Nie kojarzycie Pana w #kielce który wymusza odszkodowania? Obecnie jeździ niebieski Fiat bravo rejestracja zaczyna się na WRA. Staje dęba przed pasami mimo że nikt nie wchodzi, pierwsze jego słowa po wyjściu z auta to, że się nie dogadamy i telefon na pogotowie. Panowie z drogówki znają, kierowca karetki też już go zna ale RODO i się nic nie dowiesz. Podobno wcześniej jeździł innym autem. Może ktoś wie jak szukać
@r0k0 miałem przed chwilą takie same rozmowy... Z tym, że jak się pytali o limit na karcie przy zakładaniu konta to powiedziałem "maksymalny". Tylko ja nie wiem ile on wynosi i nie mogę przejść weryfikacji bo muszę podać dokładną kwotę xD
@kredzion: Kupiłem mojej mamie taki sam i jest bardzo zadowolona. Ta aukcja, którą wstawiłeś - "Czas realizacji: 10-35 dni roboczych. " - więc sami ściągają z Chin. Ja kupiłem w Media Expert o 40 zł drożej, w takim wypadku zamawianie z allegro nie ma sensu.
Chciałbym się pochwalić nowym trailerem naszej gry. Zaczynaliśmy bez żadnego budżetu, utrzymujemy się tylko i wyłacznie ze sprzedaży gry, do tej pory żadnych inwestorów w #startup ani #dotacje. Mimo wszystko udało się nam rozkręcić firmę która aktualnie zatrudnia 15 osób. Strasznie mi się marzy, powiększać ją dalej i żeby Lubelskie stało się znaczącym punktem gamedevelopementu w Polsce (。
@jan-grochowski: Przypominajcie się częściej :D Kupiłem Waszą grę dawno temu i zapomniałem, że ją mam... ale spokojnie, zaraz ściągam zobaczyć co się zmieniło.
@Szajwus: Underground Skateshop jest przyjemny - Floriańska 13 w Krakowie. Jeśli nie znajdziesz nic w dobrej cenie, to w necie poszukaj, można wyrwać spoko koła za dobre pieniądze.
#codziennemordo