Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko230
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Kemo

Kemo

Dołączył 3 lata i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7548
  • Znaleziska 4559
  • Mikroblog 2989
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 111
  • Dodane (43)
  • Komentowane (1111)
  • Plusowane (1835)
Kemo
Kemo 24.05.2026, 17:28:43
  • 5
#starcitizen #gry
Wkleję tylko swoją wypowiedź:

windy dalej działają jak chcą, windy cargo dalej zjadają ładunek, statki wybuchają, mobiglas trzeba restartować by wziąć kilka misji, sam mobiglas też się wysypuje, VoIP nie działa od lat, tractor beam w statkach nie działa, komponenty statków znikają...


Spokojnie, po 13 latach to tylko alpha. Za 30 lat może zobaczymy betę. Potrzeba tylko kilku kolejnych miliardów na rozwój
Kemo - #starcitizen #gry 
Wkleję tylko swoją wypowiedź:
windy dalej działają jak chcą...

źródło: 140700

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vateras131
vateras131
24.05.2026, 18:00:23 via Wykop
  • 2
@Kemo:
ileeeeee
  • Odpowiedz
zajsty
zajsty
25.05.2026, 07:47:23 via Wykop
  • 1
@Kemo: Tak to wygląda, gdy zarabia się na robieniu gry, a nie na jej wydaniu. Kolejna patologia, którą ludzie sami sobie zgotowali. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Kemo
Kemo 12.04.2026, 19:19:22
  • 4
Jak tak dalej pójdzie skończą mając 200 miejsc

#wegry
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kemo
Kemo 09.04.2026, 12:48:43
  • 1
BITF 6 kwietnia zmienił ticker na KEEL i teraz strasznie nim miota na #xtb. Pozycje w portfelu ciagle pojawiają się i znikają, nic się z nimi nie da zrobić. Szczur mógłby w końcu ogarnąć temat

#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kemo
Kemo 01.04.2026, 16:02:06
  • 7
https://wykop.pl/wpis/85597933/piekna-propaganda-ciekawe-ile-puchatek-zaplacil-w-
Opowiem tutaj skoro @Protectorx boi się rozmowy, usuwa komentarze i blokuje

Komentarz dotyczył dogadania się z Iranem i zapłaty za ropę w Euro. Iran sam już sugerował puszczanie przez cieśninę statków innych niż Amerykańskie oraz Izraelskie lub z ropą opłaconą w yuanach. Nie wiem, jak w pomyśle zapłaty za ropę w Euro można widzieć opłacaną przez Chiny propagandę, bo na obrazku są jedne statki z flagą UE a drugie z
@Protectorx +2
piękna propaganda, ciekawe ile puchatek zapłacił w juanach xD
#wojna #iran #polityka
więcej
Kemo - https://wykop.pl/wpis/85597933/piekna-propaganda-ciekawe-ile-puchatek-zaplacil...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cebulowy_krezus
cebulowy_krezus
cebulowy_krezus
01.04.2026, 16:12:29 via Wykop
  • 1
@Protectorx: tylko nam się tu nie zesraj
  • Odpowiedz
xarcy
xarcy
01.04.2026, 16:12:43 via Wykop
  • 10
Dogadanie się Europy z Iranem to dobry pomysł, bo to nie nasza wojna, tylko sekty trumpa/epsteina.

I Europa powinna promować użycie Euro przy płatnościach za surowce, bo to przyśpieszy dedolaryzację.

A @Protectorx to dzban.
  • Odpowiedz
Kemo
Kemo 01.04.2026, 08:43:30
  • 29
#lodz #psy #psiarze
Kemo - #lodz #psy #psiarze

źródło: 137008

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sargento
sargento
01.04.2026, 08:49:09 via Wykop
  • 26
@Kemo: samochodami też zasrane.
  • Odpowiedz
Average-CottonWorld-Enjoyer
Average-CottonWorld-Enjoyer
01.04.2026, 09:28:57 via Wykop
  • 12
@Kemo: Jak były roztopy to taki widok był na każdym chodniku w moim gnoju powiatowym. Zmyło już trochę na szczęście. Zaraz się będzie można poruszać na piechotę.
  • Odpowiedz
Kemo
Kemo 23.03.2026, 08:51:09
  • 17
#gielda
Kemo - #gielda

źródło: 136515

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

makler___gieldowy
makler___gieldowy
makler___gieldowy
23.03.2026, 10:44:08 via Wykop
  • 0
@Kemo: say thank you
  • Odpowiedz
PopeLeon
PopeLeon
PopeLeon
25.03.2026, 14:17:49 via Wypok
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

Kemo
Kemo 21.03.2026, 18:50:38
  • 4
Spotkanie Wołodymyra Zełenskiego oraz Lindsey Grahama. Maj 2023. Trochę się pozmieniało
https://streamable.com/3e92oi


#wojna #ukraina #usa
Kemo - Spotkanie Wołodymyra Zełenskiego oraz Lindsey Grahama. Maj 2023. Trochę się po...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jast
jast
21.03.2026, 19:34:23 via Android
  • 3
@Kemo: pamiętam jak menda Graham aż się zapluł od szkalowania Zelenskiego zaraz po słynnym przyjęciu w Białym Domu
  • Odpowiedz
Kemo
Kemo 13.03.2026, 14:00:20
  • 0
Szukam taniego noclegu w Malborku, może będziecie mogli coś polecić? Moje wymagania to łóżko i prysznic z toaletą. Pamiętam czasy schronisk młodzieżowych i PTTK więc moje wymagania są dość niskie, liczy się raczej cena :v

#malbork #turystyka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kemo
Kemo 28.02.2026, 19:52:51
  • 2
Moderacja mi wypaliła wpis w którym pisałem, że jedna strona woli kozy a druga dzieci. Zapomniałem, że nie można pisać, że członek izraelskiego wywiadu organizował imprezy gdzie gwałcono i jedzono dzieci

#usa #izrael
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kemo
Kemo 13.02.2026, 17:00:59
  • 0
Gdzie ta decyzja FDA dla Medinice? Chyba miała być dzisiaj. Chyba że robią też w soboty i niedziele to trzeba czekać
#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fristajl
fristajl
fristajl
13.02.2026, 17:54:23 via Android
  • 1
@Kemo: jak nie będzie do 22 to będzie we wtorek. W poniedziałek jest święto.
  • Odpowiedz
damer135
damer135
13.02.2026, 18:21:16 via Wykop
  • 0
@fristajl: niech dajo, chce zobaczyć jebniecie na after xd jutro lecę na city breaka to będę sobie mógł pozwolić na więcej XDD
  • Odpowiedz
Kemo
Kemo 02.02.2026, 08:51:50
  • 10
Poyebany kamień.
#gielda #zloto
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Average-CottonWorld-Enjoyer
Average-CottonWorld-Enjoyer
02.02.2026, 08:53:22 via Wykop
  • 10
@Kemo: minerał
#pdk
  • Odpowiedz
Atomus
Atomus
02.02.2026, 09:08:33 via Wykop
  • 0
@Average-CottonWorld-Enjoyer: to przygody czas
  • Odpowiedz
Kemo
Kemo 29.01.2026, 16:36:04
  • 5
Jeśli ktoś się zastanawia co to ze złotem się stało ... to moja wina, kupiłem trochę
#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kemo
Kemo 28.01.2026, 10:48:58
  • 2
Ale Medinice ładnie leci. Mam nadzieję że sobie ryja nie rozwali
Po ostatnich kolejnych spinach ze Starlink mam nadzieję że Eutelsat też poleci ostro do góry w końcu
#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kemo
Kemo 25.01.2026, 09:59:09
  • 7
#usa #ice
Kemo - #usa #ice

źródło: 132408

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kemo
Kemo 20.01.2026, 07:52:30
  • 3
Trump odkleja się coraz bardziej. Chyba jednak będzie trochę bujać
#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kemo
Kemo 19.01.2026, 11:27:20
  • 2
Eutelsat to by się uspokoił, do wypłaty jeszcze tydzień :v
#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dorgarag
Dorgarag
Dorgarag
19.01.2026, 12:49:39 via Wykop
  • 0
@Kemo: Poniżej 3 ciągle warto.
  • Odpowiedz
Kemo
Kemo 19.01.2026, 08:13:44
  • 0
#trump #usa

https://www.youtube.com/watch?v=mYeSkAdQL_I
Kemo - #trump #usa

https://www.youtube.com/watch?v=mYeSkAdQL_I
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kemo
Kemo 14.01.2026, 15:41:31
  • 2
W takich chwilach pamiętajmy o ważnych słowach:

Tak to w gospodarce jest. Jak rośnie, to spada. Jak spada, to rośnie

#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kemo
Kemo 17.10.2025, 20:07:27
  • 57
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mateusz-uwu
mateusz-uwu
17.10.2025, 20:12:23 via Android
  • 54
@Kemo czyli szwedom by Putin samą główkę polizał
  • Odpowiedz
bartekppp
bartekppp
bartekppp
17.10.2025, 21:02:45 via Wykop
  • 58
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Kemo
Kemo 05.10.2025, 17:15:47
  • 6
Przechodząc dzisiaj obok Manufaktury, z pewnej odległości zobaczyłem, że ktoś kuca przy hulajnodze Bolta, usłyszałem wkrótce dźwięk sprayu. Niestety, zanim zdarzyłem cokolwiek zrobić, gościu mnie zobaczył, wskoczył na rower i odjechał. Zdjęcie też niezbyt wyszło, bo robione na szybko. Facet w zawiniętą twarzą i ciemnych okularach. Albo upośledzony umysłowo i specjalnie robi wyprawy, by niszczyć hulajnogi elektryczne, zakrywając ich kody QR albo jakiś sfrustrowany pedalarz, który zawsze ma pod ręką spray

Na szczęście
Kemo - Przechodząc dzisiaj obok Manufaktury, z pewnej odległości zobaczyłem, że ktoś ...

źródło: IMG_20251005_182051_363

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c.....s
c.....s
konto usunięte 05.10.2025, 17:18:31 via Wykop
  • 58
@Kemo: dziękujemy, że mężnie stanąłeś obronie prywatnej własności korporacji bolt. Czuwaj.
  • Odpowiedz
vieniasn
vieniasn
05.10.2025, 17:18:31 via Android
  • 50
@Kemo a mi nie szkoda tych hulajnóg na których zarabia firma prywatna a problemy z nimi związanie są uspołecznione
stawiają to wszędzie blokując chodniki i przejścia a nawet miejsca parkingowe dla inwalidów i straż miejska mi mówiła że spory problem z tym jest a firma to w dupie ma
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 21.08.2025

    Rocznica
  • Komentator
    od 05.04.2025

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking