@SoplicaTadeusz: Kłamiesz jak każdy fajnopoljak, a tak naprawdę jesteście proruscy i cieszyliście się, gdy wygrał proruski kandydat na Węgrzech. Tusk, PO i cała ta banda, która gratulowała Madziarowi grają do jednej bramki. Ruskiej. My potrzebujemy prawdziwych Polaków, Marowieckiego, Kaczyńskiego, Czarniaka i innych wybitnych Polaków od PiSu, aby Polska była znowu Wielka.
@luke-mat: To jest żenada! Radosław Sikorski idzie drogą ku przepaści całej Polski. Niech tylko Trump to zobaczy to utnie nam j---a i nie będziemy mieli nic!
Czy zgadzacie się z tezą, że bez Izraela i Żydów świat nie miałby sensu istnienia? Po co nam świat bez najinteligentniejszej rasy w historii Ziemi? Rasy Bogów i nadludzi. 25% noblistów to są właśnie Żydzi, choć są tak nieliczni i stanowią jedynie 0.2% populacji. Zawdzięczamy im wiele i musimy chronić ich życie, bo dzięki nim dostaliśmy szansę żyć w lepszym świecie. Trump to doskonałe rozumie, dlatego tak zaciekle chroni ich. Powinniśmy jako
Wiele krajow w Europie odsyła brutalnie Ukraińców do ich domów na Ukrainie. W Polsce mamy ich miliony. Nie ma to naszej zgody. Każdy Ukrainiec w Polsce jest na wagę złota! To oni budują nasz kraj i dzięki nim jesteśmy dzisiaj 20 gospodarką całego świata!
Dzisiaj ropa spada, ale nie wierzcie fałszywym prorokom. Już wkrótce nastąpi mocniejszy atak amerykańskiej i izraelskiej boskiej armii na irańskich bezboznikw. Ropa wtedy pofrunie w kosmos, a kto zarobił ten jeszcze więcej zarobi.
Jak się czujecie z faktem że w razie W zostaniecie załadowani za szmaty do busa i wywiezieni na front, podczas gdy wasze rówieśniczki na spokojnie uciekną z kraju i będą skakać na kutasach w zachodniej europie? #przegryw #blackpill
@zupa_z_trupa: Znam swoje miejsce na świecie i wiem, że wojna z Rosją jest mi przeznaczona. Nie wymigam się od obowiązków i stanę do walki jak moi przodkowie walczyli za wolność Polski naszej pięknej krainy.
Zapamiętajcie sobie jedno!!! Estonii, Litwy i Łotwy nigdy nie oddamy Ruskim. Będziemy bronić ich, aż do ostatniego rosyjskiego sołdata! To są nasze ziemie, europejskie ziemi i żaden barbarzyńca nie będzie nam ich odbierał.
Nigdy w historii wojen tak wielu nie zawdzięczało tak wiele tak niewielu. Dziękujmy każdego dnia ukraińskiej braci za ochronę naszego życia, bo to właśnie oni przyjmują na siebie pociski wymierzone w zachód. Slava Ukrainie!
@DaudeX: Zapomniałem podziękować Izraelowi i USA, które od dziesięcioleci przyjmują na swoją ziemię rakiety wymierzone w cały wolny Boży świat. Niech Żydzi dostąpią pokoju i zwalczą swoje demony raz na zawsze.
@ZionOfel: To jest naród nadludzi zrodzony z krwii samego Boga, dlatego właśnie oni są odpowiedzialni za stworzenie nowoczesnego świata, w którym dzisiaj żyjemy. Musimy za wszelką cenę chronić ich krew, ich geny, ich zycie. Bez nich życie na tym świecie byłoby przykrym doświadczeniem. Amerykanie o tym wiedzą i chronią ich. Jestem zawiedziony postawą Polski. Żydzi zasługują od nas na więcej.
@nilmerg: Są takie plany. Podobno Polska armia widząc potencjalny upadek Ukrainy i nacierającą ruską armię ma zareagować militarnie i stworzyć wgłąb Ukrainy kilkuset km strefą buforową na terenie dzisiejszej Ukrainy. Coś na kształt powstania Warszawskiego.
Nie rozumiem sprzeciwu wobec wysłania naszych wojsk na Bliski Wschód. Naszym hegemonem i seniorem jest Trump i nie ma zmiłuj się. Jesteśmy z nim na dobre i na złe. Kto w Polsce chce grać na dwie strony to zapraszam już dzisiaj wynosić się do Rosji. Wkrótce skończy się zawieszenie broni i wojna rozpocznie się na nowo, a nas tam nie będzie. Zrozumcie jedno, że kompromitacja amerykańskiej armii w tej wojnie może skończyć
Zamiast 800-900 rezonansów magnetycznych miesięcznie - tylko 100. Szpital Powiatowy w Puławach, by się nie zadłużać, tak jak inne placówki w Polsce po wprowadzeniu przez NFZ limitów na badania - znacząco ogranicza przyjęcia. Wizyty z kwietnia czy maja są przekładane na jesień. Pacjenci są wściekli.
Mafia Tuska popełnia zbrodnie na narodzie polskim ograniczając im możliwości leczenia. Normalne i dobrze poznane. Niemieckie marnionetki mają jeden cel. Trzymać za mordę polskich parobków, a słabsze jednostki wymagające pomocy eliminować na drodze prawa silniejszego. Polska według Tuska słabsze jednostki eliminuje, a silniejsze eksploatuje, aż do końca.
@MagicznyMariusz: Nie potrzebujemy holocaustu dokonanego przez Niemców, aby sami się wyeliminować. Wystarczy wybrać do rządzenia marionetki niemieckie i problem sam się rozwiąże. Kraj wspaniały, ale ludzie k---y.
Wiecie jaki będzie największy plot twist w 21 wieku? Sojusz Ameryki z Rosją i powrót do dawnych czasów, gdy wspólnie zdobywali oni Europę i sobie ją dzielili. My z----------y i kupujemy drogie uzbrojenie za biliony złotych, ale to nie ma znaczenia. Rosjanie prędzej czy później dostaną Lend-Lease od wujka Trumpa z Ameryki, a nam Amerykanie zablokują nasze uzbrojenie kupione w USA. Nie ma sensu myśleć o wojowaniu z Rosją, bo scenariusz już
Wojna w Iranie to dopiero początek. USA szykują się już na Kubę, a potem na Grenlandię. Już ogłosili masowy pobór do wojska w tym roku. Grubo będzie. Ciekawe kogo poprze Polska w tej wojnie. Agresora czy ofiarę. Amerykańskiego orka, czy heroicznego wikinga. Dla mnie wybór jest oczywisty.
Podoba mi się ten nowy premier Węgier. Trochę naiwny jeśli myśli, że komik ot tak mu ropę puści xD
Ale jeszcze się wyrobi. Miesiąc max. dwa i Węgry - Ukraina wrócą do bazowych relacji ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)