Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Kaspii
Kaspii

Kaspii

Dołączył 1 rok i 3 mies. temu
  • Obserwuj

To konto jest obecnie zbanowane.

  • Akcje 4055
  • Znaleziska 140
  • Mikroblog 3915
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 3
Dinkozaur30
Dinkozaur30
08.06.2026, 06:49:10
  • 4
P------e, w następnym miesiącu mówię że chce MAX 8 dni a niech mnie wywalają jak chcą.
#przegryw
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kaspii
Kaspii
Kaspii 08.06.2026, 11:31:10 via Wykop
  • 0
@Dinkozaur30: ale wtedy znacznie mniej pieniążków
  • Odpowiedz
Whiskeyjack29
Whiskeyjack29
Whiskeyjack29
07.06.2026, 20:10:32
  • 264
Ponad 10 lat w zawodzie, 5 lat studiów, branża która płaci naprawdę dobrze spokojnie top 90-95% ludzi w tym kraju. Doszedłem do sufitu, dalej to już polityka korporacyjna albo własny biznes. Robiłem wszystko jak trzeba. Odkładałem, ETF-y, nie przepalałem. Podwyżki dostawałem. A inflacja przez 5 lat i tak zjadła mi z 25% realnej wartości wypłaty.
Efekt? Stać mnie na kawalerkę. Na 60m żeby zamieszkać z żoną i pomyśleć o JEDNYM dziecku muszę
  • 159
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kaspii
Kaspii
Kaspii 08.06.2026, 06:48:53 via Wykop
  • 0
@Whiskeyjack29: dlatego to wszystko musi p--------ć i oby stało się to jak najszybciej
  • Odpowiedz
Dinkozaur30
Dinkozaur30
06.06.2026, 20:16:35
  • 3
Pokazałbym moją zbudowaną prycze pod kiblem ale mam tu dość charakterystyczny kocyk a jestem paranoikiem.
#przegryw
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kaspii
Kaspii
Kaspii 07.06.2026, 04:15:04 via Wykop
  • 1
@Dinkozaur30: czemu pod kiblem śpisz?
  • Odpowiedz
Kaspii
Kaspii
Kaspii 08.06.2026, 04:11:28 via Wykop
  • 0
@Dinkozaur30: nie lepiej w jakimś pokoju zamkniętym ?
  • Odpowiedz
Castellano
Castellano
05.06.2026, 12:11:28
  • 4
reklama nike w starym stylu, z masą gwiazd i nawiązań. pewnie ostatnia taka więc szkoda, ale sama reklamówka wyszła cudownie. aż dziw, że nikt jeszcze jej nie wrzucił na mikro
i szkoda że brak lewego :c
#sport #pilkanozna #mecz #polska
Castellano - reklama nike w starym stylu, z masą gwiazd i nawiązań. pewnie ostatnia t...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kaspii
Kaspii
Kaspii 05.06.2026, 12:33:44 via Wykop
  • 3
@Castellano: a co ten drewniak lewandowski by pokazał ? Jak nogę dostawia czy jak anka skacze po enrike
  • Odpowiedz
MaikeloByalkovo
MaikeloByalkovo
04.06.2026, 08:35:18
  • 28
Najlepszą akcją wczorajszego meczu był dla mnie gol Lewandowskiego w 94 minucie, strzelił po Przemku Wiśniewskim na 3:2, ale niestety bramka nie została uznana i trzeba było zaakceptować remis...

#mecz #pilkanozna #lewandowski
MaikeloByalkovo - Najlepszą akcją wczorajszego meczu był dla mnie gol Lewandowskiego ...

źródło: strzal

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kaspii
Kaspii
Kaspii 04.06.2026, 08:40:49 via Wykop
  • 8
@MaikeloByalkovo: ten drewniak cuckold tylko tak umie strzelić ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Defined
Defined
02.06.2026, 20:21:48
  • 10
A mieliście kiedyś tak, że siedzisz sie z dziewczyną w lokalu Amonra , Amonra kutasra, srarara nie wiem Wiesiek, Zbigniew, Karol, k---a nie wiem, Andrzej siedzisz se w lokalu z dziewczyną i z 10 - 20 kolegami, podchodzi gość do Ciebie odpina sobie koszu ten bluzke pokazuje w koszulecce ten pokazuje ci koronke , twoi jeden JEDEN z twoich kolegów był kiedyś w kryminale, siedział, i on mu mówi hmm twoi koledzy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kaspii
Kaspii
Kaspii 02.06.2026, 20:24:18 via Wykop
  • 0
@Defined: jebniety jesteś ?
  • Odpowiedz
Kaspii
Kaspii
Kaspii 02.06.2026, 20:30:44 via Wykop
  • 0
@Defined: tak a co ?
  • Odpowiedz
huopie
huopie
24.05.2026, 16:08:46
  • 8
Lepiej taki autorytet dla gówniarzy, niż Stu, Dubiel, Fagata czy Boxdel. Elo.
#latwogang
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kaspii
Kaspii
Kaspii 24.05.2026, 16:11:50 via Wykop
  • 2
@huopie: przecież to jest taki sam patus, nawet z mordy to widać
  • Odpowiedz
czahrolek98
czahrolek98
czahrolek98
24.05.2026, 16:05:45
  • 8
Samochody jadą, a ci nawet nie zjada i lecą pod prąd xD #latwogang
czahrolek98 - Samochody jadą, a ci nawet nie zjada i lecą pod prąd xD #latwogang

źródło: 1000006982

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kaspii
Kaspii
Kaspii 24.05.2026, 16:07:18 via Wykop
  • 3
@czahrolek98: i oby ktoś ich jebnal to się nauczą
  • Odpowiedz
piotr_p0lak
piotr_p0lak
piotr_p0lak
24.05.2026, 12:10:01
  • 150
#latwogang #gownogang

Bohater narodowy Stanów Zjednoczonych który próbował walczyć z systemem opieki zdrowotnej za sprawą któregoo polskie bahory chorujące na dystrofie mięśniowe, raki, SMA, zaniki mięśni muszą płacić miliony za leczenie za granicą.

Uzbierał w zbiórce lewo 4 miliony złotych... To jest skandal, bohater międzynarodowy o którym było głośno na całym świecie uzbierał skandaliczne grosze, grozi mu kara śmierci. Tak NPCty mu się odwdzięczyli.

Ludzie
piotr_p0lak - #latwogang #gownogang

Bohater narodowy Stanów Zjednoczonych który prób...

źródło: Images11

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kaspii
Kaspii
Kaspii 24.05.2026, 12:58:50 via Wykop
  • 2
@piotr_p0lak: Luigi niewinny
  • Odpowiedz
smiecituitam
smiecituitam
smiecituitam
24.05.2026, 12:51:58
  • 79
dlaczego pedalarze jadą całą szerokościa drogi, nie może się jeden z drugim trzymać swojego pasa?

#latwogang
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kaspii
Kaspii
Kaspii 24.05.2026, 12:54:58 via Wykop
  • 4
@smiecituitam: banda zjebow, mam nadzieję że w--------i się ten peleton blokujący drogę
  • Odpowiedz
f.....e
f.....e
konto usunięte 23.05.2026, 06:13:26
  • 32
#latwogang nie wiem co to za g---o i o co ten cały hype, ale sama nazwa daje mi raka mózgu jak jakiś upośledzony smark w gierce online który po długiej walce z tobą wygra o włos i komentuje "ez" xD
A do tego jak jakiś przestępca z gta bo gang, co sie nasłuchał rapu czarnoskórych złodziei.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kaspii
Kaspii
Kaspii 23.05.2026, 06:33:36 via Wykop
  • 14
@feeling-of-justice: +1
  • Odpowiedz
Kaspii
Kaspii
Kaspii 21.05.2026, 09:22:15
  • 0
MAISON FRANCIS KURKDJIAN Aqua Vitae Cologne ktoś ma do odlania ?
#perfumy #stragan #odlewki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

centerario
centerario
15.05.2026, 12:57:03
  • 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kaspii
Kaspii
Kaspii 15.05.2026, 13:15:19 via Wykop
  • 0
@centerario: napisz frajerowi żeby wydupiał, przecież to ewidentnie jakiś simp wieśniak
  • Odpowiedz
Kaspii
Kaspii
Kaspii 15.05.2026, 13:16:18 via Wykop
  • 2
@centerario: jak grozi i cokolwiek takiego to zapisuj rozmowy ss i strasz policją, zesra się w gacie i m--f Twój
  • Odpowiedz
Geralt678
Geralt678
12.05.2026, 06:28:46
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kaspii
Kaspii
Kaspii 12.05.2026, 06:31:44 via Wykop
  • 8
@Geralt678: z dobrą mordą to nie ma znaczenia ile masz lat, 30 letni chad wybiera w 18-stkach jak incel bułki z promocji. Poza tym wypad z tagu
  • Odpowiedz
Kaspii
Kaspii
Kaspii 12.05.2026, 11:21:27 via Wykop
  • 0
@Geralt678: skoro przerobiłeś to co te dziewczyny robią jak zobaczą Cię na żywo ?
  • Odpowiedz
Quashtan
Quashtan
12.05.2026, 00:28:40
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kaspii
Kaspii
Kaspii 12.05.2026, 03:54:49 via Wykop
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Best_One
Best_One
11.05.2026, 17:35:36
  • 54
#przegryw
Panowie, ja naprawdę nie chcę być całe życie sam.
Best_One - #przegryw 
Panowie, ja naprawdę nie chcę być całe życie sam.

źródło: 1000003483

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kaspii
Kaspii
Kaspii 11.05.2026, 17:43:38 via Wykop
  • 0
@Best_One: https://youtu.be/4WXYjm74WFI?is=O9HJ3ymfhFpDkPlN
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 11.03.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking