windy dalej działają jak chcą, windy cargo dalej zjadają ładunek, statki wybuchają, mobiglas trzeba restartować by wziąć kilka misji, sam mobiglas też się wysypuje, VoIP nie działa od lat, tractor beam w statkach nie działa, komponenty statków znikają...
Spokojnie, po 13 latach to tylko alpha. Za 30 lat może zobaczymy betę. Potrzeba tylko kilku kolejnych miliardów na rozwój
BITF 6 kwietnia zmienił ticker na KEEL i teraz strasznie nim miota na #xtb. Pozycje w portfelu ciagle pojawiają się i znikają, nic się z nimi nie da zrobić. Szczur mógłby w końcu ogarnąć temat
Komentarz dotyczył dogadania się z Iranem i zapłaty za ropę w Euro. Iran sam już sugerował puszczanie przez cieśninę statków innych niż Amerykańskie oraz Izraelskie lub z ropą opłaconą w yuanach. Nie wiem, jak w pomyśle zapłaty za ropę w Euro można widzieć opłacaną przez Chiny propagandę, bo na obrazku są jedne statki z flagą UE a drugie z
@Kemo: Jak były roztopy to taki widok był na każdym chodniku w moim gnoju powiatowym. Zmyło już trochę na szczęście. Zaraz się będzie można poruszać na piechotę.
Szukam taniego noclegu w Malborku, może będziecie mogli coś polecić? Moje wymagania to łóżko i prysznic z toaletą. Pamiętam czasy schronisk młodzieżowych i PTTK więc moje wymagania są dość niskie, liczy się raczej cena :v
Moderacja mi wypaliła wpis w którym pisałem, że jedna strona woli kozy a druga dzieci. Zapomniałem, że nie można pisać, że członek izraelskiego wywiadu organizował imprezy gdzie gwałcono i jedzono dzieci
Ale Medinice ładnie leci. Mam nadzieję że sobie ryja nie rozwali Po ostatnich kolejnych spinach ze Starlink mam nadzieję że Eutelsat też poleci ostro do góry w końcu #gielda
Przechodząc dzisiaj obok Manufaktury, z pewnej odległości zobaczyłem, że ktoś kuca przy hulajnodze Bolta, usłyszałem wkrótce dźwięk sprayu. Niestety, zanim zdarzyłem cokolwiek zrobić, gościu mnie zobaczył, wskoczył na rower i odjechał. Zdjęcie też niezbyt wyszło, bo robione na szybko. Facet w zawiniętą twarzą i ciemnych okularach. Albo upośledzony umysłowo i specjalnie robi wyprawy, by niszczyć hulajnogi elektryczne, zakrywając ich kody QR albo jakiś sfrustrowany pedalarz, który zawsze ma pod ręką spray
@Kemo a mi nie szkoda tych hulajnóg na których zarabia firma prywatna a problemy z nimi związanie są uspołecznione stawiają to wszędzie blokując chodniki i przejścia a nawet miejsca parkingowe dla inwalidów i straż miejska mi mówiła że spory problem z tym jest a firma to w dupie ma
Wkleję tylko swoją wypowiedź:
źródło: 140700
Pobierzileeeeee