Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko200
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
KAROO

KAROO

Dołączył 17 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 117756
  • Znaleziska 19144
  • Mikroblog 98612
  • Obserwujący 13
  • Obserwowane 224
Caracas
Caracas
04.11.2020, 05:37:04 via Android
  • 304
Śmieszą mnie trochę te informacje o bankructwie restauracji itp. Mam trójkę znajomych, którzy prowadzą własne biznesy. Znam ich dobrze więc mam odniesienie do tej całej sytuacji.

Pierwszy właściciel knajpko-restauracji serwującej dość szybkie dania wraz z pizzą. Miasto 50 tys nad morzem. Lockdown w marcu (lament za co on będzie żył łącznie w internecie na FB) interes podobno zgodnie z informacjami na mediach społecznościowych działający już tylko charytatywne. Czerwiec zakup nowego Lexusa, mało
  • 131
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KAROO
KAROO 04.11.2020, 05:46:42
  • 36
@Caracas: no tak było
  • Odpowiedz
zwarcin
zwarcin
30.10.2020, 13:02:24 via Android
  • 0
Siema #bieganie.
Układam kalendarzyk na przyszły rok. I szukam propozycji maratonu. Co możecie polecić? Planuje machnąć 3. Najlepiej było by co kwartał. Pierwszy w okolicach kwietnia (drugi lato i trzeci na jesień koło października).
Warunek jest taki, że trasa ma być względnie płaska. Zastanawiałem się nad Krakowem, ale trener odradzil go na pierwszy maraton.
Co możecie polecić? W grę wchodzi Polska i Europa.
W sumie fajne połówki też rozważę.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KAROO
KAROO 30.10.2020, 13:11:30
  • 5
@zwarcin: zacznij może od zrobienia listy ktory sie odbedzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
JerryManson
JerryManson
29.10.2020, 11:48:37 via Android
  • 6
Wykopki. Proszę o szybką odpowiedź. Właśnie zostałem dodany do statystyk. Wynik pozytywny no i standardowo mam kwarantannę. Totalnie się na to nie przygotowałem. W sensie nie wiedziałem, że tak szybko mnie rozłoży.

Że względu na fakt, że przebywam teraz w miejscu gdzie nie mam nikogo bliskiego czy ktoś w Łodzi zna sposób żeby zrobić zakupy do domu przez internet?
#koronawirus #covid19 #sarscov2 #lodz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KAROO
KAROO 29.10.2020, 11:54:30
  • 0
@JerryManson: odpal priv ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
KAROO
KAROO 29.10.2020, 05:29:58
  • 15
Łódź, 29-10-2020 godz. 6:00.
Zjednoczeni ponad podziałami patrioci z obu łódzkich klubów dzielnie bronią najważniejszego kościoła w tym mieście oraz pomnika największego z Polakow... ( ͡° ͜ʖ ͡°) #lodz
KAROO - Łódź, 29-10-2020 godz. 6:00.
Zjednoczeni ponad podziałami patrioci z obu łód...

źródło: comment_16039493946NbbV0zOP8wSs98NnffuZZ.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KAROO
KAROO
Autor
29.10.2020, 07:55:24
  • 8
@banzi: szkoda, że nie głupotę i swoją hipokryzję, Stonoga miał rację.
  • Odpowiedz
KAROO
KAROO
Autor
29.10.2020, 09:17:30
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
krasucki22
krasucki22
krasucki22
28.10.2020, 19:42:25
  • 6
Widzew & Łks
#protest #lodz
krasucki22 - Widzew & Łks
#protest #lodz

źródło: comment_1603914120yUv7axXH0vWjd6xi1Kbq6X.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KAROO
KAROO 28.10.2020, 19:45:40
  • 2
@krasucki22: i?
  • Odpowiedz
KAROO
KAROO 28.10.2020, 19:48:31
  • 3
@krasucki22: przed 6-ta rano nie ma tam nikogo, jak ktoś serio będzie chciał coś namalować to to zrobi, bardziej podejrzewam, że sami "obrońcy" to o--------ą bo zdecydowana większość za dużo nie ma pod czapką ;)
  • Odpowiedz
epll
epll
28.10.2020, 17:18:02
  • 14
#lodz #protest
epll - #lodz #protest

źródło: comment_1603905478e9P8RtPmELRQ6RlWXsee3M.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KAROO
KAROO 28.10.2020, 17:20:18
  • 0
@epll: szkoda, ze nie masz przez caly dzien endomondo wlaczonego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Kralizek
Kralizek
24.10.2020, 18:07:07
  • 0
Cześć zmotoryzowane Mirki i Mirabeli – za jakieś 3 miesiące chcę kupić swój pierwszy samochód w granicach 7-10 tysięcy.
Zależy mi na bezpiecznym (5 gwiazdek + kurtyny), możliwie bezawaryjnym, ale też tanim (bardzo mi na tym zależy :) ) w eksploatacji pojeździe.
Używany będzie głównie w mieście – jakieś 70% czasu – więc raczej benzyna (lub z gazem – jedna rodzina).
Na razie myślałem głównie o Fiacie Grande Punto oraz Citroen C4.
Co prawda myślałem
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KAROO
KAROO 24.10.2020, 18:11:23
  • 3
@Kralizek: GP to donry wybor, wydaje mi sie ze Bravo w tej kasie bedzie w podejrzanym stanie, astra tez oo chociaż bedzie starsza, moze corsa d? byleby rudej nie bylo ;)
  • Odpowiedz
DorodnyTucznik
DorodnyTucznik
DorodnyTucznik
23.10.2020, 17:16:03 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#alfaromeo #alfaholicy #motoryzacja #samotnosc
Panowie chce kupić alfę, bardzo podoba mi się 159 kombi. Chciałbym kupić 2.0 170 km diesel. Moje wątpliwości nie dotyczą silnika bo słyszałem że ten jest bardzo dobry. Raczej chodzi mi o koszty utrzymania takiego samochody jeśli chodzi o typowe elementy eksploatacyjne. Jakie są orientacyjne koszty wymiany rozrządu, filtrów, olejów, klocków itp? Ile rocznie wydajecie ma swoją alfę nie licząc
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KAROO
KAROO 23.10.2020, 17:22:16
  • 0
@DorodnyTucznik: gniją od spodu podobno, obejrzyj dokładnie ;)
  • Odpowiedz
epll
epll
23.10.2020, 17:15:24
  • 106
Znowu inne miejsce #protest
#lodz
epll - Znowu inne miejsce #protest 
#lodz

źródło: comment_160347330900gcXF9KRnaApdosriypCR.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KAROO
KAROO 23.10.2020, 17:20:49
  • 3
@epll: gitarka :) ładna pogoda to można wyjść na spacer, mam nadzieję, że tak będzie codziennie :)
  • Odpowiedz
P.....r
P.....r
konto usunięte 23.10.2020, 10:40:55
  • 4
Łodzianie, jak ktoś nie ma kasy na znicz, to chętnie mu zafunduję ;)
#lodz #protest
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KAROO
KAROO 23.10.2020, 10:43:57
  • 1
@Piz-dur: a jak ktos nie ma czasu? :(
  • Odpowiedz
KAROO
KAROO 23.10.2020, 10:48:07
  • 1
@Piz-dur: no i chyba tak też zrobię że zaatakuje wieczorem ;)
  • Odpowiedz
L.....g
L.....g
konto usunięte 22.10.2020, 10:17:43
  • 3
TRENINGI NA OTWARTEJ PRZESTRZENI I WSPÓŁZAWODNICTWO SPORTOWE

Osoby uprawiające sport w ramach współzawodnictwa sportowego są zwolnione z obowiązku zakrywania ust i nosa.

Z tego obowiązku nie są zwolnione osoby, które uprawiają sport rekreacyjnie, chyba, że np. biegają na terenie lasów, parku, zieleńca, ogrodu botanicznego, ogrodu zabytkowego, rodzinnego ogródka działkowego i plaży.

Obowiązuje: od 10 października 2020


Źródło: https://www.gov.pl/web/koronawirus/aktualne-zasady-i-ograniczenia
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KAROO
KAROO 22.10.2020, 10:50:24
  • 0
@LuoXiahong: pewnie
  • Odpowiedz
suttle
suttle
22.10.2020, 07:43:27
  • 6
Metro w Warszawie to siedlisko parchów. #podlecki
suttle - Metro w Warszawie to siedlisko parchów. #podlecki
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KAROO
KAROO 22.10.2020, 09:56:36
  • 0
@suttle: ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
adr19
adr19
adr19
22.10.2020, 06:51:38
  • 1
#garmin #polar #suunto #bieganie #rower #plywanie
Hej
Szukam smartwacha jakiejkolwiek firmy, który będzie mi mierzył głównie bieganie, rower, pływanie, piłkę nożną, trochę łażenia po górach, oraz taki którym będę mógł zapłacić i posłuchać na nim muzyki bez brania ze sobą telefonu, najlepiej Spotify. Nie wiem nawet ile na zegarek przeznaczyć, 1k,2k,3k, im mniej tym lepiej. Jest tego za dużo i
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KAROO
KAROO 22.10.2020, 07:31:43
  • 1
@adr19: ja sobie ostatnio kupilem garmina 645 music (roczna uzywke za 800zl), wcześniej miałem garmina 735xt, dobry soft, dużo opcji, przeskoczyłem tylko dla nfc i muzyki (ma miejsce i spotify), jak chcesz trochę drożej to fenix 5s pkus, fenix 5 plus, fenix 5x plus (wszystkie 5 z plusem, roznia się rozmiarem) albo coś z najnowszej serii 6...
  • Odpowiedz
pogop
pogop
19.10.2020, 18:31:43 via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Elektryczna Dacia Spring debiutuje na Węgrzech - Cena to około 80 000 tys. zł.

Nowa Dacia Spring budzi bardzo dużo emocji, bo ma to być najtańszy samochód elektryczny w Europie. Modny wygląd SUVa, cztery miejsca, zasięg powyżej 200 kilometrów i opcja szybkiego ładowania – czego chcieć więcej?

Wincyj https://www.wykop.pl/link/5750007/nowa-dacia-spring-ile-bedzie-kosztowac-znamy-cene-najtanszego-samochodu-ev/

#samochody #motoryzacja #samochodyelektryczne #tesla #dlaubogich #dacia
pogop - Elektryczna Dacia Spring debiutuje na Węgrzech - Cena to około 80 000 tys. zł...

źródło: comment_1603132303MxA4oMdDNHI3mo58aPHiAp.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KAROO
KAROO 19.10.2020, 19:24:57
  • 1
80 000 tys. zł.


@pogop: ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
ikov
ikov
16.10.2020, 08:09:40
  • 1
Bieg mi odwołali, spodziewałem się że jak teraz jesteśmy w czerwonej to się sypnie, ale i tak nadzieja umarła ostatnia
(╥﹏╥). Pozostaje #bieganie samodzielnie albo w swojej grupie.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KAROO
KAROO 16.10.2020, 09:07:18
  • 0
@PurpleHaze: pewnie dyche w Raszynie
  • Odpowiedz
Ceran1910
Ceran1910
Ceran1910
09.10.2020, 10:54:29
  • 0
Ma ktoś doświadczenie z zapisywaniem się do #zak dla statusu studenta i nie płacenia #zus, najlepiej w #lodz? Powiedziano mi, że dostanę legitymację po pierwszym zjeździe. Kiedy dokładnie? W sobote, niedziele, poniedziałek? Powinienem być na wszystkich zajęciach w ten weekend żeby dostać legitymacje bez problemu? Wolałbym jak najmniej czasu na to poświęcić.
#szkola #zak #lodz #zus
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KAROO
KAROO 13.10.2020, 19:37:54
  • 0
@Ceran1910: niechodzenie nie jest, ale problem sie robi jak za niechodzenie dostajesz papier, że skończyłeś, oni ciągną dofinansowanie na naukę (nie wiem z UMŁ czy z Ministerstwa), a chyba, żeby dostali hajs to musisz mieć 50% frekwencji, jak odblokujesz priv to więcej napiszę, ale tutaj ziomek to sami pisał: https://www.wykop.pl/wpis/49564333/ej-miraski-kolega-ze-szkoly-policealnej-zak-w-lodz/
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 14
  • Strona 8 z 14
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 07.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 10.07.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 20.10.2015

    Mikroblogger
  • Honorowy Wampir
    od 07.02.2020

    Honorowy Wampir

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking