Wpis z mikrobloga

#heheszki #humorobrazkowy i trochę #historiajednejfotografii xD

Podobno stare, ale nie wiedziałem wcześniej xD

Wyjaśnienie pana Żulczyka z jego konta na FB:

"Chyba nadszedł czas abym powiedział prawdę o tym durnym memie z mówieniem po polsku z akcentem amerykańskim, bo po tylu latach sprawa mnie bardziej nudzi niż śmieszy.

Było to tak. Mieszkaliśmy kiedyś z Dorotą Masłowską w jednym domu na Żoliborzu. To było jakieś siedem lat temu. Ja mieszkałem w jednym mieszkaniu z moją wówczas dziewczyną i psem, ona w drugim z córką i chłopakiem. Z racji sąsiedztwa i koleżeństwa często robiliśmy imprezki, po imprezkach zwykle były kace, a na kacach często robiliśmy sobie głupie numery. Pewnego kaca Dorota i Marcin, wymyślili i wydrukowali owo ogłoszenie i przykleili do drzewa nieopodal ulicy Niegolewskiego, w ramach kolejnego sąsiedzkiego numeru. Ja w zemście wydrukowałem ogłoszenie "Dorota Masłowska kserowanie rajstop" i przykleiłem na drzewie obok. Dorota i jej chłopak wydrukowali w odpowiedzi ogłoszenie "Jakub Żulczyk przepowiadanie przeszłości", i tak w kółko. Śmieliśmy się z tego jakieś pół dnia, a potem zdjęliśmy te ogłoszenia, trochę ich było, bo dowcip wywietrzał wraz z kacem. Ogłoszenie z nauką polskiego z akcentem ktoś jednak sfotografował i wrzucił na popularny portal Kwejk, i od tamtej pory co i rusz mam zatrute życie kiedy ów popularny mem wybije z internetowego bagienka.

Robiliśmy jeszcze dużo głupszych rzeczy, ale nikt dzięki Bogu nie zrobił z nich memu.

Pozdrawiam cię Dorota serdecznie, przepraszam za pucę, ale po 7 latach mam już dosyć honorowego ukrywania Twojego udziału w tej oszałamiającej historii :)

Jakby nie patrzeć, to ja potem przez dwa lata odbierałem telefony od ludzi, którzy NAPRAWDĘ chcieli uczyć się polskiego z akcentem amerykańskim.

Zdrówka wszystkim i nie pytajcie już o to więcej :)"
Funky666 - #heheszki #humorobrazkowy i trochę #historiajednejfotografii xD

Podobno...

źródło: comment_NDXW2Najn3Na3Db2UDMjbeoJu5fFpAhC.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach