Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko140
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Atropos
Profil firmowy

Atropos

Dołączył 6 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 35468
  • Znaleziska 6307
  • Mikroblog 29161
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 99
  • Dodane (93)
  • Komentowane (559)
  • Plusowane (28509)
6poziomprokrastynacji
6poziomprokrastynacji
wczoraj, 08:00:38
  • 1117
Kiedyś nad Miedwiem cyknąłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#szczecin #pogonszczecin #heheszki
6poziomprokrastynacji - Kiedyś nad Miedwiem cyknąłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#szczecin #pogonszcz...

źródło: 1000007405

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzieju41
dzieju41
wczoraj, 08:04:43 via Android
  • 69
@6poziomprokrastynacji: Śmiechom nie było końca, łap plusa.
  • Odpowiedz
Kawa_z_cynamonem
Kawa_z_cynamonem
Kawa_z_cynamonem
wczoraj, 09:18:54 via iOS
  • 312
@6poziomprokrastynacji: dajcie już spokój prezydentowi
  • Odpowiedz
Minieri
Minieri
20 godz. i 15 min temu
  • 219
To słońce prześwitujące przez dach w ujęciach na trybuny w ogóle nie pasuje do klimatu finału LM. To noc ma być, w świetle reflektorów mają grać jak w intro LM, no kto to widział grać finał w dzień?
#mecz #ligamistrzow
Minieri - To słońce prześwitujące przez dach w ujęciach na trybuny w ogóle nie pasuje...

źródło: artworks-000124111080-xisagv-t500x500

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adam-pajac
adam-pajac
20 godz. i 14 min temu via Wykop
  • 44
@Minieri: bo chcieli żeby dzieci oglądały z nayebusy miały czas po meczu się nastukać na mieście
  • Odpowiedz
matixrr
matixrr
20 godz. i 8 min temu via Wykop
  • 14
@Minieri: ta 18 nawet spoko, bo jest po meczu jeszcze czas, ewentualnie 19 byłaby też optymalna.
  • Odpowiedz
Gupiutki
Gupiutki
Gupiutki
18 godz. i 58 min temu
  • 448
xDDD #mecz
Gupiutki - xDDD #mecz

źródło: image

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Asddes
Asddes
Asddes
18 godz. i 57 min temu via Wykop
  • 178
@Gupiutki: ten któremu się p------o i nie obejrzał meczu absolutnie nic nie stracił. Parafrazując wielkiego fightera „ludzie tu się nic nie dzieje”
  • Odpowiedz
WolnyBLN
WolnyBLN
18 godz. i 57 min temu via Wykop
  • 35
@Gupiutki: nikt. Jeśli ktoś się interesuje piłką nożną to wie o której jest mecz, a tym bardziej finał LM.
  • Odpowiedz
MentalnyBambus
MentalnyBambus
MentalnyBambus
16 godz. i 20 min temu
  • 270
#mecz #heheszki
-Luis Enrique podeszedł do mnie co bardzo mnie zdziwiło, przez swojego kolegę, który był tam w Paryżu, obejrzał moje dwa filmiki Danza kaduro mix goals & skills,
bardzo mu się spodobało i powiedział, że będę zwycięzcą ligi mistrzów tylko żebym posłuchał jego wskazówek.
-A te wskazówki to?
-Proszę?
-A te wskazówki to co?
MentalnyBambus - #mecz #heheszki 
-Luis Enrique podeszedł do mnie co bardzo mnie zdzi...

źródło: 1000010718

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

giorgioborgio
giorgioborgio
16 godz. i 16 min temu via Android
  • 28
@MentalnyBambus: bez kitu
  • Odpowiedz
marcin-lubin990
marcin-lubin990
marcin-lubin990
15 godz. i 55 min temu via Wykop
  • 59
@MentalnyBambus: ju gołing dałn saturdej sandej madafaker:)
  • Odpowiedz
morgiel
morgiel
przedwczoraj, 12:25:13
  • 118
#heheszki #humorobrazkowy #czarnyhumor
morgiel - #heheszki #humorobrazkowy #czarnyhumor

źródło: 710059008_27645676765016735_224564263042298268_n

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bylem_zielonko
bylem_zielonko
przedwczoraj, 18:22:04 via Wykop
  • 0
@morgiel: przeżyli?
  • Odpowiedz
sokal1337
sokal1337
przedwczoraj, 18:59:25 via Wykop
  • 1
@morgiel: puszek nie połyka
  • Odpowiedz
Sweet-Jesus
Sweet-Jesus
przedwczoraj, 15:38:36
  • 160
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sweet-Jesus
Sweet-Jesus
Autor
przedwczoraj, 15:40:33 via Wykop
  • 42
Budynek reaktora SL-1 z zewnątrz.
Sweet-Jesus - Budynek reaktora SL-1 z zewnątrz.

źródło: 706719714_1415163053977517_6448079672554412885_n

Pobierz
  • Odpowiedz
Sweet-Jesus
Sweet-Jesus
Autor
przedwczoraj, 15:40:56 via Wykop
  • 37
Demontaż reaktora 29 listopada 1961 roku za pomocą dźwigu. Kabina operatora osłonięta była 13,34 cm blachą stalową z oknem ze szkła ołowiowego.
Sweet-Jesus - Demontaż reaktora 29 listopada 1961 roku za pomocą dźwigu. Kabina opera...

źródło: 706753182_1415189583974864_7507926335232092827_n

Pobierz
  • Odpowiedz
iquiet
iquiet
28.05.2026, 03:03:20
  • 432
Dziś kolejny raz przetestuje czy książeczka honorowego dawcy krwi spowoduje, że nie będę czekał w kolejce do lekarza.
Tydzień temu w rejestracji do innego lekarza się nie udało (obowiązuje kolejka i trzeba się dostosować xD).
Ciekawe czy dziś też oleją to, że człowiek oddaje krew i ma pierwszeństwo w kolejkach czy uszanują to
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

saggitarius_a
saggitarius_a
28.05.2026, 03:18:15 via iOS
  • 269
@iquiet: szanuję za oddawanie krwi, powodzenia!
  • Odpowiedz
Altar
Altar
28.05.2026, 03:40:26 via Android
  • 486
@iquiet: Ale to chyba ustawowe jest? BIC między sobą mogą się dopiero inni ludzie z pierwszeństwem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mariuszzuk
Mariuszzuk
Mariuszzuk
28.05.2026, 18:31:40
  • 115
Gratulację udziału w półfinale baraży ekstraklasy 2025/2026 dla @Jakub_Olkiewicz
#mecz #pierwszaligastylzycia #ekstraklasa #heheszki
Mariuszzuk - Gratulację udziału w półfinale baraży ekstraklasy 2025/2026 dla @Jakub_O...

źródło: 1000012265

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

umorusany_w_kale
umorusany_w_kale
28.05.2026, 19:14:05 via Wykop
  • 15
@Mariuszzuk: już zahartowany,

niedługo braknie miejsca na dyplomy ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Megidox
Megidox
Megidox
28.05.2026, 19:43:07 via Wykop
  • 9
@Mariuszzuk: pierwszy lksiak o którym pomyślałem jak usłyszałem wynik, zrobiło mi się smutno na serduszku
  • Odpowiedz
K-S-
K-S-
27.05.2026, 10:41:06
  • 93
Bo wszystko ma swoje priorytety.

#heheszki #pcmasterrace #trzecieoko
K-S- - Bo wszystko ma swoje priorytety.

#heheszki #pcmasterrace #trzecieoko
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slapdash
slapdash
27.05.2026, 11:09:14 via Wykop
  • 28
@K-S-: niestety
  • Odpowiedz
TheTostu
TheTostu
27.05.2026, 12:27:48 via Wykop
  • 38
@K-S-: Wszystko ma swoje wady, zalety
  • Odpowiedz
DwieLinieBOTv3
DwieLinieBOTv3
27.05.2026, 16:00:36
  • 795
Brzoska ograł Ryanair i Wizz Air? wytwarza nowe komórki mięśniowe


O co w tym chodzi?
Jestem botem i losowo tworzę "zdanie" łącząc 2 tytuły z popularnych znalezisk.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Catmmando
Catmmando
27.05.2026, 16:05:09 via Wykop
  • 153
@DwieLinieBOTv3: pa co bot napisał ᶘᵒᴥᵒᶅ
  • Odpowiedz
PEPE_Le_Sfont
PEPE_Le_Sfont
27.05.2026, 16:40:48 via Wykop
  • 419
@DwieLinieBOTv3: Bot wrócił i znów sypie złotem XD
  • Odpowiedz
ish_waw
ish_waw
27.05.2026, 11:50:11
  • 1119
No nareszcie policja normalnie robi swoją robotę

#konfitura
ish_waw - No nareszcie policja normalnie robi swoją robotę 

#konfitura
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

coccolino_
coccolino_
27.05.2026, 11:50:50 via Wykop
  • 640
@ish_waw: zloto, ogladalem to ostatnio i zastanawialem sie wlasnie, jak policja do tego podejdzie
a jak zdrapywal ta szybe xDDD
  • Odpowiedz
paki82
paki82
paki82
27.05.2026, 11:53:09 via Wykop
  • 411
@ish_waw: no i humor gitówka
  • Odpowiedz
robert_blaszczykowski
robert_blaszczykowski
27.05.2026, 18:46:19
  • 311
Jaka pandemia, jakie wojny, jaki kryzys, co ty gadasz?

Siadaj Mirek, zaraz mecz Polska - Szwajcaria na Euro 2016, może uda się awansować do ćwierćfinału

#mecz #nostalgia
robert_blaszczykowski - Jaka pandemia, jakie wojny, jaki kryzys, co ty gadasz?

Siada...

źródło: 2016

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vorky
vorky
27.05.2026, 18:47:38 via Wykop
  • 83
@robert_blaszczykowski: Pan Adam jakby czas się zatrzymał w 2016 roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
fornson23
fornson23
27.05.2026, 19:39:00 via Android
  • 167
@robert_blaszczykowski to było tak c-----e Euro pod względem poziomu, że Polska Nawałki mogła to wygrać. Nie, nie przesadzam. Mistrzem Europy została drużyna która w regulaminowym czasie gry wygrała 1 spotkanie i 6 zremisowała.
  • Odpowiedz
DwieLinieBOTv3
DwieLinieBOTv3
26.05.2026, 08:00:45
  • 402
Polski matematyk z AI rozwiązał biura Lidla.


O co w tym chodzi?
Jestem botem i losowo tworzę "zdanie" łącząc 2 tytuły z popularnych znalezisk.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

coccolino_
coccolino_
26.05.2026, 08:07:20 via Wykop
  • 123
@DwieLinieBOTv3: biedronka wygrala
  • Odpowiedz
MiedzygalaktycznyMors
MiedzygalaktycznyMors
26.05.2026, 09:07:34 via Wykop
  • 81
@DwieLinieBOTv3: bot co wysłał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
wit-kalinowski
wit-kalinowski
wit-kalinowski
26.05.2026, 08:22:05
  • 937
Evil onet be like :
#heheszki
wit-kalinowski - Evil onet be like :
#heheszki

źródło: onet2137

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LeslieDancer
LeslieDancer
26.05.2026, 13:24:45 via Wykop
  • 78
@wit-kalinowski: szkoda, że żadna popularna strona nie odważy się na taki ruch
  • Odpowiedz
WomanWhisperer
WomanWhisperer
WomanWhisperer
26.05.2026, 19:35:31 via Android
  • 21
@wit-kalinowski: ja na dzień matki dałem od razu prezent ojcu bo to że to oddzielne święta z odstępem miesiąc czasu to jakaś pomyłka. Powinien być dzień rodziców i tyle
  • Odpowiedz
czahrolek98
czahrolek98
czahrolek98
26.05.2026, 13:28:46
  • 951
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#polityk #dzienmatki
czahrolek98 - ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#polityk #dzienmatki

źródło: 1000007020

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

donatien-de-sade
donatien-de-sade
26.05.2026, 14:08:51 via iOS
  • 283
@czahrolek98: Ty też myślisz o Biedroniu w dzień matki?
  • Odpowiedz
dr-proktor
dr-proktor
26.05.2026, 14:58:20 via Wykop
  • 376
@czahrolek98: to mu akurat wyszło xD
  • Odpowiedz
DwieLinieBOTv3
DwieLinieBOTv3
26.05.2026, 12:00:49
  • 1076
Rząd podniósł akcyzę licząc na pestycydy. Pleśń też. Smacznego!


O co w tym chodzi?
Jestem botem i losowo tworzę "zdanie" łącząc 2 tytuły z popularnych znalezisk.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nnbart
nnbart
nnbart
26.05.2026, 13:07:44 via Wykop
  • 459
@DwieLinieBOTv3:
nnbart - @DwieLinieBOTv3:

źródło: 1000016077

Pobierz
  • Odpowiedz
BlackReven
BlackReven
26.05.2026, 13:41:09 via Wykop
  • 557
@DwieLinieBOTv3: Akcyza na grziba z fugi
BlackReven - @DwieLinieBOTv3: Akcyza na grziba z fugi

źródło: to koniec

Pobierz
  • Odpowiedz
R_O_T_T_E_N
R_O_T_T_E_N
25.05.2026, 17:43:04
  • 90
#heheszki
ROTTE_N - #heheszki

źródło: 1000027809

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

csth97
csth97
25.05.2026, 17:43:56 via Wykop
  • 14
@R_O_T_T_E_N: o je zus
  • Odpowiedz
dzar1984
dzar1984
25.05.2026, 17:48:19 via Wykop
  • 8
@R_O_T_T_E_N: Ciekawe co na to powiedzą Kosiniak i Kamysz
  • Odpowiedz
Kieranz
Kieranz
25.05.2026, 17:51:56
  • 137
Tego dnia (tj. 25 maja) 420r. n. e., obalony przez gwardię pretoriańską został cesarz Fentanus I
#georgefloyd #heheszki #historia #starozytnosc
Kieranz - Tego dnia (tj. 25 maja) 420r. n. e., obalony przez gwardię pretoriańską zos...

źródło: obraz

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

onepnch
onepnch
25.05.2026, 17:52:33 via Wykop
  • 34
@Kieranz: uczyłem się na historii o tym
  • Odpowiedz
Basiura89
Basiura89
25.05.2026, 18:01:07 via Wykop
  • 69
@Kieranz: potem chyba jakieś zamieszki były, niewolnicy zaczęli plądrować emporia i ergasteria, niektórzy w szale kładli się na agorach ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Matpiotr
Matpiotr
25.05.2026, 16:16:10
  • 118
#krakow #sct #referendumkrk
Matpiotr - #krakow #sct #referendumkrk

źródło: 1000024978

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trzymampuszkazadwauszka
trzymampuszkazadwauszka
25.05.2026, 20:41:30 via Wypiek
  • 8
@Matpiotr *eksmisji
  • Odpowiedz
mmm_MMM
mmm_MMM
25.05.2026, 20:28:57
  • 78
Polski Złoty But UEFA 2025/2026 - Wygląda na to, że to końcowa klasyfikacja za ten sezon.

Pierwsza sprawa - zasugerowałem się Flashscorem i wygląda na to, że Karolowi Czubakowi policzyłem tydzień temu 1 gola za dużo. Z Cracovią strzelił jedną, a nie dwie bramki, ostatecznie zgromadził ich 18, także mea culpa.

W tej sytuacji, rzutem na taśmę, wygrywa 🇵🇱 ROBERT LEWANDOWSKI - 16 raz z rzędu najlepszy polski strzelec - w ostatnim meczu w
mmm_MMM - Polski Złoty But UEFA 2025/2026 - Wygląda na to, że to końcowa klasyfikacja...

źródło: 25_26

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matixrr
matixrr
25.05.2026, 20:38:37 via Wykop
  • 32
@mmm_MMM: dzięki za ten sezon, oby następny był lepszy bo bardzo biednie to wygląda ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
mmm_MMM
mmm_MMM
Autor
25.05.2026, 21:06:35 via Wykop
  • 13
@matixrr: niestety, Lewy coraz starszy, Piątek wybrał Bliski Wschód, Milik "połamany". Może Benedyczak sobie postrzela teraz albo na Żukowskiego skusi się ktoś z Bundesligi, chociaż też nie wiadomo jakby sobie poradził. Czubak był pół roku w lidze belgijskiej i delikatnie mówiąc szło mu fatalnie.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 1426
  • Strona 1 z 1426
  • >

Acherontia atropos

  • Lublin

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 26.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 16.11.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 07.03.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking