hej mirki, czy jak zakładam jdg i przysługuje mi ulga na start, to musze zgłaszać sie do ubezpieczenia i oni z automatu wiedza żeby mnie nie nękać przez te 6 miesięcy? Czy po prostu sie nie zgłaszam i po tych 6 miesiącach musze? #zus #jdg #kiciochpyta #wlasnafirma

recznik_z_ikei







