Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko142
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Bulgarius
Bulgarius

Bulgarius

Dołączył 8 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 11233
  • Znaleziska 6
  • Mikroblog 11227
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 0
  • Dodane (0)
  • Komentowane (0)
  • Plusowane (11227)
stary_grat
stary_grat
przedwczoraj, 10:35:11
  • 2155
no chyba tu kogoś p------o jak ja mam przejść z wuzkiem z dzieckiem do przedszkola sie spieszymy? #samochodoza
stary_grat - no chyba tu kogoś p------o jak ja mam przejść z wuzkiem z dzieckiem do p...

źródło: image

Pobierz
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MonsieurLaBoule
MonsieurLaBoule
przedwczoraj, 10:36:57 via Wykop
  • 1799
@stary_grat: helikopteroza
  • Odpowiedz
Robertuss
Robertuss
przedwczoraj, 10:40:38 via Wykop
  • 1078
Helikopterem wylądować tu muszę, bo inaczej się uduszę :D
  • Odpowiedz
redorbiter
redorbiter
przedwczoraj, 02:55:58
  • 1456
redorbiter

źródło: 56734344025ea69973193d6ba05c359f18b4793225e1d084e997bc8b28a72912

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

makgyvergaleriapl
makgyvergaleriapl
przedwczoraj, 03:03:16 via Wypiek
  • 216
@redorbiter Kiedyś na rozmowie o prace mój muzg zawędrował do grainy tanczących żytkiewek i zacząłem opowiadać o hodowli ludzi na potrzeby narządów, żywe magazyny części. Nie dostałem pracy w przedszkolu...
  • Odpowiedz
43567uhytdr6nh
43567uhytdr6nh
43567uhytdr6nh
przedwczoraj, 05:16:04 via Wykop
  • 160
@redorbiter: ADHD
  • Odpowiedz
Jabby
Jabby
02.06.2026, 07:22:44
  • 973
Powiem szczerze że ten rok prezydentury Nawrockiego mnie zaskoczył. Oczywiście oczekiwania wobec tego zdegenerowanego człowieka miałem zerowe i to że będzie wyjątkowym szkodnikiem w wewnętrznych sprawach kraju było niemal pewne, ale w kwestiach bezpieczeństwa zewnętrznego jednak wydawało się że przynajmniej nie będzie przeszkadzał.

A jednak...

- Najpierw w imię interesów partyjnych veto dla koniecznych i szybkich zbrojeń kraju wobec zagrożenia ze strony rosji
- Później krytykowanie planów objęcia Polski parasolem nuklearnym ze strony
Jabby - Powiem szczerze że ten rok prezydentury Nawrockiego mnie zaskoczył. Oczywiści...

źródło: GzLkrSvXQAAMmQw

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krs90
Krs90
02.06.2026, 07:28:52 via Wykop
  • 674
@Jabby: Zaraz tu przyjdą PiSwoskie boty i będą wklejać obrazki Tuska z Putinem na molo i inne bzdury.
Nawrocki to najgorszy prezydent w historii, absolutnie obrzydliwa postać, dla partyjnego interesu sprzedałby kraj.
Absolutny przykład antypatriotyzmu. Kibol w garniaku to nadal kibol.
Krs90 - @Jabby: Zaraz tu przyjdą PiSwoskie boty i będą wklejać obrazki Tuska z Putine...

źródło: HDoAdvKbEAMm1iX

Pobierz
  • Odpowiedz
Lemmonix
Lemmonix
02.06.2026, 07:31:06 via Wykop
  • 311
@Jabby: po pierwsze pucowanie berła czitosa, po pierwsze pilnowanie interesów małpy z kremla!
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
01.06.2026, 09:08:41
  • 1201
#polityka #bekazprawakow #bekazpisu #stanowski
splinter96 - #polityka #bekazprawakow #bekazpisu #stanowski

źródło: 1000029161

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

galicjanin
galicjanin
01.06.2026, 09:16:57 via Android
  • 855
@splinter96: spoko wystarczy że radny KO z Zadupia Dolnego puści bąka na sesji rady gminy to Stano i Mazurek zrobią program o tym jaki partia rządząca ma szacunek do instytucji demokratycznych.
  • Odpowiedz
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm
01.06.2026, 09:58:38 via iOS
  • 711
@TS_X9: po prostu kpiny z hipokryzji Krzysia.

Jakby otwarcie w końcu przyznał, że jest rzecznikiem PISu to byśmy go olali jak Bochenka czy innych rzeczników partii. Tylko on ciągle kreuje się na najbardziej obiektywnego na świecie i jeszcze z góry ocenia innych dziennikarzy nazywając ich kapłanami propagandy
  • Odpowiedz
wnukfranka
wnukfranka
31.05.2026, 07:01:31
  • 1120
Z okazji urodzin życzę 100 lat w pierdlu
#wypadek #majtczak
wnukfranka - Z okazji urodzin życzę 100 lat w pierdlu 
#wypadek #majtczak

źródło: 1000003382

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wnukfranka
wnukfranka
Autor
31.05.2026, 09:25:14 via Wykop
  • 114
@dobry-informatyg: wydaje mi się, że bardziej za bezczelność i ohydną gębę
  • Odpowiedz
betonowa_klata
betonowa_klata
31.05.2026, 09:37:07 via Android
  • 443
@wnukfranka: a ja mu życzę żeby się usmażył w aucie. Żeby go spotkał taki sam los jak ta rodzinę.
  • Odpowiedz
programista30k
programista30k
31.05.2026, 10:20:37
  • 4122
Plusujesz = jesteś za przywróceniem handlu w każdą niedziele w pełnym wymiarze

#bekazpisu #bekazkonfederacji #bekazlewactwa #handelwniedziele #handloweniedziele #gospodarka #polska
programista30k - Plusujesz = jesteś za przywróceniem handlu w każdą niedziele w pełny...

źródło: c60ac9dbccfc2b152ad1f5a5deda1b430f412d978d46beff56347ff303bcdd30

Pobierz
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stallion45
Stallion45
31.05.2026, 10:23:48 via Wykop
  • 1226
@programista30k: nie mogę się doczekać aż w końcu donald tusk dojdzie do władzy i zmieni ten absurdalny przepis.
  • Odpowiedz
GodEmperorWasRight
GodEmperorWasRight
31.05.2026, 11:40:58 via Wykop
  • 155

Komentarz usunięty przez moderatora

Sleepypl
Sleepypl
27.05.2026, 21:25:12
  • 1835
Niesamowite, że teraz wszystko szkodzi, że olej, że mleko, że kąpiel codziennie, że spanie na prawym boku, wszystko jest złe, z wyjątkiem pracy 8 godzin dziennie, 5 dni w tygodniu. To wciąż jest super. #pracbaza #praca
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

troglodyta_erudyta
troglodyta_erudyta
27.05.2026, 21:32:19 via Android
  • 802
@Sleepypl: mylisz się, praca 8 godzin dziennie to niewystarczające zaangażowanie, brak szacunku i lekceważące podejście do pracodawcy. Musisz się jak najszybciej poprawić w tej kwestii.
  • Odpowiedz
razdwatrzy55
razdwatrzy55
razdwatrzy55
27.05.2026, 22:19:29 via Wykop
  • 335
@Sleepypl: praca 8h szkodzi, praca 8h i nadgodziny nie szkodzi
  • Odpowiedz
tyrytyty
tyrytyty
25.05.2026, 20:32:05
  • 242
tę stronę p----------o, połowa wpisów wieczorami w tygodniu to jest komentowanie jakich gownoprogramów w tv. Ta się j---e z tym a ta z tamtym, wow wow. Ile można czarnolistować ten syf

Jak miałem 16 lat to zastanawialiśmy się kto to ogląda i mieliśmy bekę z boomerów. Teraz wy, k---a, mirki j----e tymi boomerami sami zostaliście. Jesteście jak te rurkowce co chcą na dnie Rowu Mariańskiego tylko żreć i żyć.

ha tfu
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bubbi
bubbi
bubbi
25.05.2026, 20:35:12 via Wykop
  • 35
@tyrytyty: Ja blokuję, ale nie dlatego, że mi to przeszkadza, tylko dlatego, że nie mam pojęcia, o czym tam mówią, głupio mi to czytać
  • Odpowiedz
tyrytyty
tyrytyty
Autor
25.05.2026, 20:38:54 via Wykop
  • 26
@Autochton_Mazurski: nawet się nie zdenerwowałem aż tak jak wynika to ze wpisu, ale złapałem flow po pierwszych słowach i pociągnąłem to dalej xD

@bubbi jakbyś zaczął pisać losowe rzeczy że oo ten fajny to nikt by nie zauważył że tego nie oglądasz tak naprawdę
  • Odpowiedz
ponton
ponton
25.05.2026, 18:31:24
  • 263
ciągle kisnę z tego obrazka xD
#polityka #krakow #bekazprawakow
ponton - ciągle kisnę z tego obrazka xD
#polityka #krakow #bekazprawakow

źródło: 2fa4272d54117a36df0c7e89dfe0fd05a6c3a18d2157af4ec6b4330034ab1692

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mariaci
Mariaci
25.05.2026, 18:47:12 via Android
  • 21
@ponton: hhahahhaa beczka śmiechu xddd 21 godzinę się śmieje i nie mogę przestać takie to jest mocne xdddd wyrafinowany żart klasy wyższej
  • Odpowiedz
JuliuszSlowacki
JuliuszSlowacki
25.05.2026, 19:07:28 via Wykop
  • 258
hhahahhaa beczka śmiechu xddd 21 godzinę się śmieje i nie mogę przestać takie to jest mocne xdddd wyrafinowany żart klasy wyższej

@Mariaci: <<< znalazłem typa z obrazka
  • Odpowiedz
znikam5
znikam5
25.05.2026, 08:15:43
  • 1791
Ale mnie drażni jak Polacy nie doceniają tej platformianej ciepłej wody w kranie.
2 lata rządów Tuska i już skomlą "Psychoprawico r--------l mi życie".
My nie chcemy inflacji na poziomie 3%, musi jebnąć tak z 18% i żeby rząd nam wprowadził tarcze na zakupy spożywcze, tarcze na paliwo, tarcze na prąd, bon wakacyjny i godziny dla seniorów. Taaak dopiero wtedy poczujemy, że żyjemy.
Żadnych dobrych stosunków z Macronem czy Niemcami, tylko klękanie do lachy
  • 95
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PokemonowyRambo
PokemonowyRambo
25.05.2026, 08:23:14 via Wypiek
  • 471
@znikam5 tak, a co?
Taka fraszka mi się przypomina:

Cieszy mię ten rym Polak mądr po szkodzie;

Lecz jeśli prawda i z tego nas zbodzie,

Nową przypowieść Polak sobie kupi,

Że i przed szkodą i po szkodzie głupi.
  • Odpowiedz
plejton26
plejton26
25.05.2026, 08:24:59 via Wykop
  • 661
@znikam5: Polacy jak typowa julka - muszą być emocje i karuzela
  • Odpowiedz
Doberober
Doberober
24.05.2026, 11:27:24
  • 1223
Tu ludzie płaczą, rzucają się pod koła, nie śpią całą dobę, smarki narodowego bohatera zlizują z asfaltu. Tymczasem w stanach dr anderson tylko czeka na przelew i zaaplikowanie niedziałającej terapii za kilkanaście milionów, za które przez następne pół roku będzie dymał modelki na jachcie i kawior popijał szampanem. Potem powrót, bo czekają pieniążki z następnej zrzutki od poliaków zorganizowanej przez łatwogeng na nieuleczalną chorobę xD
#latwogang
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ObszarBadawczyChoroszcz_123
ObszarBadawczyChoroszcz_123
ObszarBadawczyChoroszcz_123
24.05.2026, 12:01:55 via Wykop
  • 412
@Doberober: dosłownie. Też jestem tylko i wyłącznie za zrzutami na ULECZALNE choroby a nie eksperymenty medyczne z zerową szansą powodzenia.
  • Odpowiedz
mvmxks
mvmxks
24.05.2026, 12:38:11 via Wykop
  • 617
@Doberober generalnie ten chłopak udowadnia, że polski naród to w większości debile - wpłacili 282,7 mln zł na leczenie raka u dzieci, ale są przeciwni walce ze smogiem w Polsce, który tego raka powoduje. Główna bohaterka - Maja Mecan, cierpi na AML, które może być powodowane przez zanieczyszczenia powietrza:

https://dx.doi.org/10.2139/ssrn.4257623

Teraz wpłacają, żeby z dzieci zrobić króliki doświadczalne, bo terapia genowa trochę zwiększyła produkcję dystorfin, ale nie wykazała klinicznego efektu w 12 miesięcznej
  • Odpowiedz
pomarancza_testovirona
pomarancza_testovirona
24.05.2026, 08:37:23
  • 1130
ten czat pokazuje jak mało inteligentne jest polskie społeczeństwo #latwogang
pomarancza_testovirona - ten czat pokazuje jak mało inteligentne jest polskie społecz...

źródło: temp_file8620686741221604466

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Taktojaaa
Taktojaaa
24.05.2026, 08:38:11 via Wykop
  • 1167
@pomarancza_testovirona: ten cały stream to chyba jakiś eksperyment społeczny by pokazać poziom ogarnięcia polaków ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Zartos_Larpiarz
Zartos_Larpiarz
24.05.2026, 08:40:51 via Wykop
  • 482
@pomarancza_testovirona:

ten czat pokazuje jak mało inteligentne jest polskie społeczeństwo


A czego ty się spodziewałeś? Połowa społeczeństwa wybrała kibola patusa alfonsa, a druga połowa prawie wybrała dupiarza co własnego zdania nie ma. Polska zawsze taka była
  • Odpowiedz
bombastick
bombastick
23.05.2026, 04:26:53
  • 1154
O cie ch.......XD. A podobno to Żeleński jest komikiem.

Rosyjski dyktator Władimir Putin zwrócił się do ukraińskich żołnierzy i zaapelował do nich, aby nie wykonywali poleceń władz w Kijowie. - W przeciwnym razie sami staniecie się współwinni tych zbrodni - powiedział.


#ruskapropaganda #ukraina #wojna #rosja #ciekawostki #kabaret
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sarin88
sarin88
23.05.2026, 05:53:55 via Wykop
  • 663
@bombastick: swołocz ze wschodu rozumie tylko język siły. Gdyby Ukraina nie miała silnej armii Putin nigdy by się do nich nie zwrócił.
  • Odpowiedz
kyloe
kyloe
23.05.2026, 06:09:24 via Wykop
  • 542
@bombastick: XD
kyloe - @bombastick: XD

źródło: FTNzDh-X0AAT9Bq

Pobierz
  • Odpowiedz
czerwonykomuch
czerwonykomuch
22.05.2026, 11:02:58
  • 774
Meta, właściciel Facebooka, Instagrama i WhatsAppa, zwalnia kolejne 8 tys. osób (10% pracowników). Pozostali mają już na swoich komputerach zainstalowane oprogramowanie śledzące każdy ich ruch w celu pozyskania danych do uczenia AI, które ich zastąpi.

Przychody Mety wzrosły w Q1 2026 o 33% rok do roku, nie łudźcie się więc, że to przez rzekomy odpływ użytkowników.

Wielu wciąż myśli, że z AI to będzie tak, jak było z zastąpieniem konia przez samochód.
czerwonykomuch - Meta, właściciel Facebooka, Instagrama i WhatsAppa, zwalnia kolejne ...

źródło: 7cv9xoxyvj2h1_Original

Pobierz
  • 146
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paluszki_rybne
paluszki_rybne
22.05.2026, 11:06:16 via iOS
  • 306
@czerwonykomuch: każdy pracujący dla mety musiałby się zwolnić w imię solidarności, ale nikt tego nie zrobi
  • Odpowiedz
czerwonykomuch
czerwonykomuch
Autor
22.05.2026, 11:10:18 via Wykop
  • 484
@paluszki_rybne: a jakby miał to zrobić, jak jest de facto niewolnikiem z kredytem hipotecznym do końca życia?

Prol z kilofem nie miał nic do stracenia, więc mógł wywalczyć godne warunki pracy (tzw. socjalizm).

Prol z klawiaturą musi siedzieć cicho, bo może jeszcze popracuje kilka miesięcy i spłaci kilka ratek.
  • Odpowiedz
global
global
global
22.05.2026, 02:09:58
  • 1085
Ameryka gra na rozbicie UE. Pompują Nawrockiego, bo projekt PiS zdycha. Nawrocki ma być głową nowej pro-amerykańskiej i antyeuropejskiej partii w Polsce. Te całe rady, czy jak to tam zwał, które Nawrocki stworzył w ostatnim czasie, to ma być jego zaplecze polityczne. Resztę uzupełni się spadochroniarzami z pisu.

Warto przypomnieć kto stoi za napływem uchodźców Do Europy w ostatnich 10 latach. To Ameryka odpowiedzialna jest za kryzys migracyjny. To Ameryka odpowiada za
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aldona_Lipska
Aldona_Lipska
22.05.2026, 03:37:47 via Wykop
  • 830
@duzy240: ale przeprany masz łeb przez prawactwo. Nie ma tu żadnej strony niemieckiej, a współpraca z naszym największym partnerem w UE to nie to samo co lizanie przez kaczystów pomarańczowej i pomarszczonej d--y.
  • Odpowiedz
Placi
Placi
Placi
22.05.2026, 04:36:22 via Android
  • 561
@duzy240: xD
Prawak jak się kogoś nie boi to traci sens życia. Zawsze strach przed Niemcami/Ukraińcami/gejami musi być grany, bo jeszcze ktoś się zorientuje że twierdzą nie jest oblężona ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Kutafonix215
Kutafonix215
20.05.2026, 09:31:31
  • 496
Czasem staje w miejscu i rece mi opadaja, bo przypominam sobie ze ponad 50proc polakow chcialo miec prezydenta dresa, kibola, sutenera, kogos kto nacial alkoholika na mieszkanie. Przerazajacy jest mental tego narodu
#polityka
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hpiotrekh
hpiotrekh
20.05.2026, 09:33:28 via Wykop
  • 202
ponad 50proc polakow chcialo miec prezydenta dresa


@Kutafonix215: ponad 50% głosujących polaków*
  • Odpowiedz
dqdq1
dqdq1
20.05.2026, 10:40:58 via Wypiek
  • 108
@AckSyn wyborcy PiS zagłosowali na konadydata PiS. Dostali dzięki temu słabego, uzależnionego prezydenta bez zaplecza i talentów.
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
19.05.2026, 04:59:23
  • 964
chłop sb tylko siedział we własnym mieszkaniu bez spodni przy swojej asystentce a wszycy oskarżają go o jakieś bezeceństwa ehh podłość ludzka nie ma granic
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #tvrepublika #stanowski
splinter96 - chłop sb tylko siedział we własnym mieszkaniu bez spodni przy swojej asy...

źródło: 1000027987

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

galicjanin
galicjanin
19.05.2026, 05:00:06 via Android
  • 831
@splinter96: Krzysiu Pisowski już się nie kryje
  • Odpowiedz
Idaho597
Idaho597
19.05.2026, 05:03:39 via Wykop
  • 1056
@splinter96: rzecznik PiSu na posterunku, czuwaj!
Idaho597 - @splinter96: rzecznik PiSu na posterunku, czuwaj!

źródło: 2123

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 562
  • Strona 1 z 562
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 15.06.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking