Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko178
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Futhark

Futhark

Dołączył 17 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 115611
  • Znaleziska 94341
  • Mikroblog 21270
  • Obserwujący 11
  • Obserwowane 152

1370

Mafia taksówkarska znów rządzi przed Dworcem Centralnym. Horrendalne stawki

Mafia taksówkarska znów rządzi przed Dworcem Centralnym. Horrendalne stawki

Na postojach przed Dworcem Centralnym warunki znowu dyktuje grupa taksówkarzy, którzy zachowują się jak mafia. Żądają od klientów horrendalnych opłat za przewóz i nie wpuszczają kierowców z niższymi stawkami.

Szewczenko
z
warszawa.wyborcza.pl
dodany: 27.07.2022, 12:43:03
  • 265
  • #
    polska
  • #
    warszawa
  • #
    taxi
  • #
    prawo
  • #
    wydarzenia
Futhark
Futhark 27.07.2022, 21:12:48
  • 0
a wiecie czy można jeszcze kupić coś takiego?: https://archiwum.allegro.pl/oferta/oryginalna-bron-skunksa-hit-smrod-budzi-umarlego-i7891638352.html

Jedna ampułka, trochę prostej elektroniki, peterda i auto złodzieja 2 tygodnie będzie nie do użycia
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

488

Teraz wiadomo po co tak naprawdę te roboty skonstruowali.

Pokaż treści 18+

Teraz wiadomo po co tak naprawdę te roboty skonstruowali.

Tylko jakoś poprawić ten odrzut i można sprzedawać.

Usermeme
z
rumble.com
dodany: 21.07.2022, 05:55:24
  • 181
  • #
    swiat
  • #
    ciakawostki
  • #
    militaria
  • #
    bron
Futhark
Futhark 21.07.2022, 09:28:53
  • 1
@Jare_K: @RonAlKo chodzi o serial Wojna Światów https://www.filmweb.pl/serial/Wojna+%C5%9Bwiat%C3%B3w-2019-840405 a nie o film i te wielki chodzące roboty
komentarze
komentarze
16.07.2022, 11:09:05
  • 0
czy zamek lwa (10305)będzie zawsze dostępny tylko na sklepie lego, czy potem trafi do sprzedaży otwartej?
#lego
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Futhark
Futhark 16.07.2022, 11:11:21
  • 1
@komentarze: jak nie kupisz pierwszego dnia to raczej nie kupisz przez kolejne miesiące, pewnie będzie exclusivem
  • Odpowiedz

666

HP Instant Ink - abonament na drukowanie określonej ilości stron

HP Instant Ink - abonament na drukowanie określonej ilości stron

Usługę abonamentową na atrament lub toner do drukarki You will own nothing and you will be happy

Jezus_Ipanienko_BLR
z
instantink.hpconnected.com
dodany: 05.07.2022, 20:41:01
  • 286
  • #
    swiat
  • #
    technologia
  • #
    rozrywka
  • #
    nauka
  • #
    ciekawostki
Futhark
Futhark 06.07.2022, 22:00:57
  • 0
jaka jest tania w eksploatacji drukarka laserowa kolorowa ze skanerem?
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

823

Młodych czekają "biedaemerytury". Z roku na rok będzie coraz gorzej

Pokaż treści 18+

Młodych czekają "biedaemerytury". Z roku na rok będzie coraz gorzej

Emeryci w 2060 roku otrzymają świadczenie z ZUS na poziomie 25 proc. ostatniej pensji. Polski system emerytalny jest niewydolny i skomplikowany. Nic dziwnego, że Polacy mu nie ufają. - Rząd zamiast usiąść z ludźmi do stołu, zapytać ekspertów, jak ten system powinien wyglądać, po prostu łata dziury..

Emigrant1
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 04.07.2022, 04:46:13
  • 342
  • #
    polska
  • #
    emerytura
  • #
    ekonomia
  • #
    pieniadze
  • #
    zus
  • #
    bekazpisu
Futhark
Futhark 05.07.2022, 14:07:45
  • 0
@lukiduki2: i co tam się wydarzyło?
Klimbert
Klimbert
03.07.2022, 06:57:11
  • 0
Hej czy ma ktoś z Was może konto na Bricklinku i sprzedaje tam klocki? :-)
#lego
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Futhark
Futhark 03.07.2022, 13:59:36
  • 1
@Klimbert: ja jestem w trakcie segregacji, konto sprzedawcy już założone i czeka
  • Odpowiedz
D.....6
konto usunięte 29.06.2022, 15:55:00
  • 13
W październiku otwierają Lego Stora w Manufakturze Łódzkiej :)

Nie podano jeszcze konkretnej daty.

Podobno nie spieli wszystkiego w kwestii Krakowa, który miał być kolejny stąd Łódź wskoczyła w jego miejsce jako kolejne po Gdańsku

#lodz #legostore #lego #manufaktura
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Futhark
Futhark 29.06.2022, 16:15:16
  • 1
@chrusto: to z drugiej to planeta klocków - to prywatny sklep z klockami, a nie oficjalny LEGO
  • Odpowiedz
Futhark
Futhark 29.06.2022, 16:19:17
  • 0
@chrusto: też o tym dziś pomyślałem :)
  • Odpowiedz
Wolvi666
Wolvi666
22.06.2022, 16:21:37
  • 7
#lego
Wolvi666 - #lego
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Futhark
Futhark 22.06.2022, 17:50:27
  • 0
@Wolvi666: co on tam pokazuje za bzdury 4 minucie że Kevin kosztuje 150 USD
  • Odpowiedz
Futhark
Futhark 22.06.2022, 18:15:21
  • 0
@Wolvi666: 249 usd kosztuje home alone
  • Odpowiedz
Futhark
Futhark 22.06.2022, 18:16:53
  • 3
@Wolvi666: generalnie zgadzam się z tym, że ten zestaw jest za drogi w przeliczeniu, ale wszyscy dobrze wiemy, że LEGO po prostu samo zarobi cześć tego co zarobią handlarze na tym zestawie. Na 90% będzie limit 2 sztuk na konto wiec i będzie to w PL chodziło po 3k jeszcze w sierpniu
  • Odpowiedz
diego_gonzales
diego_gonzales
diego_gonzales
22.06.2022, 07:25:50 via Android
  • 0
siema, wymieniał ktoś może butle z gazem do #sodastream w tej wersji online tzn. kurierem? jest tam opcja że trzeba zapłacić pełna cenę za nowa butle (120 zeta) i potem oni zwracają 70 złotych jak im oddasz zużyta butle - pytanie tylko czy można ja od razu oddać kurierowi czy trzeba się męczyć jakoś z odsyłaniem tej butli żeby zwrócili hajs?
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Futhark
Futhark 22.06.2022, 07:39:16
  • 0
@diego_gonzales: za 300 zł zorganizujesz sobie swoja butlę matkę i zestaw to przetaczania
  • Odpowiedz
Wolvi666
Wolvi666
21.06.2022, 21:34:37
  • 6
Hype zaczynają robić...
#lego
Wolvi666 - Hype zaczynają robić... 
#lego
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Futhark
Futhark 21.06.2022, 21:53:37
  • 5
@DESiGNER86: i sprzedadzą ją tak, że po godzinie nie będzie co zbierać :D
  • Odpowiedz
dziacha
dziacha
dziacha
14.06.2022, 22:09:16
  • 0
Czy komuś się udało zgarnąć Leśną Kryjówkę ze sklepu lego?
U mnie się nie pojawia w koszyku =/ pewnie już po.

#lego
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Futhark
Futhark 14.06.2022, 22:11:14
  • 2
@dziacha: nie, od początku odświeżam koszyk i tylko aston
  • Odpowiedz
Futhark
Futhark 08.06.2022, 22:18:22
  • 0
Mirki, czy tylko ja jak wchodzę na portal #pue #zus mam ostatnią waloryzację i stan konta ubezpieczonego z 2020 roku? Nie dostaję też co roku żadnych listów z ZUS, ale w systemie widać świeże wpłaty na #ofe
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

poziomkoowaa
poziomkoowaa
09.06.2022, 10:40:47
  • 1
@Futhark: bo waloryzacja za wskaznik z 2021 jest dopiero przeprowadzana. Do konca sierpnia wszystkie dane powinny zostac zaktualizowane.
Listy o stanie konta nie sa przesylane od czasów pandemii
  • Odpowiedz
kamilbrawo2
kamilbrawo2
01.06.2022, 21:06:38
  • 18
Sprawiłem sobie prezent na dzień dziecka :D
Słyszalem bardzo dobre opinie o tym modelu. Jak zobaczyłem u kumpla to nie mogłem się powtrzymać. A że pojawiła się okazja to mam i ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#lego #klocki #apollo #chwalesie
kamilbrawo2 - Sprawiłem sobie prezent na dzień dziecka :D 
Słyszalem bardzo dobre op...

źródło: comment_1654117595YMfSpp9Y7jiHgZFjMvrVlf.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Futhark
Futhark 01.06.2022, 21:18:56
  • 4
@kamilbrawo2: czy Wy wszyscy nowi na tagu zaczynacie od Saturna? Żeby nie było - ja zrobiłem dokładnie tak samo xD
  • Odpowiedz
Franzowaty
Franzowaty
Franzowaty
01.06.2022, 08:58:05
  • 1
Ale LEGO STORE w Poznaniu to ...
Dzień Dziecka wiec wiadomo że przydałoby sie zrobić promocję..
No jest tylko dla sklepu.

Nie zdazyli rano cenowek zmienić i zmieniają przy klientach, tłumaczac że cenówki są nieaktualne i przez "błąd systemu" są zaniżone ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zalesie #poznan #lego
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Futhark
Futhark 01.06.2022, 17:54:10
  • 0
@Franzowaty: o co chodzi? przeciez ceny są stałe tam
  • Odpowiedz

649

W Polsce przybywa emerytów. "Powinniśmy podwyższać wiek emerytalny"

W Polsce przybywa emerytów. "Powinniśmy podwyższać wiek emerytalny"

Według danych spisu powszechnego, w ciągu ostatnich 10 lat liczba emerytów wzrosła w Polsce o 30 proc. – Niestety te dane nie są zaskakujące. Kolejny spis, za 10 lat, będzie pewnie wyglądał jeszcze gorzej. Polska musi się na to przygotować, a rząd nic w tym kierunku nie robi....

Raa_V
z
money.pl
dodany: 25.05.2022, 10:05:26
  • 229
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    finanse
  • #
    inflacja
  • #
    pieniadze
Futhark
Futhark 25.05.2022, 22:14:52
  • 4
BTW, czy w historii świata jest kraj, w którym podobny system emerytalny już upadł i ludzie nie dostają tego co wpłacali czy jeszcze nie?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

A.....5
konto usunięte 21.05.2022, 21:55:22
  • 0
Mam coś takiego:

public articles$: Observable;
Wiem, że czasem "$" dodaje się na początku. Natomiast przy zapytaniach do bazy danych przy właściwościach jest konwencja by dodawać znak "$" na końcu?
#angular #programowanie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Futhark
Futhark 21.05.2022, 21:58:35
  • 3
@Anon95: po porstu konwencja nazywania Observabli jest taka że dajesz $ na końcu. Z tym dolarem na początku to chyba w PHP :D
  • Odpowiedz
Futhark
Futhark 21.05.2022, 22:13:02
  • 1
@Anon95: okej, ale to tylko ten $implicit, nie ma innych przykładów raczej
  • Odpowiedz
krzyzakp
krzyzakp
18.05.2022, 15:34:48
  • 0
Obsługa e-toll (dawniej viatoll) to jakis kuwa smiech. W zwiazku ze zmianami i tym ze viaBox juz nic nie warty wyslalem wniosek o zamkniecie konta, o czym juz nawet zapomnialem (bylo tam z 30-40PLN chyba).
I co? Dzis dostaje maila ze wstrzymali proces, bo mam nadal aktywne pojazdy. Wszystko fajnie, tylko ogłoszenie zarejestrowano: 2021/12/12 14:29:54 a dzis mamy 18 maja 2022. Czyli potrzebowali 6 miesiecy by w ogole zajrzed do wniosku.

Niech
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Futhark
Futhark 18.05.2022, 18:23:28
  • 0
@krzyzakp: też już od listopada czekam na zwrot 120 zł aukcji, ale pocieszyłeś mnie że to może jednak nie poszło w limbo
  • Odpowiedz
Futhark
Futhark 19.05.2022, 06:29:16 via Android
  • 0
@Hooyvdoope jednak od września
  • Odpowiedz
CXLV
CXLV
10.05.2022, 06:05:04
  • 18
Duże, pakowne auto rodzinne na wycieczki do 30k. Które i dlaczego? Które zdecydowanie nie i dlaczego? Zapraszam do dyskusji.

#motoryzacja #citroen #berlingo #skoda #yeti #peugeot #partner
CXLV - Duże, pakowne auto rodzinne na wycieczki do 30k. Które i dlaczego? Które zdecy...

źródło: comment_1652162486r5v65gSExv4QMSYmD0dufO.jpg

Pobierz

Auto wycieczkowe do 30k:

  • Skoda Yeti 52.6% (562)
  • Citroen Berlingo 29.6% (316)
  • Peugeot Partner 17.8% (190)

Oddanych głosów: 1068

  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Futhark
Futhark 10.05.2022, 07:33:55 via Android
  • 2
Kup sobie Grand Espace IV
  • Odpowiedz
Futhark
Futhark 10.05.2022, 09:46:53 via Android
  • 1
@redemptor masz jakieś złe doświadczenia, 2.0T benzyna to się nie psuje
  • Odpowiedz
das2sin
das2sin
26.04.2022, 16:57:50 via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
#lego Odnalazłem wreszcie moja stara kolekcję z lat 90 u rodziców na strychu. Czy są one coś to warte? Oprócz ludzików mam jeszcze od cholery koników i pomieszanych klocków.
das2sin - #lego Odnalazłem wreszcie moja stara kolekcję z lat 90 u rodziców na strych...

źródło: comment_1650992270kLHYWu8DsmrmrU8nFEUXLi.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Futhark
Futhark 26.04.2022, 19:51:41
  • 1
@das2sin: ze 200 zł wyciągniesz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 19
  • Strona 10 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 30.06.2011

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 30.05.2011

    Komentator
  • Rocznica
    od 05.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 28.07.2011

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 03.06.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking