebhar ziomuś, nie jedz cebuli bo na starość wyrośnie Ci druga głowa i na poparcie tej teorii mam tyle dowodow co ty na to że szczepionka mi zaszkodzi ¯_(ツ)_/¯
Letoo
Letoo 18.09.2022, 11:02:57 via Android
  • -2
@abhagebhar biorę, nie przejmuje się, zwłaszcza opiniami randomow z portalu że śmiesznymi obrazkami
urwis69
urwis69
05.09.2022, 10:23:50 via Wykop Mobilny (Android)
  • 46
Mirki. Znajoma Japonka prosila bym jej polecić jakies dobre polskie filmy.

Waham sie. Nie wiem co wybrac by nie za trudne bylo lub zrozumiale tylko dla Polakow.

Zarzuccie propozycjami prosze.

Dla
  • 138
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Letoo
Letoo 05.09.2022, 18:40:42 via Android
  • 1
KILER
  • Odpowiedz

430

Które urządzenia elektryczne generują największe koszty? (INFOGRAFIKA)

Które urządzenia elektryczne generują największe koszty? (INFOGRAFIKA)

W dobie lawinowego przyrostu cen energii elektrycznej, warto zastanowić się, które urządzenia w naszym domu pochłaniają jej najwięcej. IBRiS zbadało ten problem. Najnowsze wyniki badań mogą zaskoczyć niektórych. Jak sprawę widzą ankietowani...

Poludnik20
z
biznesalert.pl
dodany: 30.08.2022, 21:16:06
  • 444
  • #
    pieniadze
Letoo
Letoo 31.08.2022, 11:09:29
  • 1
To badanie to bzdury, albo jego opis wprowadza w błąd - mam klimę A+++ na osobnym cyfrowym liczniku i doskonale wiem ile pobiera energii - zdecydowanie najwięcej spośród wszystkich urządzeń elektrycznych jakie posiadam (w sezonie letnim oczywiście, w praktyce sierpień/lipiec). To badanie mam wrażenie, że nie dotyczy ludzi, którzy mają klimatyzację tylko wszystkich, a podejrzewam, że klimę ma może kilka procent populacji w Polsce. Klimatyzacja to ponad 1/3 mojego rachunku.
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Letoo
Letoo 31.08.2022, 13:09:13 via Android
  • 0
@Dignus leci większość dnia utrzymując ok. 24 stopnie, bez niej mam okolo 28, na screenie masz zużycie.
Letoo
Letoo 31.08.2022, 13:11:28 via Android
  • 0
@Dignus
Letoo - @Dignus

źródło: comment_16619514884N9NleYQXlaf7XFZKRlF7o.jpg

Pobierz

499

Kryzysowa Gulaszowa

Kryzysowa Gulaszowa

Ten sam sklep, ta sama półka w sklepie, ta sama cena - wzięte przypadkiem zupki z dawnego wydania i z nowego różnią się składem, wartościami odżywczymi oraz smakiem... Jedynie kod kreskowy pozostał ten sam. Na prawo nowa zupka, na lewo smak odchodzący w mroki zapomnienia.

konto usunięte
z
wykop.pl
dodany: 14.07.2022, 14:29:34
  • 254
  • #
    polska
Letoo
Letoo 15.07.2022, 08:15:04
  • 10
I gdzie te kluczowe różnice? XD Super znalezisko bulwo.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Letoo
Letoo 15.07.2022, 09:34:02 via Android
  • 4
@jan-kowalczuk-180 skład jest praktycznie identyczny

273

16-latka pochowana żywcem. Zapadł wyrok w szokującej sprawie

16-latka pochowana żywcem. Zapadł wyrok w szokującej sprawie

25 lat za morderstwo ze szczególnym okrucieństwem czyli najniższy możliwy wyrok.

ruskiesoreraomoyasu
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 10.06.2022, 11:59:57
  • 158
  • #
    polska
Letoo
Letoo 10.06.2022, 13:41:49
  • 5
Zakop za kłamstwo i ziobrzenie, to, że nie zgadzasz się z wyrokiem nie znaczy, że powinien być on efektem wpływu politycznego. A co do najniższego możliwego wyroku - kłamiesz. Dziewczyna dostała NAJWYŻSZY możliwy wyrok, facet dostał średni.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

N.....e
N.....e
konto usunięte 08.06.2022, 22:53:53
  • 7
spirala płacowa
N.....e - spirala płacowa

źródło: comment_1654728831lLRAS8XGLGBCOjMXxdk1Yc.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Letoo
Letoo 09.06.2022, 04:48:03 via Android
  • 1
Chyba hrywien
  • Odpowiedz

639

System zwalczania bezzałogowych statków latających - Ustka, 2022

Pokaż treści 18+

System zwalczania bezzałogowych statków latających - Ustka, 2022

Rodzima produkcja z Tarnowa i jak widac na Ukrainie, bardzo potrzebny.

muchabzz
z
youtube.com
dodany: 08.06.2022, 17:49:28
  • 183
  • #
    polska
  • #
    technologia
  • #
    wojsko
  • #
    wojskopolskie
  • #
    ciekawostki
  • #
    militaryboners
Letoo
Letoo 08.06.2022, 19:59:28
  • -15
Ta ammunicja warta więcej niż ten dron
  • 29
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

5

Microsoft pobrał pieniądze z konta.

Microsoft pobrał pieniądze z konta.

Witam, Może ktoś tutaj coś doradzi mądrego. 2 dni temu dokonano pobrania 3 różnych kwot z mojego konta przy użyciu mojej karty płatniczej - co w sumie dało 326zł. Kwoty te były w euro natomiast mój bank je przewalutował. Nigdy w życiu nigdzie nie podawałam numeru swojej karty, na starych kontach...

magdalenka_kicia
z
wykop.pl
dodany: 07.06.2022, 07:59:30
  • 12
  • #
    swiat
  • #
    europa
  • #
    technologia
  • #
    wykop
  • #
    microsoft
Letoo
Letoo 07.06.2022, 08:04:01
  • 4
Miałem podobny problem - nic od MSa nie kupowałem, nie miałem żadnych subskrypcji i nie byłem w stanie określić z jakiego tytułu pojawiło się obciążenie - na szczęście pojawiło się na karcie kredytowej, dlatego mogłem skorzystać z chargeback i zablokować kartę - bank nieodpłatnie wydał mi nową, a kasę zwrócili.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PoczciwyTlumaczRzeczywistosci
PoczciwyTlumaczRzeczywistosci
04.06.2022, 08:14:13
  • 312
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Letoo
Letoo 04.06.2022, 14:11:29 via Android
  • 1
Nic takiego nie powiedziała -
  • Odpowiedz

525

LINKA W LESIE o krok od tragedii RENEGADE 800.

LINKA W LESIE o krok od tragedii RENEGADE 800.

Znalezione na grupie FB Quady. Post jest już usunięty przez negatywne komentarze i groźby autora w kierunku człowieka który zaczepił linkę, bo ponoć autor już go namierzył.

turfa8
z
youtube.com
dodany: 02.06.2022, 08:57:38
  • 600
  • #
    atv
  • #
    afera
  • #
    polska
  • #
    motoryzacja
  • #
    enduro
  • #
    offroad
Letoo
Letoo 02.06.2022, 09:11:35
  • -274
@niewiemnieznam: brawo dla usiłowania zabójstwa, bo gość sobie quadem po lesie jeździ? Może i są w---------y, ale bez przesady.
Letoo
Letoo 02.06.2022, 09:15:21
  • -102
@PanBulibu: i rozumiem, że te przestępstwa podlegają karze śmierci bez procesu? Ja nie neguje, że to szkodniki i że należy ich surowo karać - ale nie przez dekapitację... Serio nie miałbyś problemu z tym, że przez Twoją linkę jakiś crossiarz stracił głowę?
Letoo
Letoo 02.06.2022, 09:20:54
  • -67
@niewiemnieznam: stety lub nie - to tak nie działa, to że działka jest Twoja nie znaczy, że możesz montować tam wnyki, pułapki, miny i linki godząc się na skutek jaki mogą wywrzeć - czyli spowodowanie śmierci lub uszczerbku na zdrowiu. Czy Ci się to podoba czy nie nie żyjemy w Korwinstanie - własność nie daje Ci prawa absolutnego.
Letoo
Letoo 02.06.2022, 09:24:40
  • -49
@niewiemnieznam: niestety życie to nie jest Twój mokry sen o prawie do własności - poczytaj na ten temat - za udowodnione spowodowanie śmierci / uszczerbku na zdrowiu na własnej posesji grozi Ci odpowiedzialność karna. To nie jest mój wymysł tylko fakt.
Letoo
Letoo 02.06.2022, 09:26:05
  • -50
@niewiemnieznam: poza tym, gdzie informacja, że to prywatna posesja? Nie mówię, że tak nie jest, ale nie widzę nigdzie tej informacji i pytanie czy nie interpretujesz po prostu na swoją korzyść.
Letoo
Letoo 02.06.2022, 10:22:14
  • -41
@dybligliniaczek: nie wiem co teraz - zabij kogoś i pewnie dowiemy się na rozprawie.
Letoo
Letoo 02.06.2022, 11:06:52 via Android
  • -42
@General-Octopus sorry ale takie argumenty to przejdą na zlocie młodzieżówki konfederacji, a nie w sądzie
Letoo
Letoo 02.06.2022, 11:13:29 via Android
  • -28
@General-Octopus zacne piguły milordzie xD
Letoo
Letoo 02.06.2022, 11:36:00
  • -24
@h86Ilk: według mnie? A gdzie ja to napisałem? Jaki znowu sznur z praniem xD? To nie są moje wymysły:
https://bezprawnik.pl/stalowa-linka-na-dzialce/
https://www.rp.pl/prawo-karne/art13093371-co-grozi-za-zastawianie-pulapek-na-motocyklistow-czy-quadowcow
Letoo
Letoo 02.06.2022, 12:28:39
  • -5
@h86Ilk: @General-Octopus: jak już skończycie smyrać się po siurkach chciałbym jeszcze raz podkreślić, bo chyba nie dociera - to nie jest moja opinia, a opinia wyrażana przez sąd i przez artykuły na ten temat - możecie do usranej próbować przekonywać mnie, że jak Wasza pułapka utnie komuś łeb to dobrze mu tak i to nie Wasza wina, ale to nie mnie będziecie przekonywać w sądzie; argumenty, które działają
Letoo
Letoo 02.06.2022, 13:55:11
  • -4
@halloweed: Jest taka zasada gdzie konkretnie? W systemie prawa Polskiego czy w Twojej strefie mokrych marzeń sennych? Bo to są dwie różne rzeczy - ja nie mówię jak powinno być, ja również swój punkt równowagi mam przesunięty w stronę prawo własności > bezpieczeństwo intruza, ale to nie ja, ani ty decydujemy w tej kwestii. Nawet w stanach był proces, gdzie okradany raz za razem właściciel chaty ustawił pułapkę z shot
Letoo
Letoo 02.06.2022, 14:01:30
  • -2
@NPC_358034: rozumiem, że teraz będziemy bawić się w wymyślanie potencjalnych sytuacji i ich konsekwencji? Nie jestem żadnym prawnikiem, żebym mógł Ci powiedzieć, gdzie jest ta granica. Studnia z reguły jest wyniesiona ponad poziom gruntu - ciężko do niej po prostu wpaść i na pewno nie powstała tam po to żeby ludzie do niej wpadali, nie? Jak to się ma do zakładania niewidzialnej pułapki, której wyłącznym celem jest zabić lub uszkodzić
Letoo
Letoo 03.06.2022, 08:46:04 via Android
  • -1
@halloweed tu inna stara tradycja, łap link:
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Prawo_talionu

Obie nie mają związku z obecnym prawem, ale kogo to obchodzi, nie? Poza tym gdybyś wczytał się w we własną doktrynę wiedziałbyś że to nie przejdzie, crossiarz wjeżdżając do lasu nie ma informacji, że zabije go linka, więc de facto nie jest świadomy ryzyka = jest non volenti.
kochamajfony
kochamajfony
02.06.2022, 05:38:28
  • 2314
#chwalesie #odchudzanie
Kiedy zaczynałem odchudzanie od 172,5kg myślałem, że jak zejdę do 100kg to już będę szczypiorkiem bo mam 198cm wzrostu. Dziś właśnie przebilem 100kg i dalej widzę na sobie tone tłuszczu.
W każdym razie chwale się, bo zjechanie poniżej 100kg miało być dla mnie czymś z czego będę dumny i jestem bardzo.
kochamajfony - #chwalesie #odchudzanie
Kiedy zaczynałem odchudzanie od 172,5kg myśla...

źródło: comment_1654148003GlAXX8hH5wR5lZoQNZsU7T.jpg

Pobierz
  • 153
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Letoo
Letoo 02.06.2022, 10:26:02 via Android
  • 1
@kochamajfony jeśli przy 198 i 100 kg nadal masz dużo tłuszczu to chyba nie masz mięśni - weź się za siłkę. Bonus z większej tkanki mięśniowej to większe zużycie pasywne - możesz automatycznie więcej jeść bo sama obecność większych mięśni spala.
  • Odpowiedz

0

Yes z tęczowym logo. Marka przeszkoli właścicieli salonów z tematyki LGBT+

Yes z tęczowym logo. Marka przeszkoli właścicieli salonów z tematyki LGBT+

Marka biżuterii Yes włącza do świętowania przypadającego w czerwcu Miesiąca Dumy LGBT+. Marka zmieniła logo na tęczowe i zaplanowała szereg działań wspierających osoby nieheteronormatywne.

Robins84
z
wirtualnemedia.pl
dodany: 02.06.2022, 08:56:46
  • 6
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    handel
Letoo
Letoo 02.06.2022, 09:09:52
  • -2
Noone cares
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 24
  • Strona 9 z 24
  • >

Letoo

  • Gal bursten it
  • W-wa
  • https://www.youtube.com/user/LetoAtreidis

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 10.04.2025

    Komentator
  • Ekshibicjonista
    od 05.02.2016

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 11.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 28.05.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 20.05.2015

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking