Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko174
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
advert

advert

Dołączył 14 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 25748
  • Znaleziska 2492
  • Mikroblog 23256
  • Obserwujący 14
  • Obserwowane 109
advert
advert 12 godz. i 18 min temu
  • 60
Ale wielki pies teraz biega po Polu Mokotowskim, i to bez smyczy
#warszawa #smiesznypiesek
advert - Ale wielki pies teraz biega po Polu Mokotowskim, i to bez smyczy 
#warszawa ...

źródło: IMG_0444

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o__0
o__0
o__0
12 godz. i 11 min temu via Wykop
  • 15
@advert: on nie gryzie
  • Odpowiedz
PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
11 godz. i 59 min temu via iOS
  • 29
@advert: puszek się tylko chce pobawić
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
21.06.2026, 14:29:20
  • 0
Co eksperci myślą o #zegarki Błonie. W podobnej cenie (mówię o tych z szkłem szafirowym) można mieć już jakieś podstawowe Seiko, ale trochę patriotyzm się we mnie odzywa
#pytaniedoeksperta #zegarkiboners
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

advert
advert 21.06.2026, 15:52:22 via Wykop
  • 2
Co eksperci myślą o #zegarki Błonie


@vladi_putin: nic specjalnego, ale wstydu też nie ma. jak się podoba to kupować. ale Polski to tam wiele nie ma w tym zegarku.
  • Odpowiedz
MartwyProsty
MartwyProsty
17.06.2026, 13:53:05
  • 1001
Miejsce w loży honorowej tej afery przyznajmy pewnej córce lekarzy, która dziwnym trafem w kampaniach jako przykład nieuczciwych bogoli na kontraktach podawała kodoklepów 13k brutto, a nie #lekarz100k Tym drugim domagała się tylko dosypania wyższą składką zdrowotną przez ludzi zarabiających w miesiąc tyle, co sprawniejsi bogowie na jednym dyżurze ( ͡€ ͜ʖ ͡€)
#programista15k #konowalposting #afera
MartwyProsty - Miejsce w loży honorowej tej afery przyznajmy pewnej córce lekarzy, kt...

źródło: 1000017897

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

advert
advert 17.06.2026, 18:46:38 via Wykop
  • 3
jako przykład nieuczciwych bogoli na kontraktach podawała kodoklepów 13k brutto


@MartwyProsty: tak tak, właśnie tych ( ͡° ͜ʖ ͡°) wcale nie kodoklepów cwaniaków na b2b na ryczałcie albo ipbox, tylko właśnie tych na UoP z pensją podawaną w brutto.

jak już próbujesz komuś wytknąć manipulacje to sam mógłbyś nie manipulować.
  • Odpowiedz
advert
advert 17.06.2026, 20:06:50 via Wykop
  • 0
no i Ile ci cwaniacy wyciągają? XD

@niedorzecznybubr: ale co za różnica? ja tylko wytykam OPowi manipulację, że Biejat i cała reszta nie czepiała się kodoklepów per se, a tylko tych którzy są nieuczciwie opodatkowani. lekarzy nie bronię, j---ć ich prądem.
  • Odpowiedz
Lukardio
Lukardio
16.06.2026, 06:30:18
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

advert
advert 16.06.2026, 15:14:08 via Wykop
  • 0
@Lukardio: gdzie jest mapka "women 20-24 per men 40+?" kolega pyta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
AAAAAPsik
AAAAAPsik
AAAAAPsik
15.06.2026, 06:02:59
  • 14
#zegarkiboners
#zegarki
AAAAAPsik - #zegarkiboners
#zegarki

źródło: gfsy0zz0xd7h1

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

advert
advert 15.06.2026, 07:51:44 via Wykop
  • 5
e, wśród ludzi znających się na temacie chińczyki, o ile nie są homarami, naprawdę niczym nie ustępują normalnym markom, nie mówiąc już o microbrandach. kolega ma takiego Atelier Wen - no to jest poezja, ten ręczny gilosz na tarczy robi niesamowite wrażenie.
advert - e, wśród ludzi znających się na temacie chińczyki, o ile nie są homarami, na...

źródło: IMG_6635

Pobierz
  • Odpowiedz
advert
advert 15.06.2026, 15:06:24 via Wykop
  • 1
Wszystko fajnie, ale to firma założona przez Francuzów:) Ale zegarek na fotce super. Twój? Jestem w Szanghaju właśnie myślałem że je tu zobaczę ale nie ma żadnego butiku.


@kotbehemoth: a nawet nie znałem zawiłości własnościowych. natomiast wszędzie jest to przedstawiane jako chińska marka. może ci Francuzi nie chcieli konkurencji Yemie robić ( ͡° ͜ʖ ͡°) swoją drogą też świetnie zegarki.

nie, nie mój, kolegi. ja kiedyś
  • Odpowiedz
advert
advert 16.06.2026, 15:11:02 via Wykop
  • 0
Kady ma swoje gusta, tarcza faktycznie spoko, ale kolor koperty mocno kojarzy się z taborem


@hiperchimera: której koperty, tego Wena? to normalna stal, telefon to jakoś przeprocesował że się wydaje że ma barwę, ale to klasyczna szczotkowana stal.
  • Odpowiedz
advert
advert 16.06.2026, 15:11:29 via Wykop
  • 0
@typ53B: bawi mnie że tak ci biedaku wjechałem na beret że teraz chodzisz po wszystkich wpisach w których komentowałem i jakieś wysrywy kolejne dorzucasz xDD psyche masz jak dziecko
  • Odpowiedz
kotbehemoth
kotbehemoth
13.06.2026, 15:50:42
  • 7
Jak się widzi eleganckie butiki w Polsce czy nawet Europie sprzedające mniej lub bardziej ekskluzywne marki zegarków jak Longines, TAG Heuer czy Omega czy nawet lepsze Seiko to ma się wrażenie, że to jakiś prestiż. Potem się leci do Azji i widzi się te same zegarki w sklepach jak Biedronka obok plastikowych Casio, Daniel Wellington, a także spożywki i artykułów do czyszczenia mieszkania. Jak na jakimś targu. I czar pryska.
I tak
kotbehemoth - Jak się widzi eleganckie butiki w Polsce czy nawet Europie sprzedające ...

źródło: 1000181135

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

advert
advert 13.06.2026, 16:47:33 via Wykop
  • 1
@kotbehemoth: nowy Nekton za 678k to zajebisty deal. używanego sprzedałem drożej.
  • Odpowiedz

769

"Zdjęcie symbol". Posłowie koalicji nie wstali podczas minuty ciszy dla Nowaka

"Zdjęcie symbol". Posłowie koalicji nie wstali podczas minuty ciszy dla Nowaka

W czwartek Sejm uczcił minutą ciszy tragicznie zmarłego studenta Henry'ego Nowaka. Posłowie koalicji 15 października nie wstali jednak ze swoich miejsc.

Korda
z
dorzeczy.pl
dodany: 12.06.2026, 20:38:51
  • 243
  • #
    koalicjaobywatelska
  • #
    polityka
  • #
    4konserwy
  • #
    polska
  • #
    uk
  • #
    imigranci
advert
advert 13.06.2026, 08:25:25 via Wykop
  • 1
Wykopkami się manipuluje łatwiej niż małpami. Oczywiście wniosek o te minute ciszy jest czysto polityczny, zgłoszony przez szmateckiego i wyłącznie po to, żeby usłużne portale takie jak dorzeczy i republika robiły z tego newsa, że partie koalicyjne nie tańczą tak jak im pis zagrał.
Ostatnim ogniwem tej manipulacji są własnie wypopki, oburzone że KO nie dało się złapać na prowokacje.

Was wszystkich powinno się jakoś znakować, żeby na ulicy wiedzieć jakich debili
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

advert
advert 11.06.2026, 13:26:51
  • 0
Kitzbuhel na początku marca - tak/nie?
Ośrodek znany, ale jak tak patrzę na wysokości to szału nie ma, więc zastanawiam się czy to nie płynie już wtedy.
Ktoś był w tym czasie?
#narty #snowboard #austria
advert - Kitzbuhel na początku marca - tak/nie?
Ośrodek znany, ale jak tak patrzę na ...

źródło: IMG_9925

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

advert
advert
Autor
11.06.2026, 14:11:57 via Wykop
  • 0
zły kierunek

@CCH5OH: dlaczego?

Początek marca to gdziekolwiek najlepszy warun

@LadyHana: no niby tak, ale tu nie ma nawet 2k metrów
  • Odpowiedz
modzelem
modzelem
07.06.2026, 19:08:43
  • 1
W poniedziałek na terenie @warszawa ruszył nocny zakaz sprzedaży alkoholu (w godzinach 22:00 - 06:00).

Jeszcze w tym tygodniu na Instagramie pojawiło się konto oferujące w Warszawie sprzedaż alkoholu wraz z dowozem w godzinach >obowiązywania zakazu.


żodyn się nie spodziewał
modzelem - >W poniedziałek na terenie @warszawa ruszył nocny zakaz sprzedaży alkoholu...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

advert
advert 08.06.2026, 03:58:28 via Wykop
  • 1
Zdaniem autorów konta, z soboty na niedzielę cały asortyment wyprzedał się w ciągu trzech godzin.

@modzelem: no tak było, nie zmyślam
  • Odpowiedz
Kano7
Kano7
Kano7
07.06.2026, 16:17:23
  • 2
#zegarki #zegarkiboners #zegarmistrzostwo #bialystok

Mój ulubiony Citizen ny0084, właściwie jego mechanizm Miyota 8204 (wersja ze stop sekunda) padł.

Da się go uruchomić na ruch ale nakręcanie nie działa. Zwykłe użytkowanie daje mu bardzo mało energi, więc w praktyce nie da się go nakręcic jeśli ciągle się nim czegoś nie robi. Dokręcanie ręczne nie działa jakby w ogóle.

To
Kano7 - #zegarki #zegarkiboners #zegarmistrzostwo #bialystok

Mój ulubiony Citizen ny...

źródło: IMG20260607175348

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

advert
advert 07.06.2026, 16:23:29 via Wykop
  • 1
@Kano7: nie upadł Ci, nie przywaliłeś w coś? bo w tak krótkim czasie raczej to nie jest kwestia zużycia się części, obstawiałbym jakieś mechaniczne uszkodzenie np. zębatki wahnika.
idź do zegarmistrza, wrzuci na chronokomparator, sprawdzi amplitude, beat error, rozmagnesuje i może wyda jakąś diagnozę. niestety nie znam żadnego w Białymstoku
  • Odpowiedz
GoldenJanusz
GoldenJanusz
04.06.2026, 07:24:33
  • 12
taki by chłopu wystarczył aby sprawdzić o której godzinie zwalić sobie konia
#przegryw #chloppill #zegarki #gownowpis
GoldenJanusz - taki by chłopu wystarczył aby sprawdzić o której godzinie zwalić sobie...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-04 092310

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

advert
advert 04.06.2026, 09:42:37 via Wykop
  • 0
@MazurskiSmak: że sporo tańszy to oczywiście, ale nie powiedziałbym że łatwiej dostać. na taką konfigurację jak na zdj pewnie trzeba czekać kilka miesięcy, a na OP ludzie po kilka lat czekają
  • Odpowiedz
advert
advert 04.06.2026, 12:44:30 via Wykop
  • 1
@vladimir1923: zależy od koloru w sumie. ja na beżowy, tyle że w 36mm czekałem równo rok, od zapisów na premierę.
  • Odpowiedz
panasia
panasia
01.06.2026, 16:51:57
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

advert
advert 01.06.2026, 17:56:31 via Wykop
  • 2
@panasia: Daytona rose gold, no ze 200k na nadgarstku lekko
  • Odpowiedz
kubekdudek
kubekdudek
kubekdudek
30.05.2026, 18:17:05
  • 0
Wiecie moze jak sie mieszka na Kasprzaka 29a, bo mam możliwość kupna tam mieszkania I sie troche obawiam, ze zrobie blad. W internecie dosc nieprzychylne opinie czytalem, ze duzo ćpunów, burdele I patusow.

#warszawa #wola #bliskatower #nieruchomosci #wwa #mieszkanie #kasprzaka #patodeweloperka
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

advert
advert 30.05.2026, 20:18:28 via Wykop
  • 6
@kubekdudek: mordo, ale to jest ten hongkong, to czego się właściwie spodziewasz?
  • Odpowiedz
advert
advert 29.05.2026, 15:59:01
  • 54
Składam zeznania żeby narobić koło d--y kolejnemu cw*lowi, który myśli, że nie będzie mi się chciało.
I faktycznie by mi się nie chciało gdyby nie bezczelność tych dupków.
#warszawa #konfitura #parkowanie
advert - Składam zeznania żeby narobić koło d--y kolejnemu cw*lowi, który myśli, że n...

źródło: IMG_9576-kopia

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

advert
advert
Autor
30.05.2026, 08:17:14 via Wykop
  • 1
Mam wrażenie, że IV OT na Woli jakoś upodobał sobie ciągłe wzywanie na przesłuchanie w charakterze świadka nawet mimo tego, że dostarczam pełną dokumentację.


@panDocent: o, no mam podobne wrażenie. na Woli akurat jestem gościnnie, bo zwykle moje zgłoszenia lecą do innego OT, a tutaj jedno poszło i od razu wezwanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc się nawet zacząłem zastanawiać, czy to inne OT się opie*dalają.
  • Odpowiedz
klapektarasa
klapektarasa
29.05.2026, 14:57:45
  • 2
Najpierw bezpieczeństwo, potem zabawa ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚


#macbookneo #macbook #apple
klapektarasa - Najpierw bezpieczeństwo, potem zabawa ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚

SPOILER

#...

źródło: 20260529_165408

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

advert
advert 29.05.2026, 15:00:49 via Wykop
  • 0
@klapektarasa: ten model by default ma normalny enter czy specjalnie wersję US klawiatury kupiłeś?
  • Odpowiedz
advert
advert 29.05.2026, 15:26:17 via Wykop
  • 0
@tyrytyty: tak, to właśnie miałem na myśli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dawid3346
Dawid3346
Dawid3346
23.05.2026, 20:39:01
  • 0
#apple #macbookair #macbook

Chcę kupić na początek używanego MacBooka Air 2020 z procesorem M1.
Do jakiej kwoty ma sens go kupić?
Dzięki za odpowiedzi 🙂
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

advert
advert 23.05.2026, 20:50:33 via Wykop
  • 1
większość ludzi pisze że to chodzi jak g---o.


@MisterMinister: gdzie tak ta większość ludzi pisze?
  • Odpowiedz
Afrobiker
Afrobiker
23.05.2026, 17:53:52
  • 0
#heheszki #warszawa
Afrobiker - #heheszki #warszawa

źródło: 1000006601

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

advert
advert 23.05.2026, 19:54:46 via Wykop
  • 1
@Afrobiker: nieaktualne trochę, od pewnego czasu Podlasie stało się modne, stare chałupy tam kupujemy i robimy siedliska ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
czerstwy_swierszcz
czerstwy_swierszcz
19.05.2026, 17:38:18
  • 65
Nie mieszkam w #warszawa więc mnie to nie dotyczy, ale czy serio jest tam aż taki nadmiar ulic, że część przerabia się na parki xD?

#polska #ciekawostki
czerstwy_swierszcz - Nie mieszkam w #warszawa więc mnie to nie dotyczy, ale czy serio...

źródło: 702298822_122362218386225590_7635830142896026446_n

Pobierz
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

advert
advert 19.05.2026, 18:16:16 via Wykop
  • 291
ale czy serio jest tam aż taki nadmiar ulic, że część przerabia się na parki xD?


@czerstwy_swierszcz: w centrum tak, zdecydowanie nie potrzeba takich przeskalowanych ulic jak Krucza na zdjęciu.
  • Odpowiedz
advert
advert 20.05.2026, 07:26:12 via Wykop
  • 0
zapominijac ze ludzie nigdy nie przestawia sie na rowery masowo, bo 3 miesiace w roku jest za zimno.

@topikPajak: rowery to niejedyny środek transportu, jest jeszcze transport publiczny, i to on powinien mieć priorytet.

Finał tych zabiegów, jest takich ze w centrum nie da sie parkowac.

bo parkowanie jest zbyt tanie, taka jest prawda. 30 zł ROCZNIE dla mieszkańca i pare złotych za godzinę dla przyjezdnych to jest śmieszna kwota.
  • Odpowiedz
advert
advert 20.05.2026, 07:29:40 via Wykop
  • 1
To czego zawsze brakuje w takich inwestycjach to chociażby parkingów, podziemnych/naziemnych piętrowych.


@NaMoment: w centrum wwy nie brakuje parkingów podziemnych i piętrowych, po prostu stoją puste bo komuchy uważają że parkowanie należy im się za darmo.

Znam w okolicy całą masę biznesów które pozdychały bo zamiast podjechać w miarę blisko to trzeba walczyć o miejsce 200m wcześniej a potem lecieć z kapcia.

tak tak, na pewno pozdychały bo któs musiał
  • Odpowiedz
advert
advert 20.05.2026, 08:04:57 via Wykop
  • 1
30 zł ROCZNIE dla mieszkańca XD gdzie??? tyle jest, ja musze płacic wiecej 30zł za kilka godzin, i mieszkancy jak parkuja 300m od domu XD

@topikPajak: no w Warszawie tyle jest, tyle dokładnie płacę.

Fajnie napisałes jakies zdanie, teraz wyjasnij jak budowani drzew naulicach wspiera autobusy, i czy jest jakis inny srode trasortu niz hulajnogi i rowery korzystajace z tych zmian.

ale nie każde zmiany w mieście są zorientowane na usprawnienia transportowe.
  • Odpowiedz
advert
advert 20.05.2026, 08:55:12 via Wykop
  • 0
przeskalowane ulice xddd

Co to za nowomowa.

Nie ma czegoś takiego jak za szeroka ulica.


@emasele: śmiesznie się tego waszego kwiku słucha. czuję się jakbym obserwował wymierający gatunek bez szans na przetrwanie xD ból d--y każdego warzechoida to miód na me serce xD
  • Odpowiedz

1

Swatch Royal Pop ludzie powariowali i płacą 21 tys. euro za plastikowy zegarek

Swatch Royal Pop ludzie powariowali i płacą 21 tys. euro za plastikowy zegarek

Szwajcarski producent zegarków Swatch musiał zamknąć kilka sklepów na świecie z powodu szału na nową kolekcję zegarków i gigantycznych kolejek.

kenai
z
pl.euronews.com
dodany: 19.05.2026, 08:43:05
  • 4
  • #
    ciekawostki
  • #
    zegarki
  • #
    wiadomosci
  • #
    swatch
advert
advert 19.05.2026, 08:58:00 via Wykop
  • 4
płacą 21 tys. euro za plastikowy zegarek


Bzdura. To, że ktoś za tyle wystawił, nie oznacza automatycznie że ktokolwiek tyle zapłaci.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

okoboji
okoboji
15.05.2026, 08:48:21
  • 2
ten to ciągle bóldupi o wszystko a jego żona robi imprezę techno w wilanowie

#inpost #warszawa
okoboji - ten to ciągle bóldupi o wszystko a jego żona robi imprezę techno w wilanowi...

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-15 o 10.46.59

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

advert
advert 15.05.2026, 08:53:40 via Wykop
  • 5
no fajnie rafałek że płacisz podatki, ty mnie lepiej powiedz czy kurierów już zatrudniasz na UoP czy nadal na b2b jebią?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 23
  • Strona 1 z 23
  • >
  • nie mamy pana avatara, i co nam pan teraz zrobi?

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 13.10.2016

    Komentator
  • Rocznica
    od 16.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 24.03.2014

    Gadżeciarz
  • Ekspert
    od 11.05.2012

    Ekspert
  • Mikroblogger
    od 04.11.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking