@redorbiter Kiedyś na rozmowie o prace mój muzg zawędrował do grainy tanczących żytkiewek i zacząłem opowiadać o hodowli ludzi na potrzeby narządów, żywe magazyny części. Nie dostałem pracy w przedszkolu...
Powiem szczerze że ten rok prezydentury Nawrockiego mnie zaskoczył. Oczywiście oczekiwania wobec tego zdegenerowanego człowieka miałem zerowe i to że będzie wyjątkowym szkodnikiem w wewnętrznych sprawach kraju było niemal pewne, ale w kwestiach bezpieczeństwa zewnętrznego jednak wydawało się że przynajmniej nie będzie przeszkadzał.
A jednak...
- Najpierw w imię interesów partyjnych veto dla koniecznych i szybkich zbrojeń kraju wobec zagrożenia ze strony rosji - Później krytykowanie planów objęcia Polski parasolem nuklearnym ze strony
@Jabby: Zaraz tu przyjdą PiSwoskie boty i będą wklejać obrazki Tuska z Putinem na molo i inne bzdury. Nawrocki to najgorszy prezydent w historii, absolutnie obrzydliwa postać, dla partyjnego interesu sprzedałby kraj. Absolutny przykład antypatriotyzmu. Kibol w garniaku to nadal kibol.
@splinter96: spoko wystarczy że radny KO z Zadupia Dolnego puści bąka na sesji rady gminy to Stano i Mazurek zrobią program o tym jaki partia rządząca ma szacunek do instytucji demokratycznych.
Jakby otwarcie w końcu przyznał, że jest rzecznikiem PISu to byśmy go olali jak Bochenka czy innych rzeczników partii. Tylko on ciągle kreuje się na najbardziej obiektywnego na świecie i jeszcze z góry ocenia innych dziennikarzy nazywając ich kapłanami propagandy
Niesamowite, że teraz wszystko szkodzi, że olej, że mleko, że kąpiel codziennie, że spanie na prawym boku, wszystko jest złe, z wyjątkiem pracy 8 godzin dziennie, 5 dni w tygodniu. To wciąż jest super. #pracbaza #praca
@Sleepypl: mylisz się, praca 8 godzin dziennie to niewystarczające zaangażowanie, brak szacunku i lekceważące podejście do pracodawcy. Musisz się jak najszybciej poprawić w tej kwestii.
tę stronę p----------o, połowa wpisów wieczorami w tygodniu to jest komentowanie jakich gownoprogramów w tv. Ta się j---e z tym a ta z tamtym, wow wow. Ile można czarnolistować ten syf
Jak miałem 16 lat to zastanawialiśmy się kto to ogląda i mieliśmy bekę z boomerów. Teraz wy, k---a, mirki j----e tymi boomerami sami zostaliście. Jesteście jak te rurkowce co chcą na dnie Rowu Mariańskiego tylko żreć i żyć.
Ale mnie drażni jak Polacy nie doceniają tej platformianej ciepłej wody w kranie. 2 lata rządów Tuska i już skomlą "Psychoprawico r--------l mi życie". My nie chcemy inflacji na poziomie 3%, musi jebnąć tak z 18% i żeby rząd nam wprowadził tarcze na zakupy spożywcze, tarcze na paliwo, tarcze na prąd, bon wakacyjny i godziny dla seniorów. Taaak dopiero wtedy poczujemy, że żyjemy. Żadnych dobrych stosunków z Macronem czy Niemcami, tylko klękanie do lachy
Tu ludzie płaczą, rzucają się pod koła, nie śpią całą dobę, smarki narodowego bohatera zlizują z asfaltu. Tymczasem w stanach dr anderson tylko czeka na przelew i zaaplikowanie niedziałającej terapii za kilkanaście milionów, za które przez następne pół roku będzie dymał modelki na jachcie i kawior popijał szampanem. Potem powrót, bo czekają pieniążki z następnej zrzutki od poliaków zorganizowanej przez łatwogeng na nieuleczalną chorobę xD #latwogang
@Doberober generalnie ten chłopak udowadnia, że polski naród to w większości debile - wpłacili 282,7 mln zł na leczenie raka u dzieci, ale są przeciwni walce ze smogiem w Polsce, który tego raka powoduje. Główna bohaterka - Maja Mecan, cierpi na AML, które może być powodowane przez zanieczyszczenia powietrza:
Teraz wpłacają, żeby z dzieci zrobić króliki doświadczalne, bo terapia genowa trochę zwiększyła produkcję dystorfin, ale nie wykazała klinicznego efektu w 12 miesięcznej
ten czat pokazuje jak mało inteligentne jest polskie społeczeństwo
A czego ty się spodziewałeś? Połowa społeczeństwa wybrała kibola patusa alfonsa, a druga połowa prawie wybrała dupiarza co własnego zdania nie ma. Polska zawsze taka była
O cie ch.......XD. A podobno to Żeleński jest komikiem.
Rosyjski dyktator Władimir Putin zwrócił się do ukraińskich żołnierzy i zaapelował do nich, aby nie wykonywali poleceń władz w Kijowie. - W przeciwnym razie sami staniecie się współwinni tych zbrodni - powiedział.
Meta, właściciel Facebooka, Instagrama i WhatsAppa, zwalnia kolejne 8 tys. osób (10% pracowników). Pozostali mają już na swoich komputerach zainstalowane oprogramowanie śledzące każdy ich ruch w celu pozyskania danych do uczenia AI, które ich zastąpi.
Przychody Mety wzrosły w Q1 2026 o 33% rok do roku, nie łudźcie się więc, że to przez rzekomy odpływ użytkowników.
Wielu wciąż myśli, że z AI to będzie tak, jak było z zastąpieniem konia przez samochód.
Ameryka gra na rozbicie UE. Pompują Nawrockiego, bo projekt PiS zdycha. Nawrocki ma być głową nowej pro-amerykańskiej i antyeuropejskiej partii w Polsce. Te całe rady, czy jak to tam zwał, które Nawrocki stworzył w ostatnim czasie, to ma być jego zaplecze polityczne. Resztę uzupełni się spadochroniarzami z pisu.
Warto przypomnieć kto stoi za napływem uchodźców Do Europy w ostatnich 10 latach. To Ameryka odpowiedzialna jest za kryzys migracyjny. To Ameryka odpowiada za
@duzy240: ale przeprany masz łeb przez prawactwo. Nie ma tu żadnej strony niemieckiej, a współpraca z naszym największym partnerem w UE to nie to samo co lizanie przez kaczystów pomarańczowej i pomarszczonej d--y.
@duzy240: xD Prawak jak się kogoś nie boi to traci sens życia. Zawsze strach przed Niemcami/Ukraińcami/gejami musi być grany, bo jeszcze ktoś się zorientuje że twierdzą nie jest oblężona ( ͡°͜ʖ͡°)
Czasem staje w miejscu i rece mi opadaja, bo przypominam sobie ze ponad 50proc polakow chcialo miec prezydenta dresa, kibola, sutenera, kogos kto nacial alkoholika na mieszkanie. Przerazajacy jest mental tego narodu #polityka
chłop sb tylko siedział we własnym mieszkaniu bez spodni przy swojej asystentce a wszycy oskarżają go o jakieś bezeceństwa ehh podłość ludzka nie ma granic #polityka #bekazpisu #bekazprawakow #tvrepublika #stanowski
źródło: image
Pobierz