Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko109
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Funky666

Funky666

Dołączył 15 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 22386
  • Znaleziska 8709
  • Mikroblog 13677
  • Obserwujący 34
  • Obserwowane 36
Funky666
Funky666 20.12.2018, 22:07:28
  • 0
#remontujzwykopem #remont #kiciochpyta #kibel (pozdrawiam 1 obserwującego xD)

Mirki, dobrze myślę, że ten przycisk tu nie pasuje (inny rozstaw)?

Co ciekaw, przez jakiś czas działał normalnie - może był jakoś sprytnie ułożony, ale odkąd przestał, nie jestem w stanie tego odtworzyć ¯\_(ツ)_/¯
Funky666 - #remontujzwykopem #remont #kiciochpyta #kibel (pozdrawiam 1 obserwującego ...

źródło: comment_FUoLl8YbWYYLX1H0zdKZwEDUGJYiUEcJ.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krupier
Krupier
21.12.2018, 09:36:59
  • 1
@Funky666: spoko luz, też mi kiedyś nagle przestało działać i się głowiłem o co chodzi i dlaczego te zaślepki nie są odczepione i przymocowane. XD
  • Odpowiedz
Krupier
Krupier
21.12.2018, 09:45:53
  • 1
@Funky666: luzik, cieszę się, że uratowałem święta. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
Funky666
Funky666 17.12.2018, 08:41:20
  • 1
#motoryzacja #samochody #kiciochpyta

Mirki, da się jakoś sprawdzić przez net auto z #niemcy? AutoDNA pokazuje 1 akcję serwisową/usterkę i nic więcej :( Nie wiem, czy to źle czy dobrze :/ Jak kupowałem z Belgii, to miałem np. przebiegi odnotowane, ale z Niemcami nie miałem jeszcze do czynienia.

Czy może np. zadzwonić do serwisu, który widnieje w książce, i podpytać? Jeśli tak, to może ktoś poratuje
Funky666 - #motoryzacja #samochody #kiciochpyta

Mirki, da się jakoś sprawdzić prze...

źródło: comment_9aDdQ7eD9Mzq18GlRvb1qTxhLAX1zyyr.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Funky666
Funky666
Autor
17.12.2018, 08:49:25
  • 3
@Pieczyw: Przebieg mnie nie interesuje :) Na blacie ma 270k km, skrzynia i silnik chodzą jak złoto, a zużycie elementów bardzo typowe dla takiego przebiegu. Miałem przez ponad dwa lata jedną 159, więc "trochę" je poznałem.

A kupuję od handlarza, który ma tylko Alfy na placu, do tego sam jeździ 159, a jego żona Giuliettą xD Gość się naprawdę zna na rzeczy, gadałem z nim o tych autach i wydawał
  • Odpowiedz
20VT
20VT
20VT
17.12.2018, 08:58:03 via Android
  • 6
@Pieczyw tak, bo "Niemcy" to nie 82 miliony indywidualnych jednostek ludzkich, to monolit i każdy robi 40k km rocznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Funky666
Funky666 16.12.2018, 09:32:32
  • 5
#alfaromeo #alfaholicy #samochody #sprzedam

Dobra, Mirasy, rok temu była już wystawiona i byłem o włos od sprzedaży, ale w ostatniej chwili zmiękłem i stwierdziłem, że jeszcze nie pora na nią xD Tym razem mam już na oku kolejną 159, więc decyzja zapadła :) Gdyby ktoś był zainteresowany, zapraszam na PW ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- Cena dla Mirków: 18900 zł do
Funky666 - #alfaromeo #alfaholicy #samochody #sprzedam

Dobra, Mirasy, rok temu był...

źródło: comment_jTpNYN57qSlE2OormFSdv3jlXa5kfnAL.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sweet_acc_pr0sa
Sweet_acc_pr0sa
Sweet_acc_pr0sa
16.12.2018, 09:36:28
  • 7
@Funky666: szkoda ze ma dwie wady xD diesla i kombi :/ w sumie to kij w diesla, ale żeby byla w sedanie
  • Odpowiedz
N.....n
N.....n
konto usunięte 16.12.2018, 11:56:02
  • 5
@Sweet_acc_pr0sa: nie mógłbym jeździć sedanem xD uczucie, że samochodu pozbawiono funkcjonalności tylko w celu uzyskania jakiegoś pseudoprestiżu.
A potem jedziesz ze znajomymi gdzieś i siara bo bagaże się nie mieszczą.
  • Odpowiedz
Funky666
Funky666 10.12.2018, 09:02:52
  • 1016
xD

#lidl #heheszki #polska #warszawa
Funky666 - xD

#lidl #heheszki #polska #warszawa

źródło: comment_vqNhgs4oI03DfCFubo7xywC8WATmzqxe.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

290988
290988
10.12.2018, 09:05:51
  • 417
@Funky666: Co to za performens XD
  • Odpowiedz
WuDwaKa
WuDwaKa
10.12.2018, 09:55:42 via Wykop Mobilny (Android)
  • 195
@Funky666: Handel żywym albo i nie żywym towarem xD
  • Odpowiedz
Funky666
Funky666 05.12.2018, 22:58:59
  • 11
¯\_(ツ)_/¯

#humorobrazkowy #heheszki #piesel
Funky666 - ¯\\(ツ)\/¯

#humorobrazkowy #heheszki #piesel

źródło: comment_1gYoyo66z8DrEW8S05cTpdz7PYv27cO7.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Funky666
Funky666 20.11.2018, 11:54:56
  • 0
#telewizory #rtv #samsung #kiciochpyta

Mirki, ma ktoś telewizor 75" Samsunga z dwiema nóżkami jak w pic rel, np. UE75NU7102? Potrzebuję informacji o rozstawie nóżek (nie wiem, czy mi się zmieści na szafce xD), a nie widzę takiej nawet w instrukcji w necie :(

Z góry dzięki <3
Funky666 - #telewizory #rtv #samsung #kiciochpyta

Mirki, ma ktoś telewizor 75" Sam...

źródło: comment_ZBsc7NSTOmxjxNbq9kapqsOcsFlHxVnb.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Radkovich
Radkovich
20.11.2018, 12:38:58
  • 1
@Noggin_Clontith: ale tu nie ma informacji o rozstawie nóżek.
  • Odpowiedz
Funky666
Funky666
Autor
23.11.2018, 14:40:06 via Android
  • 1
@Noggin_Clontith:
@Radkovich: No to mamy odpowiedź jakby ktoś potrzebował ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wystarczyło znaleźć karton w sklepie ¯_(ツ)_/¯
Funky666 - @NogginClontith: 
@Radkovich: No to mamy odpowiedź jakby ktoś potrzebował ...

źródło: comment_F2xM06ir51HA2eTV7eQGXhGUdrR6dFpL.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz

3

Nie żyje Stan Lee - współtwórca komiksów Marvela :(

Nie żyje Stan Lee - współtwórca komiksów Marvela :(

Stan Lee, the man who co-created Marvel Comics, has died at 95... TMZ has learned.

Funky666
z
tmz.com
dodany: 12.11.2018, 19:06:13
  • 2
  • #
    swiat
  • #
    komiks
  • #
    komiksy
  • #
    marvel
  • #
    kultura
Funky666
Funky666 09.11.2018, 14:03:46
  • 1685
(✌ ゚ ∀ ゚)☞

#motocykle #heheszki #humorobrazkowy #motoryzacja
Funky666 - (✌ ゚ ∀ ゚)☞

#motocykle #heheszki #humorobrazkowy #motoryzacja

źródło: comment_N24FFIUIAsYPTug0SNdndcC4FoEjUm4h.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krokodylek92
krokodylek92
krokodylek92
09.11.2018, 14:16:57 via Wykop Mobilny (Android)
  • 102
@Funky666: zuoto, mam brata który chce kupić motocykl, i takim czymś go spamuje co jakiś czas xd
  • Odpowiedz
mario-zdk
mario-zdk
09.11.2018, 17:53:35
  • 30
@Funky666: Free1.cz
tez wszedlem po akcji z czołem
  • Odpowiedz
Funky666
Funky666 31.10.2018, 09:14:38
  • 17
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

447

Duży może więcej? ¯\_(ツ)_/¯

Duży może więcej? ¯\_(ツ)_/¯

Oto jak w polskiej dżungli miejskiej wykorzystuje się samochody terenowe. Dziś mamy niezbyt niecodzienną okazję zobaczyć Jeepa Wranglera w swoim "naturalnym" środowisku. Szacunek dla innych kierowców na poziomie ameby. Czytała Krystyna Czubówna. (Akcja od 0:11).

Funky666
z
youtu.be
dodany: 30.10.2018, 10:24:23
  • 54
  • #
    polska
  • #
    polskiedrogi
  • #
    wideorejestrator
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
Funky666
Funky666 30.10.2018, 07:58:40
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

suchyd
suchyd
30.10.2018, 08:02:55 via Android
  • 1
@Funky666 xD
  • Odpowiedz
Funky666
Funky666 29.10.2018, 07:55:42
  • 10
xD

#krakow #heheszki #humorobrazkowy

Funky666 - xD

#krakow #heheszki #humorobrazkowy 

SPOILER

źródło: comment_A8IKnKVysqmZpZVXh8NVO0BTYDLJiEXf.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Funky666
Funky666
Autor
29.10.2018, 07:55:58
  • 12
O, ten ( ͡º ͜ʖ͡º)
Funky666 - O, ten ( ͡º ͜ʖ͡º)

źródło: comment_5d7LBY9ORrgDudj7nZn34SY36Tc3NPbw.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
ArchDelux
ArchDelux
29.10.2018, 08:07:23 via Android
  • 9
@Funky666 i ta "nagroga", ciekawe co to
  • Odpowiedz

604

TOOL przyjeżdża do Polski w 2019 r. :)

TOOL przyjeżdża do Polski w 2019 r. :)

Myślę, że na ten news czekało wielu mirków ( ͡° ͜ʖ ͡°) "TOOL główną gwiazdą Impact Festival w 2019 roku! Ogłoszenia kolejnych zespołów wkrótce. (...) już 11 lat minęło od ostatniego występu TOOL w Polsce."

Funky666
z
tauronarenakrakow.pl
dodany: 23.10.2018, 13:09:58
  • 188
  • #
    polska
  • #
    muzyka
  • #
    tool
  • #
    rockprogresywny
  • #
    krakow
  • #
    progressiverock
Funky666
Funky666 21.10.2018, 20:23:40
  • 14
#heheszki #humorobrazkowy i trochę #angielski (ale tylko trochę) ¯\_(ツ)_/¯
Funky666 - #heheszki #humorobrazkowy i trochę #angielski (ale tylko trochę) ¯\\(ツ)\/¯

źródło: comment_5zFn6xpa0Cf2zZjj5YMdTaar66FGYPfU.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Funky666
Funky666 09.10.2018, 09:34:41
  • 36
Plecy zegarów ze starego #volvo V70 (ʘ‿ʘ)

#motoryzacja #samochody #ciekawostki
Funky666 - Plecy zegarów ze starego #volvo V70 (ʘ‿ʘ)

#motoryzacja #samochody #ciek...

źródło: comment_3ipoU4iSQDzCEukKJxLRlT2eFgwpDGKV.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aksal89
aksal89
09.10.2018, 09:40:04
  • 7
@Funky666: O fuck, zanim powiększyłem, zastanawiałem się, po cholerę takie zdjęcie. Zajebiste ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
RevulsioN
RevulsioN
09.10.2018, 13:05:18 via Android
  • 3
@Funky666 w dzisiejszych modelach to pewnie szyfrowane są listy wyzyskiwanych pracowników z chińskich fabryk ;-)
  • Odpowiedz
Funky666
Funky666 05.10.2018, 09:51:21
  • 73
– Mmm, ale pięknie pachnie. Michał, co pieczesz?
– Lampy od Alfy.
– Ale się zrobiła świąteczna atmosfera. U nas na Wigilię zawsze były lampy od Alfy. Ojciec już 2 dni wcześniej rozkręcał gruzy pod blokiem. Ale aromat, czego dodałeś?
– Soli.
– Mmm, klasyka.

#cytatywielkichludzi #alfaromeo #samochody #gotujzwykopem #heheszki
Funky666 - – Mmm, ale pięknie pachnie. Michał, co pieczesz?
– Lampy od Alfy.
– Ale ...

źródło: comment_ZKrFNf471jKR2sIZA5a2bjqM4g3S1cEV.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sochu
Sochu
05.10.2018, 10:12:16
  • 9
@Funky666: co ma na celu takie 'pieczenie'?
  • Odpowiedz
g.....o
g.....o
konto usunięte 05.10.2018, 11:06:15 via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@Sochu: klej puszcza i można szkła odczepić
  • Odpowiedz
Funky666
Funky666 03.10.2018, 07:51:52
  • 1
#banki #bankowosc #kiciochpyta

Mirki, potrzebuję przelać 120 CZK (20 zł) do #czechy, ale mój kochany #mbank kasuje za tę usługę 25 zł, więc mija się to z celem.

Jaki jest inny sposób, żeby to zrobić? Nie korzystam z żadnych usług ani aplikacji do tego celu, bo taki przelew wykonuję chyba pierwszy raz w życiu i nie zanosi się, żebym miał potrzebę
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ajkax
ajkax
03.10.2018, 07:59:50 via iOS
  • 3
@Funky666: ja płaciłam 2 mandaty do Czech przez transferwise. Pierwszy przelew po założeniu konta za free wiec założyłam 2 konta żeby oba mieć darmowe xd
  • Odpowiedz
Funky666
Funky666
Autor
03.10.2018, 10:08:02
  • 1

Komentarz usunięty przez autora

Funky666
Funky666 02.10.2018, 11:21:23
  • 52
Uwaga, leci rebus ¯\_(ツ)_/¯

#cmy #cmemy #heheszki #muzyka
Funky666 - Uwaga, leci rebus ¯\\(ツ)\/¯


#cmy #cmemy #heheszki #muzyka

źródło: comment_AJc8JT3MNdHOnYgCw70N5Ytt8fXlmRjp.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Funky666
Funky666
Autor
02.10.2018, 11:21:29
  • 35
@Funky666: BEHEĆMA. Pierwszy ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Funky666
Funky666
Autor
02.10.2018, 11:23:31
  • 44
@pestis: Hehemont* ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Funky666 - @pestis: Hehemont* ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: comment_CffRfXtAtxbOqpMKdznJ2iSxJXmdrvYc.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Funky666
Funky666 28.09.2018, 18:28:24
  • 3
Psst, @moby22, dej mi 6 groszy (✌ ゚ ∀ ゚)☞
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Funky666
Funky666
Autor
07.02.2019, 23:23:16 via Android
  • 1
@moby22:
Funky666 - @moby22:

źródło: comment_OY3yqE19C3EkMAxnsDZ7BJiWIlccoosb.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
moby22
moby22
07.02.2019, 23:24:23
  • 1
@Funky666: Ty, a nie chcesz kupić? Mam fajny odcinek świnie w kosmosie mapet szoł.
  • Odpowiedz
Funky666
Funky666 27.09.2018, 09:57:43
  • 850
#heheszki #humorobrazkowy i trochę #historiajednejfotografii xD

Podobno stare, ale nie wiedziałem wcześniej xD

Wyjaśnienie pana Żulczyka z jego konta na FB:

"
Funky666 - #heheszki #humorobrazkowy i trochę #historiajednejfotografii xD

Podobno...

źródło: comment_NDXW2Najn3Na3Db2UDMjbeoJu5fFpAhC.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NajwyzszaFormaSztuki
NajwyzszaFormaSztuki
27.09.2018, 10:03:14
  • 670
@Funky666: I to są 'pranki' na poziomie. W dodatku z lepką zarzutką skoro ludzie faktycznie dzwonili do niego z prośbą o lekcje xD
  • Odpowiedz
jos
jos
27.09.2018, 13:53:23
  • 120
kserowanie rajstop


@Funky666: xDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 29
  • Strona 18 z 29
  • >

Funky666

  • 666
  • PIEKŁO
  • http://www.pieklo.pl
  • diabelskiszatan@pieklo.pl

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 15.07.2016

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 28.11.2018

    Komentator
  • VIP
    od 23.08.2015

    VIP
  • Kałasznikow
    od 20.07.2016

    Kałasznikow
  • Ekshibicjonista
    od 12.08.2015

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 15.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 09.02.2012

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 08.05.2015

    Mikroblogger
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 22.02.2016

    Pozytywnie Zakręcony
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking