Wpis z mikrobloga

Miałem dziś piękną podróż.
5 gram grzybów w lemon teku . Opaska na oczach i delikatna muzyka na słuchawkach.
Bardzo mistyczną , coś co bardzo mnie zdziwiło bo jestem człowiekiem mocno stąpającym po ziemi .
Wchodziłem po drabinie go góry , drabina tworzyła się przede mną , a właściwie od początku wiedziałem że to nie tylko ja , że tylko w połowie jestem ja , w drugiej ludzkość . Gdy stawiałem stopę wyżej , widziałem jak z dwóch stron szczebel jest mocowany przez dwie osoby a one niczym w retrospekcji niżej stawały się coraz młodsze , tak jakby cofali się w czasie , do czasów dzieciństwa w potem widziałem jak są rodzeni przez kobiety . Ale oczywiście widziałem to do przodu jak po narodzinach podchodzili do drabiny i ja budowali w czasie rzeczywistym szczebel po szczeblu jak ja/ludzkość pięła się do góry . Widziałem jak są szczęśliwi , jak kochają , jak nienawidzą , jak giną , umierają i jak przeżywają radości życia .Szczeble w których schodziłem zamieniały się w pył. I głos mi mówił : pozbądźcie się bogów , zabijcie ich , są już wam niepotrzebni . I zabijałem nożem ja/ludzkość pył który utożsamiał boga . Wchodziliśmy wyżej i głos powiedział : a teraz pozbądź się śmierci , zabij ją. Zapytałem jak to zrobić ? Przestań się ją bać to śmierć sama umrze . Gdy przestałem się bać , śmierć stała się pyłem . W pewnym momencie moje ja zostało na drabinie , drugie ja , utożsamiające ludzkość poszło wyżej . Usłyszałem ze jeszcze nie czas dla mnie by iść dalej , że muszę się dużo nauczyć . I widziałem jak ludzkość szła wyżej choć ja byłem już pyłem na wietrze. Wszystko trwało niedużo czasu , jedno polano drewna spaliło się w kominku. Pod sam koniec usłyszałem ze mam piękny umysł . Ludzie to było takie niesamowite i rzeczywiste , wiem działo się w mojej głowie ale nawet film Avatar się chowa jak bardzo to było piękne. Żałuje że nie mogę to żonie opowiedzieć , bardzo bym chciał ale ona jest przeciwko psychodelikom choć tak dużo dobrego już poczyniły dla mojego umysłu , stałem się lepszym człowiekiem , lecz ona mówi że to moja silna wola ;) Niech jej będzie. Właściwie nie miałem komu się wygadać a bardzo chciałem . Przepraszam za błędy interpunkcyjne , życzę wszystkim co najlepsze.
#grzyby #psylocybina #narkotykizawszespoko
  • 2
Opaska na oczach i delikatna muzyka na słuchawkach.


@nazir: i to mi się podoba, a po pierwszej półtora godzinie lub dwóch totalna ciemność i cisza (stopery do uszu). Wg. moich doświadczeń jest to najlepszy sposób na korzystanie z mądrości grzybów.