Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko127
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
CaptainBloomer
CaptainBloomer

CaptainBloomer

Dołączył 7 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 9001
  • Znaleziska 610
  • Mikroblog 8391
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 77
AndrewJanushevic
AndrewJanushevic
26.01.2021, 15:35:16
  • 1
#cokupic #renault #skoda #opel #hyundai #kia #motoryzacja #samochody
Witajcie. Co proponujecie i dlaczego w kwestii zakupu samochodu ?
Wymagania :

-BUDŻET około 25k
-WIEK : raczej nie starsze niż 10 lat
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CaptainBloomer
CaptainBloomer
CaptainBloomer 26.01.2021, 16:09:50 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AndrewJanushevic: @Zielony34: to 1.6 w Megane jest mułowate, a 1.4 o ile ludzie jakoś gazują i jeżdżą, o tyle ten silnik pali jak smok więc bez gazu op pójdzie z torbami skoro zależy mu na ekonomii
  • Odpowiedz
CaptainBloomer
CaptainBloomer
CaptainBloomer 27.01.2021, 19:02:42
  • 1
@AndrewJanushevic: jeżdżę Megane 3 coupe 1.4t więc jakbyś chciał coś dopytać to śmiało uderzaj na pw
  • Odpowiedz
snieznykoczkodan
snieznykoczkodan
15.01.2021, 20:39:01
  • 75
W najbliższym sezonie Red Bull może w końcu zagrozić pozycji Mercedesa, podobno zrozumieli i poprawili błędy z początku sezonu związane z nagłą utratą przyczepności i nieprzewidywalnością bolidu.

Ich Technical Director twierdzi, że koncepcja high-rake jest lepsza i generalnie są wściekli na siebie, bo uważają, że mieli w minionym roku szansę pokonać Bambo & Co. gdyby tylko wcześniej ogarnęli problem, który ich prześladował od początku.

A problemem było to, że na skutek zmiany przepisów
snieznykoczkodan - W najbliższym sezonie Red Bull może w końcu zagrozić pozycji Merce...

źródło: comment_1610743044M7MLbcUXGSsdpTkulXYJOf.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CaptainBloomer
CaptainBloomer
CaptainBloomer 16.01.2021, 08:37:13 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@snieznykoczkodan:

Mało to ma wspólnego z motoryzacją, raczej też nie powoduje, że wzrośnie ilość koncernów samochodowych chętnych do wywalenia kilku miliardów euro na opracowanie technologii skutecznego kierowania wirów


Niby tak ale nie do końca. W sportowych samochodach aerodynamika i kierowanie strumieni powietrza pod podłogę też ma bardzo duże znaczenie. Wykorzystuje się to właśnie dzięki technologiom opracowanym dla F1.
  • Odpowiedz
CaptainBloomer
CaptainBloomer
CaptainBloomer 16.01.2021, 14:33:37
  • 0
@snieznykoczkodan: Mówię o supersamochodach, ale jednak produkowanych seryjnie i dopuszczonych do ruchu drogowego. Jasne, wiadomo że z uwagi na homologację, aerodynamika nie może być tak spektakularna jak w bolidach F1, ale mimo wszystko sporo z tego co tam się teraz znajduje raczej by nie powstało gdyby nie cały postęp osiągnięty w królowej motorsportu.
  • Odpowiedz
CaptainBloomer
CaptainBloomer
CaptainBloomer 16.01.2021, 15:10:42
  • 0
@snieznykoczkodan: no chociażby pomysł z kierowaniem powietrza pod podłogę aby stworzyć niższe ciśnienie. Pomysł z F1, a teraz stosowany również w supersamochodach.
  • Odpowiedz

1555

Naukowcy o AI: Nie będziemy w stanie kontrolować super inteligentnych maszyn.

Naukowcy o AI: Nie będziemy w stanie kontrolować super inteligentnych maszyn.

Korzystając z teoretycznych obliczeń, międzynarodowy zespół naukowców z Center for Humans and Machines at the Max Planck Institute pokazuje, że prawdopodobnie nie byłoby możliwe kontrolowanie superinteligentnej SI. Publikacja na łamach czasopisma Journal of Artificial Intelligence Research. ENG+TLDR

RFpNeFeFiFcL
z
sciencedaily.com
dodany: 12.01.2021, 19:56:01
  • 305
  • #
    nauka
  • #
    technologia
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    machinelearning
  • #
    informatyka
  • #
    swiatnauki
CaptainBloomer
CaptainBloomer
CaptainBloomer 12.01.2021, 20:43:28 via Wykop Mobilny (Android)
  • 70
( ͡° ͜ʖ ͡°)
CaptainBloomer - ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: comment_16104842089ub9gPAf4LqwdDrigpIEhp.jpg

Pobierz
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

nammah
nammah
nammah
11.01.2021, 19:49:15
  • 0
jutro 1 dzien brania izoteku. Nie moge sie doczekac zeby pozbyc sie syfu powracajacego z twarzy
#izotek
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CaptainBloomer
CaptainBloomer
CaptainBloomer 11.01.2021, 21:05:27 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nammah: powodzenia, zleci szybko a potem odetchniesz z ulgą
  • Odpowiedz
CaptainBloomer
CaptainBloomer
CaptainBloomer 04.01.2021, 12:55:58 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Zdechł mi dwuletni Xbox One S, tuż po gwarancji. W serwisie facet powiedział że pomóc może tylko reballing, a i z tym nie ma pewności.
A niby odkąd pojawił się X360 slim to już miało nie być takich problemów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#zalesie #gorzkiezale #xbox #xboxone #konsole
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CaptainBloomer
CaptainBloomer
CaptainBloomer
Autor
04.01.2021, 13:21:47 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@golagolagola: zdecydowałem się spróbować reballingu, jak się uda to zapłacę 350, jak nie to tylko 60 za diagnostykę. Planowałem poczekać z XSX aż pojawi się więcej nextgenowych gier bo póki co to trochę bez sensu, ale jak reballing nie pomoże to nie będę czekał bo się Game Pass Ultimate marnuje
  • Odpowiedz
CaptainBloomer
CaptainBloomer
CaptainBloomer
Autor
04.01.2021, 14:37:32 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@apatozaur: kolejnego XO? nie no to już całkiem bez sensu, albo naprawić tego co mam jak najtaniej albo XSX
  • Odpowiedz
Clermont
Clermont
26.12.2020, 15:15:46
  • 0
Nabrałem ochoty na serial kryminalny albo thriller, który nie jest typowym proceduralem, tylko toczy się wokół jakiegoś dużego wątku głównego i z biegiem czasu wychodzą na jaw jakieś powiązania, spiski, ktoś okazuje się kimś innym, niż się wydawało. Coś jak w The Following albo w Mentaliście. Macie coś do polecenia?

#seriale #filmnawieczor
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CaptainBloomer
CaptainBloomer
CaptainBloomer 26.12.2020, 15:21:51 via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Clermont: The Killing
  • Odpowiedz
Cosipi
Cosipi
24.12.2020, 20:07:12
  • 245
Mistrz Joe Pesci w Chłopcach i Kasynie rzucał Fuckami co drugie słowo
Ciekawe jak powstrzymywał się przy dwóch Kevinach xD
#kevin #swieta #film
Cosipi - Mistrz Joe Pesci w Chłopcach i Kasynie rzucał Fuckami co drugie słowo 
Ciek...

źródło: comment_1608840114hJQe5jwsPwNAwS2rkfUIEo.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CaptainBloomer
CaptainBloomer
CaptainBloomer 24.12.2020, 20:40:07 via Wykop Mobilny (Android)
  • 131
@Cosipi: no właśnie z trudem, i dlatego w niektórych scenach jak obrywał to tak mamrotał
  • Odpowiedz
korporacion
korporacion
13.11.2020, 12:13:21
  • 146
Wklejamy auta o najpiękniejszym profilu według was

Mój typ BMW M5

#motoryzacja #glupiewykopowezabawy #samochody
korporacion - Wklejamy auta o najpiękniejszym profilu według was 

Mój typ BMW M5
...

źródło: comment_16052695986YLazssotwr5K3QmkFyqof.jpg

Pobierz
  • 105
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CaptainBloomer
CaptainBloomer
CaptainBloomer 13.11.2020, 17:12:55 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@korporacion: Audi TT 8s
CaptainBloomer - @korporacion: Audi TT 8s

źródło: comment_1605287575LmG3R0vWH65wgzguIpnlph.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
rezox
rezox
05.11.2020, 10:31:42
  • 14
Po 8 miesiącach zdalnego nauczania stwierdzam, że to jest dramat. Nie da się niczego nauczyć z tych zdalnych wykładów. #studbaza
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CaptainBloomer
CaptainBloomer
CaptainBloomer 05.11.2020, 10:41:50 via Wykop Mobilny (Android)
  • 36
@rezox: na szczęście z tradycyjnych też nie
  • Odpowiedz
AnonimoweMirkoWyznania
AnonimoweMirkoWyznania
02.11.2020, 22:39:57 via AMWv2
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CaptainBloomer
CaptainBloomer
CaptainBloomer 02.11.2020, 22:43:15
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania: moja ex potrafiła przestać się odzywać na pare dni czy nawet tydzień ot tak, nic sie nie stało, po prostu nie ma ochoty gadać. a potem jak gdyby nigdy nic przyjechać i opowiadać jak to tęskniła
  • Odpowiedz

1095

Kobiety z Tindera to Absurd: Samotne Matki, Roszczeniowość, Szukanie Sponsora

Kobiety z Tindera to Absurd: Samotne Matki, Roszczeniowość, Szukanie Sponsora

Profile kobiet na Tinderze pokazują ich upadek moralny... dzięki Tinderowi, Badoo i teraz Facebook Dating proces erozji norm społecznych trwa w najlepsze. Kobiety nie kryją się z tym, że chcą cię oskubać do ostatniego grosza.

Centrum_Praw_Mezczyzn
z
youtube.com
dodany: 30.10.2020, 09:23:25
  • 389
  • #
    rozowepaski
  • #
    takaprawda
  • #
    zwiazki
  • #
    tinder
  • #
    blackpill
  • #
    redpill
CaptainBloomer
CaptainBloomer
CaptainBloomer 31.10.2020, 08:45:20 via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Moją obecną dziewczynę poznałem na tinderze. Da się, ale trzeba się przekopać przez straszne szambo zanim znajdzie się kogoś wartościowego
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

CaptainBloomer
CaptainBloomer
CaptainBloomer 31.10.2020, 10:10:01 via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@zwierzolubka: nie jestem jej bankmatem. Ona sama pracuje i zarabia na swoje zachcianki. Od pierwszego spotkania sama nalegała żeby zawsze płacić za siebie

@DeZito: no patrz, a jednak mi i kilku moim kumplom udało się tam znaleźć dziewczynę do związku. Chyba nikt nam nie powiedział że to tylko do ruchania
A.....5
A.....5
konto usunięte 03.09.2020, 09:55:07
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CaptainBloomer
CaptainBloomer
CaptainBloomer 25.10.2020, 23:40:36 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@michson88: no typ jest doskonale znany lokalnej społeczności. Dobrze że nie mieszkam tam już od dawna bo się spać nie dało od tej całej patoli
  • Odpowiedz
s3_owner
s3_owner
18.10.2020, 10:56:37 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mireczki, kiedy jest najlepszy okres na zakup letnich gum?

#motoryzacja
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CaptainBloomer
CaptainBloomer
CaptainBloomer 18.10.2020, 11:11:49
  • 0
@s3_owner: ja kupiłem parę dni temu, trafiła się dobra cena. Myślę że już warto zacząć polować na promocje
  • Odpowiedz
CaptainBloomer
CaptainBloomer
CaptainBloomer 09.09.2020, 18:05:02 via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
W sumie 4 godziny mycia i woskowania, ale było warto
#samochody #motoryzacja
CaptainBloomer - W sumie 4 godziny mycia i woskowania, ale było warto
#samochody #mot...

źródło: comment_1599674702DIirtH60qgCFYMgs7e4mDI.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CaptainBloomer
CaptainBloomer
CaptainBloomer
Autor
09.09.2020, 18:47:20 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Elements: to prawda, dopóki nie jest bardzo brudny to nawet tak bardzo nie widać
  • Odpowiedz
CaptainBloomer
CaptainBloomer
CaptainBloomer
Autor
10.09.2020, 16:43:33
  • 0
@cwlmod: to coupe, ich nie jest tak dużo ( ͡° ͜ʖ ͡°) fakt, pojawiło się ich ostatnio znacznie więcej, ale jak go kupowałem (wiosna 2019) to była raczej rzadkość
  • Odpowiedz
areczek2121
areczek2121
08.09.2020, 18:01:01
  • 0
Czołem Mirki. Przymierzam się do zakupu niedużego samochodu i mam na oku Megane III z silnikiem 90 konnym 1.5 dCi z 2011 roku.
Miał lub ma ktoś taki samochód i może się o nim coś wypowiedzieć? Podobno przeczy stereotypom typowego Renault i jest to udany samochód.
Będę wdzięczny za każdą opinie.
#motoryzacja #renault #pytanie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CaptainBloomer
CaptainBloomer
CaptainBloomer 08.09.2020, 18:14:28 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@areczek2121: posiadam od prawie 1,5 roku, tylko że benzynowe 1.4 z 2010 roku. Bez awarii póki co.
  • Odpowiedz
CaptainBloomer
CaptainBloomer
CaptainBloomer 19.08.2020, 13:28:06
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mchmjszk
mchmjszk
19.08.2020, 14:21:44 via iOS
  • 1
@CaptainBloomer: Wołaj po, tez bym chciał ale się trochę cykam
  • Odpowiedz
mchmjszk
mchmjszk
27.08.2020, 09:06:30 via iOS
  • 0
@CaptainBloomer: Ile trwał?
Jak to wyglądało?
Możesz podać chociaż widełki cenowe?
Jaka wada?
  • Odpowiedz
CaptainBloomer
CaptainBloomer
CaptainBloomer 16.08.2020, 13:18:30
  • 0
Na ile mogę wycenić swojego starego peceta?

  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

G.....r
G.....r
konto usunięte 16.08.2020, 13:21:09 via Android
  • 2
@CaptainBloomer skrzynka harnasia
  • Odpowiedz
G.....r
G.....r
konto usunięte 16.08.2020, 14:34:40 via Android
  • 2
@MirkoAgresor tak
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 14
  • Strona 8 z 14
  • >
  • Kraków

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 12.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 11.11.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 15.12.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking