Wpis z mikrobloga

@Kudy: Tak, w miarę dużo słówek , gramatykę też w miarę ogarniam tą pisemną, seriale mogę oglądać po ang ze zrozumieniem znacznej większośći tekstu, ale przychodzi rozmawianie i często łapię zwiechy, i jak skończy się rozmowa to często już wiem jakie popełniłem błędy i jak mogłem coś lepiej zakomunikować
@Anteli to trzeba tak jak mówi kolega, italki.com albo nawet na głupie Omegle na początku wejść, chyba że Ci zależy żeby druga osoba była co najmniej bardzo dobra
@Anteli: Siemka, ja mialem tak samo jak Ty, zainwestowalem 120zl w kurs od goscia, co sie zwie "Enlinado" i skupia sie on tam na mowieniu. Uczy poprzez nauke nie slowek, a pelnych zwrotow, przydatnych w codziennym zyciu. Bardzo polecam, skonczylem juz 1 kurs i zakupilem drugi za podobna cene. Nie wiem za ile teraz jest, ale wtedy wyhaczylem to w promocji. W kursie masz dostep do konta online, gdzie masz wszystkie
@Ptrrk: Obejrzałem sobie próbkę gościa, no i spoko tłumaczy.. Ale to chyba bardziej dla kogoś z myślę bazowym poziomem A2 (?) , Jak u Ciebie było z ang, zanim zacząłeś ten kurs?
@Kalka301: No ja tak uczyłem sie systematycznie przez ponad pol roku i naprawdę efekty sa. Zwlaszcza wyzbylem sie takiego "yyy eeeee" jak mialem cos powiedzieć i nie wiedziałem jak ubrac to w slowa. Powiekszylem tez zasob slownictwa i to z przyjemnością, bo na tym kursie nie kujesz glupio slowek, tylko fajnie ta nauka idzie poprzez zwroty.
@Kalka301: na początku kupilem tylko ta cz1, ale potem jak kupiłem ta cz1, to przyszly mi maile ze znizkami na reszte xd Wiec w sumie kupilem wszystko. Nie wyszlo duzo, nie jestem w stanie Ci powiedziec teraz ile, ale to byly grosze w porownaniu do innych kursów. Lacznie moze zaplacilem 400-500zl. No a dostęp jest caly czas. Zapomnialem tez dodac, ze w uj duza robote robi ta grupa na facebooku, gdzie
@Kalka301: Ja polecam dla kazdego sie cos znajdzie. Chyba, ze ktos jest juz prosem z angielskiego, no to raczej nowosci nie bedzie w tym kursie. Ale tak dla sredniozaawansowanego, albo totalnego laika to jest super kurs i za male pieniądze. Takze nie powinienes się zawieść. :) Najlepsza z tego wszystkiego i tak jest moim zdaniem grupa na FB.
@Kalka301: warsztaty z języka angielskiego Enlinado. Tam w mailu powinienes miec instrukcje jak tam dolaczyc. Z tego co pamiętam trzeba bylo napisać chyba na PW jakies haslo, czy cos.