
Prezes Niem. Związku Piłki Nożnej esport wśród młodzieży "zjawisko degeneracji"

I ma racje. Za kilka lat bedziermy mieli 16 letnich "sportowcow" chorych na cukrzyce, nadwage, problemy z sercem, cisnieniem i innymi dolegliwosciami spowodowanymi 20h siedzeniem przed komputerem (uprawiajac "sport" oczywiscie).
z- 34
- #
















