Mirabelka @jmuhha przypomniała mi o grafice, którą również uwielbiam: Reksio leżący w swojej przytulnej budzie podczas mrozu i wichury na zewnątrz. Postanowiłem poddać ją cyfrowej rekonstrukcji, ponieważ oryginał jest dość marnej jakości.
Hej, pamiętacie może #pixelemirka - pixelartowe plakaty inspirowane polskimi klasykami filmowymi? No cóż, to jestem ja. Ostatnio widziałem na głównej, że ktoś rozpamiętywał moje wykopowe poczynania na poprzednim koncie i trochę tęskno mi się zrobiło za tym projektem. Ogólnie zmagałem się ówcześnie z deprechą i niezdiagnozowanym ADD i pamiętam, że chyba w amoku poczucia egzystencjalnej pustki, usunąłem konto i więcej pixeli już nigdy nie zrobiłem. Minęły z trzy lata, czuję
@EmilianSzwaja: @As_pik: @novicky99: @Barabbas: Tak właśnie: jest to utwór dedykowany Kasi Nowsowskiej, w której doświadczony artysta sceniczny opowiada młodej artystce jak żyć, jakich błędów unikać. Zawsze myślałem, że to jest piosenka o miłości, a potem jak się o tym dowiedziałem, przesłuchałem utwór po raz setny i wszystko nabrało nowego sensu. Polecam przesłuchać teraz z tym kontekstem.
10 stycznia zamówiłem kebaba z lokalnej budy. To samo zrobiłem dziś. 10.01.2022 - cena 28,30 zł 09.12.2022 - cena 38,80 zł różnica cen w 11 miesięcy to 37%.
Kolsåstoppen, Oslo. Niedziela 19.12.2022, godz 9:00
Nasze życie w Norwegii:
Matwieżuki
#norwegia #chwalesie #fotografia
źródło: comment_1671436821gt5a6gbNY0vQFwx4O7S59c.jpg
PobierzW ogóle czekałem na pierwszy śnieg w Bergen i się doczekałem.:P
źródło: comment_1671438559R0TvF0Qa7diK4WWR9B25vt.jpg
Pobierz