Wpis z mikrobloga

Hej, pamiętacie może #pixelemirka - pixelartowe plakaty inspirowane polskimi klasykami filmowymi? No cóż, to jestem ja. Ostatnio widziałem na głównej, że ktoś rozpamiętywał moje wykopowe poczynania na poprzednim koncie i trochę tęskno mi się zrobiło za tym projektem. Ogólnie zmagałem się ówcześnie z deprechą i niezdiagnozowanym ADD i pamiętam, że chyba w amoku poczucia egzystencjalnej pustki, usunąłem konto i więcej pixeli już nigdy nie zrobiłem. Minęły z trzy lata, czuję się zdrowszy i chciałbym móc w sumie wskrzesić ten projekt, bo dawał mi strasznie dużo frajdy. Dodatkowo myślę, że nagromadziłem dużo doświadczenia w sztukach wizualnych i nareszcie czuję się na siłach aby do tego wrócić. Nie miałem pewności, czy ktokolwiek o mnie pamięta, ale gdy zobaczyłem wpis @Grubas wspominający moje prace, stwierdziłem że trzeba do tego wrócić. A ponadto z racji, że zbliżają się święta, postanowiłem skorzystać z mojego sklepiku na Etsy, na który serdecznie zapraszam - można tam znaleźć wszystkie klasyki, które onegdaj fruwały tu po głównej. ( )

TUTAJ MOŻNA KUPIĆ PLAKATY TUTAJ KLIKNIJ

No i to też chyba dobry moment na małe #rozdajo - spośród plusujących wylosuję kogoś, komu wyślę wybrany plakat (od A2 do B2). Jeśli jesteście chętni na taki format, to zapraszam do wzięcia udziału ʕʔ

A, no i przepraszam za to, że nie dałem znaku życia tak długo. Mam nadzieję, że nowe graficzki, nad którymi już poczynam prace, przyjmą się równie ciepło co kiedyś. Trzymajcie się ʕʔ
#pixelart #tworczoscwlasna #grafika #grafikakomputerowa #plakatyfilmowe
potrzebne-informacje - Hej, pamiętacie może #pixelemirka - pixelartowe plakaty inspir...

źródło: comment_1670918499yoR0yxFrrGXvd8QbuKeTSc.jpg

Pobierz
  • 23