Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko159
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Elec

Elec

Dołączył 17 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 81070
  • Znaleziska 15055
  • Mikroblog 66015
  • Obserwujący 26
  • Obserwowane 276
KwiatyZla
KwiatyZla
04.05.2026, 23:26:50
  • 9
Wysle bol istnienia blikiem
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec 04.05.2026, 23:29:49 via Wykop
  • 2
@KwiatyZla: i niby kto ci to odbierze
  • Odpowiedz
LM317K
LM317K
04.05.2026, 11:38:14
  • 68
ILE???
LM317K - ILE???

źródło: obraz

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec 04.05.2026, 11:46:43 via Wykop
  • 5
@LM317K: p------y, leci plusik
  • Odpowiedz
vulcanitu
vulcanitu
03.05.2026, 23:46:08
  • 5
Całkiem sporo ubyło mi w pasie od lutego, jest progres zatem
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec 03.05.2026, 23:48:28 via Wykop
  • 1
@vulcanitu: chyba regres
  • Odpowiedz
Elec
Elec 03.05.2026, 23:53:14 via Wykop
  • 1
@vulcanitu:
Elec - @vulcanitu:
  • Odpowiedz
Umeraczyk
Umeraczyk
03.05.2026, 23:49:07
  • 1
Co by tu jutro na śniadanie zjeść
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec 03.05.2026, 23:51:47 via Wykop
  • 1
@Umeraczyk: wiadomo że kebab
  • Odpowiedz
sesa_sebix
sesa_sebix
01.05.2026, 20:16:05
  • 5
Jezu jak mi stoi
#szczecin #cringe
sesa_sebix - Jezu jak mi stoi
#szczecin #cringe

źródło: IMG_8281

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec 01.05.2026, 20:28:51 via Wykop
  • 2
@sesa_sebix: 24/H
czyli mniej niż pół godziny na godzinę, lipa
  • Odpowiedz
ali_baba
ali_baba
ali_baba
01.05.2026, 10:49:07
  • 0
#podatki #polska #zarobki

Jakie macie podejście do unikania płacenia podatków?
Płacenie pod stołem, płatność gotówką bez paragonów itp.

Unikanie płacenia podatków

  • Jest ok 45.2% (33)
  • Nie jest ok 54.8% (40)

Oddanych głosów: 73

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec 01.05.2026, 10:50:35 via Wykop
  • 3
@ali_baba: w kraju który ma tyle opłat i danin j-----e urzędu skarbowego to nie grzech ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz

434

Nawrocki zawetowal ustawę o łatwiejszych rozwodach

Nawrocki zawetowal ustawę o łatwiejszych rozwodach

Prezydent zawetował nowelizację Kodeksu rodzinnego i opiekuńczego dotyczącą pozasądowych rozwodów. Ustawa miała pozwolić na szybki rozwód poza sądem w przypadku małżeństw, które spełniają określone warunki m.in. nie mają małoletnich dzieci.

motvik
z
businessinsider.com.pl
dodany: 30.04.2026, 17:09:08
  • 207
  • #
    bekazprawakow
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    prawo
  • #
    nawrocki
  • #
    rozwod
Elec
Elec 01.05.2026, 07:35:04 via Wykop
  • 1
Jeśli mowa o ślubie kościelnym to prawidłowo. Cywilny powinien być możliwy do rozwiązania względnie łatwo.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

vieniasn
vieniasn
30.04.2026, 10:21:57
  • 28
pierwszy raz od razu kilkunastu lat licytuję coś na allegro i moja pierwsza oferta była zbyt niska więc dałem drugą i ona też zostanie zaraz przebita bo susajer na złość mi zrobi
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec 30.04.2026, 10:30:55 via Wykop
  • 2
@vieniasn: daj linka, też bym se policytował
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
30.04.2026, 10:12:29
  • 6
Zakładam działalność. Za najlepszy pomysł na nazwę będzie upominek. #programista15k #pracait #rozdajo
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec 30.04.2026, 10:14:21 via Wykop
  • 34
@SendMeAnAngel: programex
  • Odpowiedz
ghdfgdfgdfg
ghdfgdfgdfg
ghdfgdfgdfg
30.04.2026, 09:41:07
  • 40
#antynatalizm

serio ktoś ma czelność z tym dyskutować? xD
ghdfgdfgdfg - #antynatalizm

serio ktoś ma czelność z tym dyskutować? xD

źródło: 1000009377

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec 30.04.2026, 09:49:17 via Wykop
  • 31
@ghdfgdfgdfg: mojego bombelka to nie spotka a nawet jeśli to możliwość grila w majówkę wszystko wynagradza
  • Odpowiedz
Suliv
Suliv
30.04.2026, 06:23:31
  • 0
Dziś opowiem wam o pewnej grze zwanej Bitcraft.
Gra jest nudna, nie posiada zdanego PVP ani sensownego endgamu, większości graczy wymięka po dwóch tygodniach grindu, od którego lasuje się mózg. Zoptymalizowana tak, że zarzuty o kopanie crytpto są dla niej jak codzienna kawa przed kupą.

W zamyśle jest to Cozy MMO, jednak ja bym określił ją jako iddle MMO. W wymaganiach minimalnych powinna mieć posiadania drugiego monitora, niezliczonej liczby seriali lub drugiej gry do
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec 30.04.2026, 06:50:53 via Wykop
  • 0
@Suliv: fascynujące
  • Odpowiedz
onepnch
onepnch
28.04.2026, 19:59:55
  • 7
#pathofexile #pathofexile2

trochę się zmieniło
onepnch - #pathofexile #pathofexile2

trochę się zmieniło
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec 28.04.2026, 21:11:47 via Wykop
  • 3
@onepnch: fakt, kiedyś można było stać w miejscu dłużej niż pół sekundy i postać nie umierała na zawał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
KladzSie
KladzSie
28.04.2026, 16:42:37
  • 11
geralt skup sie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec 28.04.2026, 16:43:37 via Wykop
  • 2
@KladzSie: sama złap go w yrden
  • Odpowiedz
mitchumi
mitchumi
28.04.2026, 14:30:55
  • 4
Pamiętacie te chrupki bekonowe Stars?
Znikły z naszego rynku kiedy pepsico przejęło temat
Lecz
Są dostępne w Europie np w Grecji i są tak samo pyszne nie jak jakieś rashers z dealz
Czemu tak jest? Czemu?

#stars #chipsy #junkfood #jedzenie
mitchumi - Pamiętacie te chrupki bekonowe Stars?
Znikły z naszego rynku kiedy pepsico...

źródło: 8901

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec 28.04.2026, 14:32:30 via Wykop
  • 3
@mitchumi: jak to kurła dostępne (╯°□°)╯︵ ┻━┻
  • Odpowiedz
h3xxx
h3xxx
28.04.2026, 10:14:52
  • 2
Jestem zwykłym mireczkiem, wykop-enjoyerem, bez ambicji by być borda albo cisnąć w rankingach.
Wiem że wykop ma jakieś tam algorytmy, płatne współprace, moderowany kontent i bazy użytkowników.
Zero zazdrości, po prostu zwykła ciekawość: jak to jest że @Nigarun po 4 miesiącach jest drugi w rankingu z tak małą liczbą akcji?
3/4 akcji związanych jest z Kornelią Wieczorek (bardzo słusznie, trzeba cisnąć ten temat!)

Nie mam nic do Nigaruna (robisz dobrą robotę) jestem tylko ciekaw jak
h3xxx - Jestem zwykłym mireczkiem, wykop-enjoyerem, bez ambicji by być borda albo cis...

źródło: avatars-000541172874-lqdl3d-t240x240

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec 28.04.2026, 10:24:28 via Wykop
  • 2
jak to jest że @Nigarun po 4 miesiącach jest drugi w rankingu z tak małą liczbą akcji?


@h3xxx: no właśnie dlatego, 12 znalezisk z czego 12 wykopane na główną, i to w tylko cztery miesiące
tobie dodanie 2 dobrych znalezisk zajęło 12 lat a to i tak przypadkiem bo próbowałeś prawie 30 razy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ZdzislawRotterdam
ZdzislawRotterdam
ZdzislawRotterdam
27.04.2026, 17:59:09
  • 5
Ważne ze c---i pokazała #latwogang
ZdzislawRotterdam - Ważne ze c---i pokazała #latwogang

źródło: 41176

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec 27.04.2026, 18:01:56 via Wykop
  • 6
@ZdzislawRotterdam: stare urwisko
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 28
  • Strona 4 z 28
  • >

Kamil

  • Usuwacze wpisów to podludzie.
  • Bydgoszcz

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 14.11.2013

    Komentator
  • Ekshibicjonista
    od 21.03.2012

    Ekshibicjonista
  • Wykoptester
    od 11.06.2014

    Wykoptester
  • Rocznica
    od 30.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 18.06.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 07.11.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking