Mirki, da się jakoś sprawdzić przez net auto z #niemcy? AutoDNA pokazuje 1 akcję serwisową/usterkę i nic więcej :( Nie wiem, czy to źle czy dobrze :/ Jak kupowałem z Belgii, to miałem np. przebiegi odnotowane, ale z Niemcami nie miałem jeszcze do czynienia.
Czy może np. zadzwonić do serwisu, który widnieje w książce, i podpytać? Jeśli tak, to może ktoś poratuje

















Mirki, dobrze myślę, że ten przycisk tu nie pasuje (inny rozstaw)?
Co ciekaw, przez jakiś czas działał normalnie - może był jakoś sprytnie ułożony, ale odkąd przestał, nie jestem w stanie tego odtworzyć ¯\_(ツ)_/¯
źródło: comment_FUoLl8YbWYYLX1H0zdKZwEDUGJYiUEcJ.jpg
Pobierz