Wpis z mikrobloga

a to są z wersji pro


@Irranus: w pro jeśli się nie mylę masz 60kl/s + czujniki więc trudniej stracić sprzęt
zwykłe mini 3 wyjmiesz za ok 3kpln z fly more combo w promce (na pepperku wpadają co jakiś czas)

EDIT

Oba drony mają ten sam rozmiar czujnika, który oferuje zdjęcia 12 MP i filmy 4K HDR; ważne jest, aby zauważyć, że istnieje różnica w rozdzielczości obrazu i wideo, ponieważ Mini
@Irranus: @klepie-biede matryca jest ta sama i zarówno w mini 3 jak i mini 3 pro można robić zdjęcia 48MP. Mam mini 3.

Ten tryb 48MP jest trochę na wyrost jeśli chodzi o wielkość sensora, ogólna jakość zdjęć wychodzi podobna do zdjęć flagowymi telefonami komórkowymi sprzed jakichś dwóch lat. Xiaomi 12 czy Samsung S23 robią lepsze zdjęcia.

Zdjęcia jpg obrobione zmniejszone i przycięte wyjdą zawsze spoko, być może chcesz zobaczyć jak
@klepie-biede ja też potwierdzę że przed zakupem nie myślałem pilnie o fmc ale kupiłem z tymi bateriami i już na pierwszym spacerze wykorzystałem wszystkie trzy. pamiętaj że te 35 minut to jest czas brutto, zanim wystartujesz musisz złapać GPS, potem dolecieć na miejsce gdzie chcesz filmować, wrócić, no i jeszcze pasuje żeby trochę zapasu baterii zostało :) dla bezpieczeństwa i żywotności.