Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko203
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Anteli

Anteli

Dołączył 5 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 91
  • Znaleziska 1
  • Mikroblog 90
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 2
  • Dodane (12)
  • Komentowane (23)
  • Plusowane (55)
Anteli
Anteli 14.11.2021, 17:51:40
  • 0
Chciałbym kupić rodzicom na święta jakiegoś spoko laptopa, co polecacie za 3k? Do użytku to głównie internet, jakieś youtuby Facebooki allegro itp

#laptopy #komputery
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dawisek
Dawisek
14.11.2021, 20:45:23
  • 0
@Anteli: Zdecydowanie - ACER RYZEN 7 16GB SSD512 Win10
  • Odpowiedz
Gajwer2
Gajwer2
15.11.2021, 19:34:07
  • 0
@Anteli: Aspire 5, Pavilion 15, Dell insprion serii 5000.
Ranking https://techlords.pl/polecane-laptopy/
  • Odpowiedz
Anteli
Anteli 05.11.2021, 19:06:58
  • 0
Co myślicie o takim sposobie nauki angielskiego, żeby otworzyć sobie na monitorze jakiś tekst w języku polskim, i pisać przeczytany tekst w języku angielskim na laptopie?

#angielski #naukajezykow #angielskizwykopem
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krykoz
krykoz
05.11.2021, 19:42:34 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Anteli: Na moje dobre ćwiczenie, mózg popracuje, przy okazji palce będę miały wprawę w pisaniu angielsku.
  • Odpowiedz
Anteli
Anteli 04.11.2021, 18:27:44
  • 1
Jakie polecacie ciekawe kanały na Youtube? Może coś takiego informacyjnego,co się dzieje na świecie

#youtube #internet
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anteli
Anteli
Autor
04.11.2021, 21:04:42
  • 0
@levi_deadinside: Obejrzałem 2 filmiki, całkiem spoko
  • Odpowiedz
Wasky
Wasky
05.11.2021, 05:23:09
  • 0
@Anteli: Leszczek Sykulski, Raport o stanie świata, podróż bez paszportu.
  • Odpowiedz
Anteli
Anteli 01.11.2021, 13:20:43
  • 0
Ktoś poleci dobrego dentystę w Warszawie wykonującego bonding? (Fałkowski słyszałem polecenia, ale bardzo drogi)

#warszawa #dentysta #stomatologia
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anteli
Anteli 24.10.2021, 05:48:39
  • 0
Szukam dobrego korepetytora z angielskiego, tak jakos do 50 zł za godzinę , z naciskiem na rozmawianie żeby nauczyć się swobodnej rozmowy w tym języku, ktos cos?

#angielski #angielskizwykopem #jezykiobce
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ptrrk
Ptrrk
30.07.2022, 14:29:31
  • 1
@Kalka301: Ja polecam dla kazdego sie cos znajdzie. Chyba, ze ktos jest juz prosem z angielskiego, no to raczej nowosci nie bedzie w tym kursie. Ale tak dla sredniozaawansowanego, albo totalnego laika to jest super kurs i za male pieniądze. Takze nie powinienes się zawieść. :) Najlepsza z tego wszystkiego i tak jest moim zdaniem grupa na FB.
  • Odpowiedz
Kalka301
Kalka301
Kalka301
31.07.2022, 07:42:28
  • 1
@Ptrrk: mam )
  • Odpowiedz
Anteli
Anteli 20.10.2021, 10:30:40
  • 0
Na umowie zleceniu za wolne w święto państwowe żadna kasiora nie przysługuje, tak?

#pracbaza #prawo #praca
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nairoht
nairoht
nairoht
20.10.2021, 10:31:29
  • 3
@Anteli: tak
  • Odpowiedz
vertical
vertical
vertical
20.10.2021, 10:35:37
  • 2
@Anteli: OK, ale to tylko dobra wola pracodawcy i jest to urlop nieoficjalny, nieprzewidziany prawem, płacą Ci jakbyś w tym czasie niby wykonywał zlecenie co nie jest prawdą (czy tam płacą Ci za więcej godzin po miesiącu niż faktycznie wykonywałeś zlecenie). Prawnie nie ma żadnego problemu żeby jutro ktoś powiedział że od dziś nie ma żadnych płatnych urlopów na zleceniu :)

ale to juz bardziej taki przyjacielski deal z szefostwem
  • Odpowiedz
Anteli
Anteli 16.10.2021, 18:30:33
  • 2
Mendy, co za kot

#chelsea #mecz #premierleague
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anteli
Anteli 01.10.2021, 20:00:28
  • 1
Legitki studenckie podbite do 30 marca są jeszcze ważne ze względu na wirusa?

#studia #studbaza
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Luna98x
Luna98x
01.10.2021, 20:05:59 via Mikroblog+
  • 0
@Anteli na mojej uczelni do 15 :/
  • Odpowiedz
Anteli
Anteli
Autor
01.10.2021, 20:20:41
  • 0
@niwekewin: @Luna98x: oki dzięki za info
  • Odpowiedz
Anteli
Anteli 31.08.2021, 17:32:01
  • 0
są jakieś strony gdzie w miarę przystępnej cenie można porozmawiać z kimś po angielsku? najlepiej jakimś nativem
#angielski #angielskizwykopem
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b.....i
konto usunięte 31.08.2021, 17:47:03 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
qrzesiwo
qrzesiwo
qrzesiwo
06.09.2021, 18:51:42 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Averk: nie mogę wysyłać pw do Ciebie.
  • Odpowiedz
Anteli
Anteli 29.08.2021, 11:04:32
  • 0
Jakiś dobry piecyk do pizzy do 400-500 zł?
#pizza
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grundzio12
grundzio12
29.08.2021, 12:07:10 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Anteli: jedyny sensowny to Spice Caliente z modami, gięta duża grzałką i kamieniem biscotto.
  • Odpowiedz
G.....j
G.....j
konto usunięte 30.08.2021, 19:52:06
  • 0
@Anteli: pierwszy dobry to 3k, EffeUno p134h.
  • Odpowiedz
Anteli
Anteli 28.08.2021, 21:45:38
  • 0
jakie macie hobby, zainteresowania?

#hobby #pasja #zainteresowania #pytanie #kiciochpyta
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Odpad_Biologiczny
Odpad_Biologiczny
28.08.2021, 21:56:42
  • 0
@Anteli: Nie. Wszystko umarło, albo sam to w sobie zabiłem żeby nie musieć cierpieć, że coś bardzo chcę zrobić ale nie ma jak.
  • Odpowiedz
elf_pszeniczny
elf_pszeniczny
28.08.2021, 23:14:19 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Anteli: tak samo jak godność - nie posiadam
  • Odpowiedz
Anteli
Anteli 09.08.2021, 18:42:26
  • 0
Siema, chciałbym zamówić z zagranicznej apteki bez recepty lek dostępny w Polsce tylko na receptę, są jakieś mozliwe konsekwencje takiego czynu? oczywiscie tylko na uzytek własny


#prawo
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gizmo_Clan
Gizmo_Clan
09.08.2021, 20:13:16
  • 0
@Anteli: nie ma. Zamawiaj do paczkomatu
  • Odpowiedz

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 25.04.2022

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking