Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko203
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Commodore

Commodore

Dołączył 13 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 789
  • Znaleziska 390
  • Mikroblog 399
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 6
Commodore
Commodore 23.11.2018, 16:53:10
  • 47
Uwaga! - ogłaszam wznowienie rozgrywek w Unreal Tournament (UT99).
Zaczynamy jutro (tj. 24 listopada) o godzinie 18:00.

Dzięki wsparciu i zaangażowaniu @surma, wykopowy serwer powrócił do życia.

Jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o kolejnych terminach, dopisz się
Commodore - Uwaga! - ogłaszam wznowienie rozgrywek w Unreal Tournament (UT99).
Zaczy...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Commodore
Commodore
Autor
23.11.2018, 16:54:02
  • 0
Wołam zainteresowanych (127) z listy unreal
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Sponsor: Grupa Facebookowa z promocjami z chińskich sklepów

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen
  • Odpowiedz
Commodore
Commodore
Autor
23.11.2018, 16:54:05
  • 0
  • Odpowiedz
Commodore
Commodore
Autor
23.11.2018, 16:54:06
  • 0
  • Odpowiedz
Commodore
Commodore
Autor
23.11.2018, 18:42:59
  • 2
@darklight: Spokojnie, okazji powinno być jeszcze wiele ;)
A już za tydzień 19 urodziny UT99.
  • Odpowiedz
Commodore
Commodore
Autor
24.11.2018, 16:47:03
  • 1
@Dibhala: W instrukcji znajduje się taka opcja. Być może będziesz musiał użyć wyszukiwarki, żeby znaleźć plik z większą liczbą dawców ;)
  • Odpowiedz
Commodore
Commodore 23.11.2018, 18:40:03
  • 6
Zapomniałem otagować tego wpisu, a chciałbym żeby informacja trafiła też do osób nieznajdujących się na mikroliście.

Raz jeszcze zapraszam do zagrania z nami w Unreal Tournament!

#gry #grajzwykopem #unreal #unrealtournament #staregry #retrogaming
Commodore - Zapomniałem otagować tego wpisu, a chciałbym żeby informacja trafiła też ...

źródło: comment_OECbgYHgxnHDrjC2OtvGFP472eAzLs0Q.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nebuchadnezzar
Nebuchadnezzar
Nebuchadnezzar
23.11.2018, 18:40:49
  • 2

Komentarz usunięty przez moderatora

A.....1
A.....1
konto usunięte 23.11.2018, 18:47:12
  • 2
@Commodore: moja ulubiona mapa z UT :)
  • Odpowiedz
Commodore
Commodore 10.11.2018, 17:02:55
  • 12
30 listopada Unreal Tournament będzie obchodził 19 urodziny. To świetna okazja aby raz jeszcze przenieść się do tamtego świata i wziąć udział w turnieju.
W związku z tym szukamy chętnych do wspólnej rozgrywki. Jeżeli chcesz wziąć udział, napisz do mnie i oczekuj dalszych wieści o terminie.

Ruszymy, gdy @surma ogarnie serwer.
Instrukcję jak zagrać znajdziesz tutaj
Commodore - 30 listopada Unreal Tournament będzie obchodził 19 urodziny. To świetna o...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Commodore
Commodore
Autor
22.11.2018, 18:40:37
  • 1
@saif3r @parhelia @johny-kalesonny: Jutro pojawi się kolejna informacja, a ruszamy już w najbliższą sobotę ;)
  • Odpowiedz

633

Fenomenalna muzyka intro z gry Lotus II Turbo Challenge na Amigę(1991)

Fenomenalna muzyka intro z gry Lotus II Turbo Challenge na Amigę(1991)

Muzyka z gry Lotus Turbo Challenge 2 nagrywana na emulatorze WinUAE na karcie dźwiękowej Sound Blaster Audigy przy częstotliwości próbkowania 44100 Hz.\nMusic from game Lotus Turbo Challenge 2 recorded on an emulator WinUAE on Sound Blaster Audigy card with a sampling rate 44100...

rbk17
z
youtube.com
dodany: 17.11.2018, 20:26:50
  • 164
  • #
    rozrywka
  • #
    nostalgia
  • #
    gry
  • #
    amiga
  • #
    staregry
  • #
    ciekawostki
Commodore
Commodore 18.11.2018, 12:50:15
  • 3
@andreeeTHC: Biorąc pod uwagę fakt, że Lotus II w ogóle nie ukazał się na PC, a Lotus III ukazał się na PC pod nazwą "Lotus: The Ultimate Challenge" rok po premierze na Amigę, ciężko mi się z tym zgodzić.
Commodore
Commodore 18.11.2018, 12:52:36
  • 0
@Baziestook: Mam nawet kody do Benefactora zapisane na kartce ;)
Commodore - @Baziestook: Mam nawet kody do Benefactora zapisane na kartce ;)
Commodore
Commodore 18.11.2018, 16:47:13
  • 0
@Baziestook: Misje w lesie były sporym wyzwaniem. Ja męczyłem się z przejściem ludzika, gdzie wystarczyło się położyć na płasko, żeby przeszedł po naszych plecach (fragment około 1:37:00).
Commodore
Commodore 18.11.2018, 16:51:59
  • 5
@andreeeTHC: To co robiliśmy w tamtych czasach, nie miało żadnego wpływu na plany wydawców.
Za to posiadam oryginalne wydanie na Amigę z 1992 roku właśnie.
Commodore - @andreeeTHC: To co robiliśmy w tamtych czasach, nie miało żadnego wpływu ...

źródło: comment_5YqELTz17aXhwTSwK28SyUSvaXjHRz9g.jpg

Pobierz
MadM
MadM
08.11.2018, 20:30:16 via Android
  • 0
Jakie rekawice i bandaze na poczatek? Nie jakies za miliony monet, do 300zl za wszystko? No i moze #wroclaw bo do wtorku mi nie przyjda. #boks #mma
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Commodore
Commodore 08.11.2018, 21:23:21
  • 0
@MadM: A gdzie chcesz trenować? Jak w Puncherze, to sprzęt można zakupić na miejscu(nie wiem jak teraz, ale kiedyś mieli akcesoria firmy Masters). Na pierwszych treningach można się spokojnie obejść bez rękawic.
  • Odpowiedz
Commodore
Commodore 08.11.2018, 21:36:59
  • 1
@MadM: Nie wiem jak sytuacja wygląda obecnie, ale pewnie tak jak słyszałaś - dużo ludzi i duża rotacja w początkującej grupie. W takim razie zostaje sklep na Krupniczej, choć może też warto poradzić się trenera przed zakupem.
  • Odpowiedz
Commodore
Commodore 26.10.2018, 17:26:51
  • 9
#unreal Gra ktoś jeszcze w UT99?
Ale bym sobie pograł w CTF Rocket Face.
Commodore - #unreal Gra ktoś jeszcze w UT99?
Ale bym sobie pograł w CTF Rocket Face.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Commodore
Commodore
Autor
26.10.2018, 17:57:16
  • 0
@lis6502: No fakt, jakość tego co wrzuciłem jest tragiczna.
  • Odpowiedz
Commodore
Commodore
Autor
29.10.2018, 13:25:23
  • 0
@Majkielositos: Wielki dzięki za informację!
Mam wersję z GOGa, czyli właśnie GOTY ;)
  • Odpowiedz
Commodore
Commodore
Autor
30.10.2018, 15:56:40
  • 0
@Majkielositos: Od jakiegoś czasu grywam wieczorami. Głównie w UT2004, bo nie ogarniam tego co się dzieje na aktywnych serwerach UT99 :)
  • Odpowiedz

634

Bitwa pod Zamą. Analiza najsłynniejszego starcia II wojny punickiej

Bitwa pod Zamą. Analiza najsłynniejszego starcia II wojny punickiej

II wojna punicka, w trakcie podczas trwania której miała miejsce bitwa pod Zamą, toczyła się w latach 218 – 201 przed naszą erą. Stronami konfliktu była Republika rzymska i Kartagina. Wojna objęła swoimi działaniami Półwysep Apeniński, Półwysep Iberyjski i Sycylię ...

sropo
z
social-share.historykon.pl
dodany: 19.10.2018, 07:29:35
  • 55
  • #
    historykon
  • #
    historia
  • #
    ciekawostki
  • #
    gruparatowaniapoziomu
  • #
    imperiumromanum
  • #
    nauka
Commodore
Commodore 19.10.2018, 13:59:47
  • -2
Nie wiedziałem, że Kartagina poza słoniami miała też inne oryginalne oddziały :P

@Ragnarokk: Jak widać Kartagińczycy żyli z wampirami w przymierzu, więc ma to sens ;)
Commodore - >Nie wiedziałem, że Kartagina poza słoniami miała też inne oryginalne odd...

1

Jak wyjść z długów? Historia spłaty 350.000 zł w 3 lata

Jak wyjść z długów? Historia spłaty 350.000 zł w 3 lata

Z kilku kredytów na łącznie 1,22 mln zł pozostały im tylko kredyty hipoteczne. Ujemna wartość netto w 3 lata zmieniła się na duży plus. Walka trwa!

marynata
z
jakoszczedzacpieniadze.pl
dodany: 18.10.2018, 15:59:55
  • 12
  • #
    ekonomia
  • #
    zainteresowania
  • #
    gospodarka
  • #
    finanse
  • #
    pieniadze
  • #
    ciekawostki
Commodore
Commodore 18.10.2018, 18:55:33
  • 0
@mietkomietko: Z artykułu:

Razem mieliśmy do dyspozycji jakieś 14.500 zł na rękę miesięcznie.

Tyle zarabiali w 2015, a obecnie:

Łącznie zarabiamy o 130% więcej niż 3 lata temu.

Co daje trochę ponad 33 tys. zł.

461

World of Baldur's Gate, czyli ładne cacko

World of Baldur's Gate, czyli ładne cacko

Nowe autorskie lokacje (narysowane od zera), pełne spolszczenie (w tym nagrania aktorów), około 1000 godzin rozgrywki w świecie Faerunu, autorskie poprawki i balans. Baldur's Gate jeszcze nigdy nie był tak duży. Można grać na takim poziomie trudności iż Dark Souls jest dla casuali ( ͡° ͜ʖ ͡°)

konto usunięte
z
baldur.cob-bg.pl
dodany: 06.10.2018, 17:23:54
  • 106
  • #
    baldursgate
  • #
    rpg
  • #
    gry
Commodore
Commodore 07.10.2018, 16:02:52
  • 0
@jozef-ziutek-nowak: Najpierw Baldur's Gate, potem Siege of Dragonspear.
a.....k
a.....k
konto usunięte 28.09.2018, 15:53:29
  • 1
Halo #wroclaw , czy jeździ jeszcze autobus do Ikei z Ostatniego Grosza? Kojarzę, że kiedyś wisiał rozkład na przystanku, ale dzisiaj nie mogłem go znaleźć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Commodore
Commodore 28.09.2018, 16:17:29
  • 1
@adifek: Tutaj masz rozkład.
Jak widać, startuje głównie z Epi. Kursy z Hutmenu powstały pewnie z myślą o pracownikach.
  • Odpowiedz

469

Hit! Bluza leżąca na torach... wykoleiła tramwaj we Wrocławiu

Hit! Bluza leżąca na torach... wykoleiła tramwaj we Wrocławiu

Znamy przyczyny ostatnich wykolejeń wrocławskich tramwajów. Przy ul. Stawowej zawinił kawałek bluzy, leżący na torowisku w momencie przejazdu. Inne przyczyny to także zły stan torów.

dejbana
z
radiowroclaw.pl
dodany: 24.07.2018, 08:12:59
  • 81
  • #
    polska
  • #
    wroclaw
  • #
    heheszki
Commodore
Commodore 24.07.2018, 18:01:11
  • 5
@Blaskun:
Commodore - @Blaskun:
Nocozadzban
Nocozadzban
18.06.2018, 16:38:25
  • 4
Jak nazywa się motyw użyty w tej piosence? Szukam nut a najlepiej chwytów na flet.

#jakatomelodia #ludwiczek #muzyka #csiwykop
Nocozadzban - Jak nazywa się motyw użyty w tej piosence? Szukam nut a najlepiej chwyt...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Commodore
Commodore 18.06.2018, 16:46:25
  • 2
@Nocozadzban
Bad To The Bone
  • Odpowiedz

482

Sznur samochodów pod prąd na S17. "Bardzo niebezpieczne zachowanie"...

Sznur samochodów pod prąd na S17. "Bardzo niebezpieczne zachowanie"...

Banda baranów zapierdziela pod prąd ekspresówką, głupota ludzka nie boli..

Sopel74
z
dziennikwschodni.pl
dodany: 31.05.2018, 07:28:41
  • 136
  • #
    europa
  • #
    ciekawostki
Commodore
Commodore 31.05.2018, 10:36:31
  • 8
@Pawel993: Z treści artykułu wynika, że takie informacje były wyświetlane:

Już około godz. 9:48 na znakach zmiennej treści nad ekspresówką pojawiły się komunikaty o wstrzymaniu ruchu i zalecanym objeździe od węzła Jastków. Pierwszy komunikat wyświetlany był 14 kilometrów przed miejscem zdarzenia, w obrębie węzła Nałęczów. Drugi na znakach zmiennej treści przed węzłem Jastków i trzeci tuż za węzłem.
syrena_elektro
syrena_elektro
23.03.2018, 15:10:36
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Commodore
Commodore 23.03.2018, 17:16:42
  • 1
@syrena_elektro: Dopisując się raz do rejestru wyborców, będziesz w nim umieszczony bezterminowo - więc nie ma potrzeby powtarzania tej czynności przed każdymi wyborami.
  • Odpowiedz
Commodore
Commodore 23.03.2018, 19:03:18
  • 1
@xtomekw1976: Z rejestru w poprzednim miejscu zamieszkania zostajesz automatycznie wykreślony.
  • Odpowiedz
Croudflup
Croudflup
19.02.2018, 19:04:25
  • 4
Może dla kogoś to będzie okazja, dla mnie była. 25zl za "Bracia Karamazow" #dostojewski #ksiazki #czytajzwykopem
Nie czytałem ale słyszałem bardzo wiele, zbierałem się do kupna od 5-6 lat( ͡° ͜ʖ ͡°)
Edit:. W Biedronce nie napisałem o tym xd
Croudflup - Może dla kogoś to będzie okazja, dla mnie była. 25zl za "Bracia Karamazow...

źródło: comment_1BfAcVoDluFq8hxErxEFUzrFYvKXBOrn.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Commodore
Commodore 19.02.2018, 19:27:27
  • 6
@Croudflup: Ostrzegam tylko, że ta wersja(z wydawnictwa MG) jest mocno okrojona w stosunku do oryginału.
  • Odpowiedz
Commodore
Commodore 19.02.2018, 19:33:56
  • 0
@Croudflup: Tutaj
Sam miałem to wydanie i odpuściłem sobie czytanie, gdy się o tym dowiedziałem.
  • Odpowiedz

37

AMA - Pracownik szczecińskiego magazynu firmy Amazon

Od ostatniego AMA pracownika Amazon w Poznaniu minęły ponad dwa lata, a ostatnio gruchnęła informacja o śmierci pracownika szczecińskiego oddziału. Być może znajdą się chętni do zadawania pytań.

konto usunięte
z
wykop.pl
dodany: 05.02.2018, 14:43:24
  • 54
  • #
    polska
  • #
    wykop
  • #
    ama
  • #
    amazon
  • #
    szczecin
  • #
    magazyn
Commodore
Commodore 06.02.2018, 12:15:56
  • 1
@lukaszlew77: Tutaj chodzi o inną kwestię. W Amazonie każdy, bez względu na wymiar stażu pracy dostaje 26 dni urlopu. Sęk w tym, że zgodnie z KP są to 8h dni pracy. Zatem 208h przekłada się na niecałe 21 "amazońskich" dni pracy.
Bukaa_
Bukaa_
29.06.2017, 07:51:22 via Android
  • 2
A co tu się odwaliło?
Światła nie działają na Grabiszyńskiej na wysokości skrzyżowania ze Stalową, panowie trzymaja światła na uwiezi. Efekt wczorajszej burzy? #wroclaw
Bukaa_ - A co tu się odwaliło?
Światła nie działają na Grabiszyńskiej na wysokości sk...

źródło: comment_zbLBHs0dC99m3s4W8f6w8fPx9GQ0ZzHD.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Commodore
Commodore 29.06.2017, 16:21:38
  • 0
@audiokoks: Były, tylko obrócone o ponad 90 stopni. Schowały się między drzewami widocznymi na zdjęciu, więc początkowo też myślałem, że ich nie ma.
  • Odpowiedz
tedek
tedek
04.11.2016, 16:40:25 via iOS
  • 5
Brutto czy netto? Za ile godzin? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wroclaw #praca #amazon
tedek - Brutto czy netto? Za ile godzin? ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
#wroclaw #praca #amazon

źródło: comment_bcCEmaE0ztJtccpcE3TuBxSZArTP5bt0.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Commodore
Commodore 05.11.2016, 14:06:02
  • 0
@tedek: Nowy pracownik dostaje za godzinę 15 zł/h (brutto).
Dodatkowo jeżeli w tygodniu nie miało się żadnych spóźnień lub nieobecności, naliczany jest dodatek w wysokości 2zł/h (brutto) - co daje za każdy tydzień 80 zł (brutto).
Oprócz tego jeżeli w okresie od listopada do 17 grudnia będzie się miało nie więcej niż jedną nieobecność miesięcznie, otrzyma się bonus w wysokości 1200 zł (brutto).

@Emporio: Każdy nowo przyjęty pracownik
  • Odpowiedz

275

Pracownicy postawili się Amazonowi i nie muszą iść do pracy w święta

Pracownicy postawili się Amazonowi i nie muszą iść do pracy w święta

Amazon chciał nam zabrać wolny wielkanocny poniedziałek - twierdzą związkowcy z centrum koncernu pod Wrocławiem. Postawili się amerykańskiemu gigantowi i wywalczyli, że do pracy przyjedzie tylko ten, kto chce i zarobi dwa razy więcej niż normalnie.

darosoldier
z
wroclaw.gazeta.pl
dodany: 02.04.2015, 17:49:14
  • 139
  • #
    polska
  • #
    wroclaw
  • #
    amazon
  • #
    praca
  • #
    swieta
  • #
    pieniadze
Commodore
Commodore 03.04.2015, 13:43:00
  • 1
@sveg: Najlepsze jest to, że związek wystosował pismo w sprawie wolnego poniedziałku, gdy wiadome już było od dłuższego czasu, że ten poniedziałek jest istotnie wolny. Teraz natomiast przypisują to sobie jako swój sukces.
Zatem albo nie wiedzą co dzieje się w firmie, w której ponoć działają albo mówiąc delikatnie mijają się z prawdą.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 5 z 5
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 26.07.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking