Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko105
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Elec

Elec

Dołączył 17 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 81583
  • Znaleziska 15119
  • Mikroblog 66464
  • Obserwujący 26
  • Obserwowane 277
PanTuNieMieszkasz
PanTuNieMieszkasz
09.06.2026, 16:54:57
  • 128
Będzie jedzone gyros sos tzatziki kuźwa
PanTuNieMieszkasz - Będzie jedzone gyros sos tzatziki kuźwa

źródło: 22397

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec 09.06.2026, 16:55:47 via Wykop
  • 5
@PanTuNieMieszkasz: tę folię się ściąga
  • Odpowiedz
ukojenie
ukojenie
09.06.2026, 16:35:09
  • 1
Usuń jeden piksel tak, aby równanie stało się prawdziwe.

#matematyka #fizyka #pytaniedoeksperta #zagadka #informatyka
ukojenie - Usuń jeden piksel tak, aby równanie stało się prawdziwe.

#matematyka #fiz...

źródło: 1

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec 09.06.2026, 16:38:15 via Wykop
  • 0
@ukojenie: no jak jeden piksel to raczej jedynie znak mnożenia zostaje, ale nie wiem co to robi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
saviour
saviour
09.06.2026, 15:57:14
  • 1
wtf
#twitter
saviour - wtf
#twitter

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-09 175549

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec 09.06.2026, 16:02:44 via Wykop
  • 0
@saviour: support team has ustalił? to w ogóle oficjalny mail?
  • Odpowiedz
Elec
Elec 09.06.2026, 16:12:45 via Wykop
  • 0
@saviour: @asdfghjkl: dramat xD
  • Odpowiedz
Mokotowski
Mokotowski
09.06.2026, 12:21:00
  • 0
To Gdynia czy Islamabad? #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
Mokotowski - To Gdynia czy Islamabad? #pytaniedoeksperta #kiciochpyta

źródło: 20260601_181913

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec 09.06.2026, 12:26:09 via Wykop
  • 0
@Mokotowski: spytaj babci
  • Odpowiedz
szmichal
szmichal
09.06.2026, 07:09:28
  • 5
Obczajcie tego s--------a #pathofexile2
szmichal - Obczajcie tego s--------a #pathofexile2

źródło: image

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec 09.06.2026, 08:16:32 via Wykop
  • 1
@szmichal: nie ma hp to chyba vendor ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Elec
Elec 09.06.2026, 06:02:37
  • 2
#wordziel debil z kogo chyba ze mnie xD

Wordziel.pl #326 6/7
⬜⬜⬜🟨🟩
🟩⬜🟨⬜🟩
🟩🟩⬜⬜🟩
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To_ja_moze_pozamiatam
To_ja_moze_pozamiatam
09.06.2026, 06:30:11 via Wykop
  • 3
@Elec: Też się namęczyłem. 2 pierwsze próby XD
Wordziel.pl 326 6/7
⬜⬜⬜⬜⬜
⬜⬜⬜⬜⬜
  • Odpowiedz
maniok
maniok
09.06.2026, 07:30:43 via Android
  • 3
@Elec easy
Wordziel.pl #326 3/7
🟩⬜⬜⬜🟩
🟩🟩🟨⬜🟩
🟩🟩🟩🟩🟩
https://wordziel.pl/
  • Odpowiedz
Czarny_muflon
Czarny_muflon
08.06.2026, 07:53:53
  • 5
#wordziel Wordziel.pl #325 6/7
⬜⬜⬜🟨⬜
⬜⬜🟨⬜⬜
⬜🟨🟨🟨⬜
🟨🟨⬜🟨🟨
🟨🟨🟩🟨🟨
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec 08.06.2026, 07:54:30 via Wykop
  • 3
(o ile to legalny ruch)


@Czarny_muflon: nie
  • Odpowiedz
Elec
Elec 08.06.2026, 08:42:47 via Wykop
  • 3
@Czarny_muflon: dobra zrobiłem, co za g---o xD

Wordziel.pl #325 5/7
🟨🟨🟨⬜⬜
  • Odpowiedz
blahajo
blahajo
08.06.2026, 03:57:17
  • 24
jeszcze tylko godzinka walenia w c---a
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec 08.06.2026, 04:05:43 via Wykop
  • 15
@Qurvinox: op ma wolne i napisał "w" niepotrzebnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Elec
Elec 07.06.2026, 20:30:50
  • 3
Elec

źródło: 3518625be698f7170d17ae56b0455534121695cdf8a6934f62a354c6a65186e9

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chrystus
Chrystus
07.06.2026, 20:39:53 via Wykop
  • 1
@Elec: To Niemiec, wymyślił wodę gazowaną. Tylko Niemiec mógł pomyśleć o gazowaniu wody.

  • Odpowiedz
Soothsayer
Soothsayer
07.06.2026, 18:17:34
  • 10
Dajcie mi jakieś inside info
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec 07.06.2026, 18:21:48 via Wykop
  • 2
@Soothsayer: inside w mojej lodówce jest sok truskawkowy co ma 40% truskawek
  • Odpowiedz
Schwarzfahrer
Schwarzfahrer
07.06.2026, 17:58:24
  • 0
Chłop myślał, że to będzie stary gothic, w którym po prostu będzie nowa grafika

A się okazało, że to zupełnie nowa gra, która jest wzorowana na gothicu

Tak na prawdę, nawet mapa jest inna, mniej więcej wiesz gdzie iść jak grałeś w jedynkę, ale to nie jest odwzorowane 1 do 1, tylko wiele rzeczy jest inaczej i gdzie indziej

#gothic #gothicremake
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec 07.06.2026, 18:01:14 via Wykop
  • 22
@Schwarzfahrer: no tym się różni remake od remastera
  • Odpowiedz
MonsieurLaBoule
MonsieurLaBoule
07.06.2026, 17:27:41
  • 0
Jaki airfrajer polecacie? Biorę po 500 zł od każdej drużyny i słucham państwa
#airfryer
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec 07.06.2026, 17:50:36 via Wykop
  • 1
@MonsieurLaBoule: cosori

a tak bardziej ogólnie to patrz żeby grzałka była z góry a nie z tyłu bo będziesz miał nierówno podgrzane żarcie, żeby miał powłokę ceramiczną a nie plastik no i raczej te 2000w to minimum musi mieć
  • Odpowiedz
Kravchenko
Kravchenko
07.06.2026, 08:29:58
  • 1
Ktos tez wrocil do Wiedzminka po zapowiedzeniu DLC? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ostatni raz gralem chyba z 4 lata temu, mam 100% osiagniec na Steam, platyne na PS4, a teraz robie platyne na PS5, co ciekawe znowu gra mi sie zajebiscie :D

#ps5 #gry #steam #wiedzmin #wiedzmin3
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec 07.06.2026, 09:07:35 via Wykop
  • 0
@Kravchenko: Grałem w kwietniu 2024 i potem jeszcze trochę się bawiłem w marcu 2025 na tym samym zapisie, kolejne przejście raczej dopiero jak wyjdzie DLC.
Elec - @Kravchenko: Grałem w kwietniu 2024 i potem jeszcze trochę się bawiłem w marcu...

źródło: witcher 3 27.03.2025 build 2

Pobierz
  • Odpowiedz
Elec
Elec 07.06.2026, 11:03:34 via Wykop
  • 0
@Havun: minus taki że od toksyczności ubywa HP xD da się tak grać ale minimalnie upierdliwe bo jak za bardzo spadnie to wypadałoby się uleczyć eliksirem, o tyle dobrze że w walce leczysz się jak robisz obrażenia ale generalnie to sztuka dla sztuki bo to jest na tyle łatwa gra że nawet połowa tego Gerwalta zjada wszystko dupom
  • Odpowiedz
PremeditatioMalorum
PremeditatioMalorum
07.06.2026, 02:31:17
  • 5
Dzisiaj schabowe...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec 07.06.2026, 02:32:57 via Wykop
  • 4
@PremeditatioMalorum: a nie bo rosół
  • Odpowiedz
alex-bow
alex-bow
alex-bow
06.06.2026, 13:02:42
  • 3
Dzisiejszy

Wordziel.pl #323 4/7
⬜⬜⬜🟨⬜
⬜🟩⬜⬜⬜
🟩🟨⬜⬜⬜
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec 06.06.2026, 13:26:11 via Wykop
  • 2
@alex-bow: na farcie xD

Wordziel.pl #323 6/7
🟨⬜⬜⬜🟨
  • Odpowiedz
PunkHombre
PunkHombre
PunkHombre
06.06.2026, 09:07:07
  • 0
#gothic Jak komuś źle chodzi remake to plecam ten mod: https://www.nexusmods.com/gothic1remake/mods/15 + jeżeli w-----a was otwieranie zamków to polecam to: https://www.nexusmods.com/gothic1remake/mods/21
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec 06.06.2026, 09:19:20 via Wykop
  • 0
@PunkHombre: o ile ci wzrosły fpsy z tym modem?
  • Odpowiedz
MacronT1000
MacronT1000
06.06.2026, 00:57:11
  • 4
Dobry wieczór. Tym razem ją poprowadzę profil @MacronT1000 co chcecie bym wrzucał
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec 06.06.2026, 00:58:51 via Wykop
  • 1
@MacronT1000: kosmonautę
  • Odpowiedz
Elec
Elec 05.06.2026, 03:49:17
  • 0
Elec
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Umeraczyk
Umeraczyk
05.06.2026, 00:33:14
  • 12
Jestem j-----m debilem i mam sidequest z ratowaniem pana żula na wózku inwalidzkim który się n-----ł tak, że nie wie gdzie jest i jak wrócić do domu.

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec 05.06.2026, 00:35:16 via Wykop
  • 3
@Umeraczyk: xD wołaj bo jestem ciekawy jaka fabuła
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 28
  • Strona 2 z 28
  • >

Kamil

  • Usuwacze wpisów to podludzie.
  • Bydgoszcz

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 14.11.2013

    Komentator
  • Ekshibicjonista
    od 21.03.2012

    Ekshibicjonista
  • Wykoptester
    od 11.06.2014

    Wykoptester
  • Rocznica
    od 30.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 18.06.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 07.11.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking