Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
- 5
#starcitizen #gry
Wkleję tylko swoją wypowiedź:
Wkleję tylko swoją wypowiedź:
windy dalej działają jak chcą, windy cargo dalej zjadają ładunek, statki wybuchają, mobiglas trzeba restartować by wziąć kilka misji, sam mobiglas też się wysypuje, VoIP nie działa od lat, tractor beam w statkach nie działa, komponenty statków znikają...
Spokojnie, po 13 latach to tylko alpha. Za 30 lat może zobaczymy betę. Potrzeba tylko kilku kolejnych miliardów na rozwój
źródło: 140700
Pobierz- 4
Aktualna sytuacja w CIG
#starcitizen
#starcitizen
źródło: tenor
Pobierz@Radaka: windy dalej działają jak chcą, windy cargo dalej zjadają ładunek, statki wybuchają, mobiglas trzeba restartować by wziąć kilka misji, sam mobiglas też się wysypuje, VoIP nie działa od lat, tractor beam w statkach nie działa, komponenty statków znikają...
Spokojnie, po 13 latach to tylko alpha. Za 30 lat może zobaczymy betę. Potrzeba tylko kilku kolejnych miliardów na rozwój
Spokojnie, po 13 latach to tylko alpha. Za 30 lat może zobaczymy betę. Potrzeba tylko kilku kolejnych miliardów na rozwój
@Radaka: @Kemo przecież skończył się year of playability więc na co liczymy. To na prawdę całkiem dobrze żarło do 4.5? 4.6? Później równa pochyła i ta inżynierka xD hitem dla mnie było wypuszczenie craftowania a laser w roc i atls z-----e, forum i council z------e zgłoszeniami ale c--j, U NAS DZIAŁA, pewnie źle włączasz, mówię Ci mordo musisz włączyć inaczej bo różnie się włącza, a zresztą weź lepiej kup
- 0
W sumie fajna walka capitali, jak widać Pereus zasługuje na swoje miano zabójcy capitali ;]
#starcitizen
#starcitizen

$5000 za .jpg - Scam Citizen nic nie przebije :)
Jest nowy statek... to znaczy nie ma, może kiedyś będzie - kosztuje pięć tysięcy dolarów, lub $5900 jeśli masz środki zgromadzone na koncie.
Mało tego, żeby móc MIEĆ SZANSĘ go kupić trzeba wcześniej w sklepie wydać chociaż $1000 dolców. (Albo napisać esej (sic!) jak bardzo się chce ten statek)
A i to nie tak że od razu go kupisz - fałszywa unikatowość produktu cyfrowego musi
Jest nowy statek... to znaczy nie ma, może kiedyś będzie - kosztuje pięć tysięcy dolarów, lub $5900 jeśli masz środki zgromadzone na koncie.
Mało tego, żeby móc MIEĆ SZANSĘ go kupić trzeba wcześniej w sklepie wydać chociaż $1000 dolców. (Albo napisać esej (sic!) jak bardzo się chce ten statek)
A i to nie tak że od razu go kupisz - fałszywa unikatowość produktu cyfrowego musi
źródło: sdasdsa
Pobierz- 2
@sidhellfire: I dalej działa. Ogólnie ich najlepszym produktem jest właśnie system monetyzacji tej "gry". Coś niesamowitego.
Ja nie mam pretensji do ludzi co zapłacili 40€... pfff nawet 100+ - ale to co na screenie to powinno iść do leczenia biorąc pod uwagę w jakim stanie jest ten projekt.
Ja nie mam pretensji do ludzi co zapłacili 40€... pfff nawet 100+ - ale to co na screenie to powinno iść do leczenia biorąc pod uwagę w jakim stanie jest ten projekt.
@FrostlyMostly: Ale MAGA gammingu to już był Todd Howard...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@FrostlyMostly: ja tam się bawię teraz głównie w miniing i Craft, trochę wywalili tym sposobem looting
Czekam też na nowy Genesis który może trochę namieszać w świecie gamę devu bo planety to opat szczelny to co pokazali,w nyx mają się pojawić planety używające tego techu
No i nieszczęsny sq42 chociaż po tym co mówił Chris to....kolejny rok ;] no ale na razie to nawet w nowego patcha zagrać nie mogę
Czekam też na nowy Genesis który może trochę namieszać w świecie gamę devu bo planety to opat szczelny to co pokazali,w nyx mają się pojawić planety używające tego techu
No i nieszczęsny sq42 chociaż po tym co mówił Chris to....kolejny rok ;] no ale na razie to nawet w nowego patcha zagrać nie mogę
@Radaka: @FrostlyMostly: wydaje mi sie, ze te oferty z miliardami to sprzed wipe są, co nie zmienia faktu, ze exploity będą albo już są a cig nie będzie się chciało bawić w większa kontrole nad ekonomia, albo o czymś nam nie mówią ale szczerze wątpię. może na allegro robią stary numer, nie ściągają oferty tylko zmieniają cenę bo wychodzą na tym korzystniej na prowizji czy jakoś tak. to
- 2
https://www.reddit.com/r/starcitizen/s/qRZw2F78yp
Misja w klimacie gwiezdnych wojen i gwiazdy śmierci ;]
#starcitizen
Misja w klimacie gwiezdnych wojen i gwiazdy śmierci ;]
#starcitizen
A tak wygląda zetknięcie normalnego gracza ze #starcitizen
https://www.youtube.com/watch?v=6_XQA4Yqgt0
Serio bym chciał żeby to była wspaniała gra, ale póki co to jest pieprzony żart.
#gry
https://www.youtube.com/watch?v=6_XQA4Yqgt0
Serio bym chciał żeby to była wspaniała gra, ale póki co to jest pieprzony żart.
#gry

@FrostlyMostly: polecam też https://www.youtube.com/@gemreviews2840 jak nie znasz ;]
- 0
@Radaka: Eeee, ale to jakiś content creator SC tyle że narzekacz. Wygląda jak Camural. Non stop p------i pewno jak jest źle a dalej gra i promuje.
A właśnie fajnie jest zobaczyć kogoś spoza kółeczka :)
No i nie udowodnię tego, ale czasem jak oglądam jakiegoś mniejszego jutubera grającego w SC to jestem prawie pewny, że to marteriał sponsorowany ale nie oznaczony jako taki.
A właśnie fajnie jest zobaczyć kogoś spoza kółeczka :)
No i nie udowodnię tego, ale czasem jak oglądam jakiegoś mniejszego jutubera grającego w SC to jestem prawie pewny, że to marteriał sponsorowany ale nie oznaczony jako taki.
- 0
Zaczynają startować evo dla 4.8 tak samo jak pre-ordery na SQ 42 ;] a no i będzie więcej informacji na temat battlecruiser ;]
#starcitizen
#starcitizen
źródło: h62ejp34lmvg1
Pobierz@Radaka: Zawsze mnie zastanawia czemu większość fanów i content creatorów brandzluje się do następnego patcha a mało kiedy opisuje jak działa obecny.
Nie wiem czemu tak jest, ale się domyślam.
Co do BC - gdy kiedyś wystartuje 1.0 to będą wkoło same Idrisy, Perseusy i Titany+Aurory
Nie wiem czemu tak jest, ale się domyślam.
Co do BC - gdy kiedyś wystartuje 1.0 to będą wkoło same Idrisy, Perseusy i Titany+Aurory
- 0
@FrostlyMostly: no jeżeli nie ogarną i z capitali zrobią się statki dla tylko 1 graczą to całość będzie średnio się grać
Jeżeli chodzi o YT to jest dużo który ostro jadą nawet Salty dosyć często nie zostawia suchej nikti jak coś nie działa lub jest beznadziejnie rozwiązane
W każdym razie czekam na Sq 42 mam nadzieje że jednak będzie jednak tym na co liczę ... no przekonamy się
Jeżeli chodzi o YT to jest dużo który ostro jadą nawet Salty dosyć często nie zostawia suchej nikti jak coś nie działa lub jest beznadziejnie rozwiązane
W każdym razie czekam na Sq 42 mam nadzieje że jednak będzie jednak tym na co liczę ... no przekonamy się
- 3
4.7 na live trafił , w linkach możecie znaleźć gdzie dropują blue printy które mogą was interesować jeżeli interesuje wam mining oraz crafting
https://scmdb.net/ oraz https://www.sccrafter.com/
#starcitizen
https://scmdb.net/ oraz https://www.sccrafter.com/
#starcitizen

@Radaka: Ponoć kopanie ostro znerfili
- 1
@ggs-hg: zależy pod jakim względem, teraz szuka się konkretnych rud metali z odpowiednią jakością, teoretycznie mniej czasu się traci bo od razu wiesz gdzie co jest i na skanerze wyskakuje ci ruda która cię interesuje, ale tych o najlepszych jakościowo to szuka się tam gdzie jest niebezpiecznie czyli Pyro, Nyx na na końcu Stanton
Ale kopanie to nadal będzie takie średnie do czasu aż w końcu nie dodadzą dodawanie własnych
Ale kopanie to nadal będzie takie średnie do czasu aż w końcu nie dodadzą dodawanie własnych
- 1
Ło, Aurora MK 2 nawet spoko wygląda i dodali ruchome skrzydła do lotu w atmosferze, jutro 4.7 ładuje na live
#starcitizen
#starcitizen

- 1
#starcitizen jak ktoś ma ochotę to 4.7 został otwarty dla wszystkich na PTU do testowania
- 1
Kolejne zmiany jeżeli chodzi o pancerz statków, teraz mniejsze i słabsze bronie nie mają szans przebić pancerza - na filmiku widać jak amunicja balistyczna odbija się od pancerza polaris'a , na razie rozkminiają jeszcze zmiany, ale wychodzi że lekkie myśliwce nie będą miały szans na uszkodzenie bardziej opancerzonych statków, chyba że 1 lekki myśliwiec z bronią energetyczną (S3) do "topienia pancerza" a kolejny myśliwiec z bronią balistyczną do uszkadzania komponentów wewnątrz statków

- 1
Jak przejść cały "Rock Breaker" jeszcze nie miałem okazji tego ukończyć bo na całość trzeba poświęcić +/2h a niestety wieczny brak czasu doskwiera. Ale na live ze względu na blueprinty trzeba będzie go ukończyć i to pewnie z kilka razy
#starcitizen
#starcitizen

- 2
#starcitizen 4.7 trafił na wave 1

- 1
4.7 zapowiada się na olbrzymi patch, po za craftingiem dodadzą masę rzeczy i zmian a dodanie "dungeonów" w Nyx dla PVE to dosyć fajna niespodzianka, w tym tygodniu ma być wave 1 więc od razu przetestuje gdy wyląduje na PTU
Zmiany w radarach też są ciekawe, ale uzależnienie PIP od ich wydajności i ograniczenie do zasięgu to takie "średnie" no ale zobaczymy
#starcitizen
Zmiany w radarach też są ciekawe, ale uzależnienie PIP od ich wydajności i ograniczenie do zasięgu to takie "średnie" no ale zobaczymy
#starcitizen

- 1
Omówienie nowego inventory z Evo,wygląda że jednak planują w marcu razem z 4.7 wrzucić crafting i inv, ciekawe co spartolą ;) no ale jak tylko będzie okazja to przetestuje bo na crafting to czekam, a BB mnie prawie w ogóle nie interesuje...
#starcitizen
#starcitizen

- 0
@FrostlyMostly: base building, pewnie będzie trzeba w cholere czasu poświęcić żeby cokolwiek zrobić, no ale jakaś fajną chałupą nad rzeką bym nie pogardził ;]
- 2
Niby crafting i nowe inventory w 4.7.... oj wątpię ale fajnie by było... ;]
#starcitizen
#starcitizen
![Radaka - Niby crafting i nowe inventory w 4.7.... oj wątpię ale fajnie by było... ;]
...](https://wykop.pl/cdn/c3201142/d065cee78ec77d8f740a8b45b72ed63abd88ecd746663dd7ec9fbaae76f49ea5,w400.jpg?author=Radaka&auth=d37cdddb3f79744d9113c22fdee92435)








#starcitizen