Drogie Mireczki
który z tych zegarków będzie ok na mój nadgarstek? moim zdaniem enduro jest trochę za duży (ale jest piękny). Muszę mieć mapy, latarkę i szafir - dlatego coraz bardziej skłaniam się ku forerunnerowi 970 (pasuje i do sportu i do garnituru, moim zdaniem jego rozmiar też jest odpowiedni)
Zdjęcia w komentarzach
#garmin #zegarki #bieganie
który z tych zegarków będzie ok na mój nadgarstek? moim zdaniem enduro jest trochę za duży (ale jest piękny). Muszę mieć mapy, latarkę i szafir - dlatego coraz bardziej skłaniam się ku forerunnerowi 970 (pasuje i do sportu i do garnituru, moim zdaniem jego rozmiar też jest odpowiedni)
Zdjęcia w komentarzach
#garmin #zegarki #bieganie






źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz