Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko205
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Hadian
Hadian

Hadian

Dołączył 9 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 95
  • Znaleziska 6
  • Mikroblog 89
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 11
pisiontgroszy
pisiontgroszy
12.06.2026, 12:17:30
  • 0
#gielda #spce sprzedaliście już Virginie Galaktyczną czy czekacie na pomyleńców po ipo? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hadian
Hadian
Hadian 12.06.2026, 12:21:43 via Wykop
  • 1
@IlikeTrains: po ile ustawiacie limit na sprzedaż?
  • Odpowiedz
cytr0netx99
cytr0netx99
09.06.2026, 09:45:22
  • 68
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hadian
Hadian
Hadian 09.06.2026, 19:10:21 via Wykop
  • 0
Dobrze, że jutro 10.
Hadian - Dobrze, że jutro 10.

źródło: xxx

Pobierz
  • Odpowiedz
Hadian
Hadian
Hadian 09.06.2026, 17:05:29
  • 1
Ktoś zapakowany w TDG.US?
#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1035

Czy ojcem Kornelii Wieczorek - 17letniej "naukowczyni" - jest znany milioner?

Czy ojcem Kornelii Wieczorek - 17letniej "naukowczyni" - jest znany milioner?

Kornelia Wieczorek - 17-letnia "naukowczyni" odznaczona miesiąc temu przez Karola Nawrockiego Srebrnym Krzyżem zasługi - publicznie przyznaje, że w karierze naukowej wspierają ją rodzice. Czy jej ojcem może być znany milioner - potentat branży farmaceutycznej?

Nigarun
z
wykop.pl
dodany: 16.04.2026, 14:56:54
  • 209
  • #
    afera
  • #
    korneliawieczorek
  • #
    nauka
  • #
    polska
Hadian
Hadian
Hadian 16.04.2026, 20:58:58 via Wykop
  • 22
@osetnik: Potocznie teoria ma też inne znaczenie niż w formaliźmie matematycznym. Luzem, to po prostu przypuszczenie/domysł.
Hadian
Hadian
Hadian 17.02.2026, 23:05:13
  • 1
Co myślicie o AMEL.DE - ETF na EM Latin America? Hossa surowcowa sprawiła że sporo urósł ostatnimi czasy. Mocno cykliczny i zależny od cen surowców. Myślicie że surowce nadal stonks czy dobre czasy dla tego indeksu się kończą?
#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ethize
ethize
17.02.2026, 23:18:58 via Wykop
  • 0
@Hadian:
ethize - @Hadian:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
broker
broker
18.02.2026, 09:51:26 via Wykop
  • 0
@Hadian: mam go kilka miesięcy i ładnie rośnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
dzony77
dzony77
12.02.2026, 07:40:21
  • 5
Jako, że są tutaj załadowani w #grab wrzucam prognozy na następny rok i wczorajsze wyniki

🔴 Revenue $906M vs $937M Expected
🟢 EPS $0.04 vs $0.01 Expected

Niby firma rośnie i zapowiada, że jest git. Ale po kursie tego nie widać xd
dzony77 - Jako, że są tutaj załadowani w #grab wrzucam prognozy na następny rok i wcz...

źródło: IMG_4515

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hadian
Hadian
Hadian 12.02.2026, 10:37:42 via Wykop
  • 2
@dzony77: ogłosili też skup własnych akcji za 0.5 mld $.
  • Odpowiedz
Glupiii
Glupiii
10.02.2026, 01:16:21
  • 5
zapiszcie sobie ticker CRDO

#gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hadian
Hadian
Hadian 10.02.2026, 03:02:36 via Wykop
  • 5
@Glupiii: rzuć więcej info 🙄
  • Odpowiedz
n.....s
n.....s
konto usunięte 19.12.2025, 17:11:00
  • 7
Ale tu same leszcze, trzymaja rok jakieś śmiecie jak LUNR, a gdy zaczyna rosnąc to na pierwszej podbitce wyskakuja jak obsrance. Niestety nigdy sie nie dorobicie, trzeba dawac zyskom rosnac, a nie s--------c przy 20% zysku lol. #lunr #gielda
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hadian
Hadian
Hadian 19.12.2025, 20:00:01 via Wykop
  • 0
@nflsteelers: dorobienie się to tylko efekt uboczny. Obstawiając śmieciuchy gramy w kasyno. Kupujemy sobie zabawę podszytą nadzieją na trochę zysku. Jak faktycznie coś się zaczyna dziać na plus, to część osób cashuje temat, bo siano zawsze się przyda na codzienne wydatki, a zabawa była przednia. I tak w kółko. Lecisz na czarną za pogardliwą gatkę i wątpliwe walory edukacyjne twoich wypowiedzi. Zabawny też nie jesteś.
  • Odpowiedz
pomaranczowa_malpa
pomaranczowa_malpa
11.12.2025, 19:33:28
  • 18
#gielda

40k na plusie na LUNR. Ale gambluje pod wyniki LUNR, albo 400k na tym papierze albo piach
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hadian
Hadian
Hadian 11.12.2025, 23:34:16 via Wykop
  • 0
@HAMSKLOSS89: pisał kilka razy że 700k.
  • Odpowiedz
pomaranczowa_malpa
pomaranczowa_malpa
10.12.2025, 20:02:30
  • 13
LUNR - 700k, w papierze, w końcu na zero ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Teraz decyzja dot. LTV i albo będzie duży profit, albo trzymanie na następne 6 miesięcy.

#gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hadian
Hadian
Hadian 10.12.2025, 20:17:41 via Wykop
  • 0
@pomaranczowa_malpa: Zgaduje, że po zakupach z dołka < 9$ nie planujesz dalszych wydatków? Kiedy planujesz to sprzedać?
  • Odpowiedz
Hadian
Hadian
Hadian 21.11.2025, 15:14:01
  • 0
@pomaranczowa_malpa dokupiłeś Lunar poniżej 8$?

#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pomaranczowa_malpa
pomaranczowa_malpa
21.11.2025, 15:28:21 via Wykop
  • 1
@Hadian: Tak, właśnie 5 minut temu zrobiłem kolejny zakup.
  • Odpowiedz
pomaranczowa_malpa
pomaranczowa_malpa
04.12.2025, 09:39:26 via Wykop
  • 0
@mk321: Linkedin, reddit, google news
  • Odpowiedz
Hadian
Hadian
Hadian 16.11.2025, 12:18:41
  • 2
Nie chce ktoś kupić BMW F 650 GS Dakar 2007? Zadbany mechanicznie, garażowany i takie tam inne frazesy. Dam dobrą cenę, ze względu na pore roku.

#motocykle #motoryzacja
Hadian - Nie chce ktoś kupić BMW F 650 GS Dakar 2007? Zadbany mechanicznie, garażowan...

źródło: bMWF650GSDakar04-9999x600-resize

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hadian
Hadian
Hadian
Autor
16.11.2025, 13:04:02 via Wykop
  • 0
11.5k, w Polsce dwóch właścicieli łącznie ze mną. Obaj długoletni użytkownicy forum f650gs.pl. Jak ktoś będzie docielkliwy to znajdzie tam posty z przedmiotem sprzedarzy. Motocykl wzięty od niemca przy około 30k przebiegu i po paru latach użytkowania. W pakiecie cały osprzęt, kufry boczne, centralny, tankbag, drugi centralny duży, dodaktowa niższa kanapa i jakieś inne graty. Do wglądu sporo faktur co zostało zrobione w ostatnim czasie.
  • Odpowiedz
Hadian
Hadian
Hadian
Autor
16.11.2025, 14:21:07 via Wykop
  • 2
@mlekoag: wrzuciłem link do forum. Posty z forum nie są częscią ogłoszenia i faktycznie są dla dociekliwych którzy chcą zweryfikować wiarygodność. "Inne frazesy" reprezetuję całą listę napraw i dodatkowych elementów których tu nie wpisałem, a wysłałbym zaintersowanemu. Z ceną biję się w pierś.

"Wymiana oleju, filtrów i płynów obligatoryjnie wykonywana co roku. Zainwestowałem w motocykl na 2025 ze względu na planowaną wycieczkę, ale niestety plany się zmieniły. Motocykl mam 6
Hadian - @mlekoag: wrzuciłem link do forum. Posty z forum nie są częscią ogłoszenia i...

źródło: 20200402_170257

Pobierz
  • Odpowiedz
Hadian
Hadian
Hadian
Autor
16.11.2025, 15:04:26 via Wykop
  • 1
Z ważnych rzeczy to ma ABS i nową pompę hamulcową. Wymieniłem na wszelki wypadek, bo zaczęła się moczyć po Rumunii.
  • Odpowiedz
Hadian
Hadian
Hadian
Autor
17.11.2025, 11:01:17 via Wykop
  • 0
Dakar ma ten plus, że jest tani w utrzymaniu, jak kładziesz lachę na sporo rzeczy. Nawet jak się coś psuje, to zawsze uda się to jakoś naprawić nawet w krajach trzeciego świata. Do tego pancerny Rotax, który psuje się chyba jako ostatni. Jak jadę gdzieś dalej, to zawsze czuję się pewnie od strony usterek.
  • Odpowiedz
Hadian
Hadian
Hadian
Autor
21.11.2025, 00:31:36 via Wykop
  • 0
@k4rlos: Kraków. Za 10.5k.
  • Odpowiedz
Hadian
Hadian
Hadian 13.11.2025, 22:25:40
  • 5
Kupiłem za 12$ LUNR, bo naganiał jakiś zawodnik, który obkupił sie za bańkę. Ktoś podrzuci jego nick do pozwu?
#gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hadian
Hadian
Hadian
Autor
13.11.2025, 22:33:12 via Wykop
  • 19
@nflsteelers: Nie wiem czym sie zamują ale ticker kojarzy mi sie z księżycem, a lubię filmy o kosmosie. Wiele nie ryzykuje, tak jak pisałem w poście, kupiłem za 12$ czyli niecałe 1.5 akcji.
  • Odpowiedz

1236

Osieroceni rodzice. "Był Krzyś, szedł przez pasy i nagle go nie ma.

Osieroceni rodzice. "Był Krzyś, szedł przez pasy i nagle go nie ma.

Sąsiad za uduszenie psa dostał cztery lata więzienia. Mężczyzna, który pędził i zabił mojego syna dwa lata. To słowa m

gheost1410
z
natemat.pl
dodany: 08.11.2025, 16:07:53
  • 305
  • #
    prawo
  • #
    pieszy
  • #
    zabitypieszy
Hadian
Hadian
Hadian 08.11.2025, 21:51:25 via Wykop
  • -1
@zagubionychromosom: Za celowe uduszenie setki psów, powinno być mniej, niż za spowodowanie nieumyślnego, lekkiego uszczerbku na zdrowiu u żula. Lecąc 90 km/h w zabudowanym liczysz się z tym, że kogoś skrzywdzisz.
Hadian
Hadian
Hadian 08.11.2025, 21:54:56 via Wykop
  • 1
@Proogramista: Kierowcą w Polsce nie bez powodu można stać się od 18 roku życia. Przed przejściem dla pieszych masz zachować szczególną ostrożność. Musisz brać pod uwagę, że użytkownikami dróg są też osoby mniej świadome - dzieci czy starsi. Jak zrobisz kiedyś dzieciaka, to może sobie poukładasz te sprawy w głowie.
smutnypeepe
smutnypeepe
smutnypeepe
10.10.2025, 09:10:17
  • 86
Szukam innych poszkodowanych przez spółkę XTB, w oczekiwaniu zysków zakupiłem akcji XTB za 136.16 zł po cenie 68,08 za akcje. Na te moment jedna akcja stoi za 67.08 zł To miało rosnąć, a nie spadać.

#gielda #meczennicyxtb
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hadian
Hadian
Hadian 10.10.2025, 09:42:06 via Wykop
  • 38
@HAMSKLOSS89:
Hadian - @HAMSKLOSS89:

źródło: 1000004005

Pobierz
  • Odpowiedz
gasu_kurobikari
gasu_kurobikari
25.09.2025, 10:09:40
  • 0
#gielda Pochwalcie się dywidendami z TXT.PL
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hadian
Hadian
Hadian 25.09.2025, 13:01:05 via Wykop
  • 2
@gasu_kurobikari:
Hadian - @gasu_kurobikari:

źródło: 1000003909

Pobierz
  • Odpowiedz
Hadian
Hadian
Hadian 19.09.2025, 11:59:50
  • 0
Ktoś wie czemu Ferro tak spada? #gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzony77
dzony77
19.09.2025, 12:14:50 via Wykop
  • 2
@Hadian: słabsze wyniki niż konsensus zapewne no i dywidenda z tydzień temu sie nałożyła
  • Odpowiedz
perfumowyswir
perfumowyswir
27.08.2025, 10:00:39
  • 0
#gielda

Ale się #unh dobrze trzyma
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hadian
Hadian
Hadian 27.08.2025, 10:10:17 via Wykop
  • 0
@perfumowyswir: gdzie można sprawdzić co się dzieje na pre-markecie? XTB ma tę opcję? Ogólnie to dlaczego coś się dzieję w pre-markecie skoro giełda jeszcze jest zamknięta? Jaki ma to sens?
  • Odpowiedz
jacas
jacas
07.08.2025, 14:36:46
  • 22
Intel dzielnie walczy na morzu zieleni XD

#gielda
jacas - Intel dzielnie walczy na morzu zieleni XD

#gielda

źródło: 1000041048

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hadian
Hadian
Hadian 07.08.2025, 14:37:29 via Wykop
  • 0
@jacas: skąd ta grafika?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 17.11.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking