Lewicowa aktywistka nie rozpoznaje sprawcy, mimo iż stał pół metra od niej. Podobnie jak jej nieżyjący chłopak, aktywistka wierzy w prześladowania czarnych przez system sprawiedliwości. Jej podejście może utrudnić postawienie sprawcy w stan oskarżenia.
Jarosław Kaczyński w związku z miesięcznicą smoleńską obecny był przed pomnikiem katastrofy smoleńskiej w Warszawie. Prezes PiS w pewnym momencie chwycił za jeden z wieńców, który następnie zniszczył. Jeden z mężczyzn krzyczał w tym momencie, że polityk jest przestępcą i niszczy cudzy wieniec.
Bożonarodzeniowa premia dla pracowników Orlenu we wrześniu? Jak donosi "Gazeta Wyborcza", koncern już teraz wypłacił zatrudnionym świąteczne nagrody w kwocie 6 tysięcy złotych na osobę.
@WedkaKrillsona: Chuopie 10/10 ( ͡°͜ʖ͡°) ja też dziękuję Pan Kaczyński za ten piękny kraj z dykty i kartonu. Ważne żeby pieniązki byli dla chuopa, jeden czteropaczek więcej po robocie w fabryce smrodu.
@Sajko_gang: Co wy p---------e... mój stary wyszedł po mleko jak miałem 1,5 roku, jak dojrzałem to wygląd 4/10, a zawsze miałem dziewczynę. Teraz zarabiam dobre hajsy, jestem w związku od 12 lat i w zasadzie niczego nie jest mi brak. Wkręcacie sobie s----------e i będziecie tak gnić do końca życia zamiast coś zrobić ze sobą - no i wszyscy w około będą winni... a wina leży bliżej niż myślicie :)
@Dymitrov: Tucznik mówi, że Glebie przeszkadza, że Dekoder rzygał, itd. I tylko pewnie dlatego chce go w-----ć. Szkoda, że Glebie nie przeszkadza jak Mariusz rzyga pod siebie albo wywraca się na pusty łeb. Trener, Magical, Mariusz, Dekoder - tam wszyscy mają IQ równe swojemu rozmiarowi buta...
Daniel Obajtek urodzony 2 stycznia 1976 roku w Myślenicach. W 1995 roku podjął pracę w firmie Elektroplast sp.z.o., na stanowisku operatora urządzeń chemicznych. Mającą siedzibę w Stróży w województwie małopolskim.
znalazłem dziś w zakładkach ten wpis mireczka @aseeon_https://www.wykop.pl/wpis/63004349/z-czego-i-jak-sie-uczyc-pythona-edycja-trzecia-pro/ i akurat dzisiaj startował kurs "CS50's Introduction to Programming with Python" - stwierdziłem, że to znak i się zapisałem xD. Póki co jestem po pierwszej lekcji i bardzo fajen. Dziękuję za polecenie, może uda się być systematycznym tym razem.
@loungemacher_: Jakiś czas temu też odnalazłem wpis @aseeon_ (dzięki Mireczku za wpis) z tym, że ja zacząłem od książek i kupiłem pierwszą pozycję, którą polecał i aktualnie ją kończę. 32 lvl tutaj, więc też życzę powodzenia i systematyczności :)
@Voilaszek: u mnie dzisiaj mija 40 dzień bez papierosa - rzuciłem po kilkunastu latach palenia. W moim przypadku było to pierwsze rzucenie palenia kiedykolwiek i udało się bez tabletek, plastrów i innych wspomagaczy. Powodzenia Mirasku!