Wpis z mikrobloga

Obsługa e-toll (dawniej viatoll) to jakis kuwa smiech. W zwiazku ze zmianami i tym ze viaBox juz nic nie warty wyslalem wniosek o zamkniecie konta, o czym juz nawet zapomnialem (bylo tam z 30-40PLN chyba).
I co? Dzis dostaje maila ze wstrzymali proces, bo mam nadal aktywne pojazdy. Wszystko fajnie, tylko ogłoszenie zarejestrowano: 2021/12/12 14:29:54 a dzis mamy 18 maja 2022. Czyli potrzebowali 6 miesiecy by w ogole zajrzed do wniosku.

Niech mi ktos powie jak ten kraj ma dzialac normalnie kuwa...

#viatoll
  • 9
@krzyzakp: miałeś urządzenie viaAuto, które kupuje się na własność, więc nie wiem czemu ktos chciał od ciebie zdjęcie urządzenia skoro nie dostaje się za nie kaucji. 33.60 do zwrotu masz, teraz tylko czekać na dział rozliczeń ale oni też to długo procesują. Pozdrawiam wykopowe centrum obsługi klienta etoll
@Hooyvdoope: (ʘʘ) Normalnie masz u mnie piwo mireczku!
Z urzadzeniem to nie wiem, nie wnikam.. Wiem ze po wyslaniu poprzedniego maila wywalilem je.. I w sumie nie dziwota ze nie trzyma sie tego pol roku..
@Hooyvdoope: Fakt, przy tej inflacji zaraz bym musial te 33.60 wydac na piwo dla jakiegos randomowego mirka z internetu. To moze lepiej jednak zachowac w kieszeni i za 2 lata kupic gume turbo..