Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko103
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
AdaMoski
AdaMoski
Profil firmowy

AdaMoski

Dołączył 6 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 100
  • Znaleziska 91
  • Mikroblog 9
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 4
  • Dodane (0)
  • Komentowane (0)
  • Plusowane (9)
Narodowy_Front_Pogody_Umiarkowanej
Narodowy_Front_Pogody_Umiarkowanej
31.03.2026, 19:15:59
  • 2975
Napisałem sobie skrypt który streamuje mi wpisy z tagów i wysyła bezpośrednio na TV i teraz oglądam mecz jak prawdziwy man of culture xD #mecz
NarodowyFrontPogody_Umiarkowanej - Napisałem sobie skrypt który streamuje mi wpisy z ...

źródło: image_picker_E3EEAC7A-AF95-4B49-BE39-2C23D7A62235-76828-000020A90FF2C561

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miguelos
Miguelos
31.03.2026, 19:16:40 via Wypiek
  • 844
@Narodowy_Front_Pogody_Umiarkowanej jak to zrobić?!
Miguelos - @NarodowyFrontPogody_Umiarkowanej jak to zrobić?!

źródło: image_picker_9565A029-B210-45E0-8301-121B79AFAA2C-65704-0000057CFBEBB099

Pobierz
  • Odpowiedz
mgmaroo
mgmaroo
31.03.2026, 19:18:53 via Android
  • 565
@Narodowy_Front_Pogody_Umiarkowanej dla dobra ludzkośći i rozwoju cywilizacji... podziel się ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Kiedys_Mialem_Fejm
Kiedys_Mialem_Fejm
30.03.2026, 10:37:43
  • 1408
Gen Z: Nasze pokolenie ma najgorzej, jesteśmy wystawiani na najcięższe próby
Jedna z najcięższych prób w załączniku

#genz #polska #nastolatki
KiedysMialemFejm - Gen Z: Nasze pokolenie ma najgorzej, jesteśmy wystawiani na najcię...

źródło: IMG_2247

Pobierz
  • 216
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xyz_xyz
xyz_xyz
xyz_xyz
30.03.2026, 10:40:05 via Android
  • 1538
@Kiedys_Mialem_Fejm: i jeszcze te poebane zegary z jakimis poruszjacymi sie kreskami :/
  • Odpowiedz
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
30.03.2026, 10:50:19 via Wykop
  • 1237
@thorgoth: To prawdopodobnie wzięło się właśnie z tego, że myśląc o czasie oni nie wizualizują tego urządzenia w głowie, więc "za 15 czwarta" wymaga jakichś matematycznych kalkulacji, a nie jest po prostu obrazkiem pojawiającym się ułamku sekundy w wyobraźni.
  • Odpowiedz
ntdc
ntdc
21.02.2026, 11:33:30
  • 1456
Chiny oficjalnie zakazały dostępu do platformy subskrypcyjnej OnlyFans, przedstawiając ją jako szkodliwy zachodni wpływ podważający moralność i stabilność społeczną. Według Tech in Asia władze określiły serwis jako „zachodnią chorobę” oraz zagrożenie dla kulturowych fundamentów kraju. Decyzja wpisuje się w szerszą kampanię zaostrzania kontroli nad platformami internetowymi i eliminowania treści uznawanych za niepożądane.

Jak podaje The Daily Guardian, urzędnicy nazwali OnlyFans „symbolem zachodniego upadku moralnego” oraz „zachodnim bagnem”, które nie powinno funkcjonować w
ntdc - Chiny oficjalnie zakazały dostępu do platformy subskrypcyjnej OnlyFans, przeds...

źródło: ch

Pobierz
  • 160
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wypok_wypok
wypok_wypok
wypok_wypok
21.02.2026, 11:34:12 via Android
  • 1494
@ntdc Chiny tutaj z RiGCzem
  • Odpowiedz
matthewonthego
matthewonthego
matthewonthego
21.02.2026, 11:36:19 via Wykop
  • 721
@ntdc: i brawo pan panda!
  • Odpowiedz
camelinthejungle
camelinthejungle
09.02.2026, 10:14:13
  • 2822
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 216
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mike-johnston
mike-johnston
09.02.2026, 10:20:17 via Wykop
  • 926
@camelinthejungle:

Przecież to oczywistość, że ta "dziennikarka" to propagandystka opłacana przez Kreml i "wycieczka" sponsorowana przez FSB.
Normalnego dziennikarza kacapy by do siebie nie wpuścili. Mało tego, żaden normalny dziennikarz nie pojechałby tam ryzykować że zostanie zakładnikiem i będzie gnił latami w pierdlu.
  • Odpowiedz
camelinthejungle
camelinthejungle
Autor
09.02.2026, 10:48:54 via Wykop
  • 572
a jeśli chodzi o biedę to był to dla mnie szok


@Saturin: prawda? Zawsze jak słyszę, że Rosja jest biedna poza Moskwą i Petersburgiem, to uściślam, że poza kilkoma punktami w Moskwie i Petersburgu. 90% tych miast to jest bieda z nędzą, poziom majętności jak u nas gdzieś w powiatowym na ścianie wschodniej.

Byłem kiedyś z kolegą u koleżanki jego matki ze studiów – mieszkała może ze 200 metrów od
  • Odpowiedz
programista30k
programista30k
16.11.2025, 13:16:27
  • 6106
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 383
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Afrobiker
Afrobiker
16.11.2025, 13:20:42 via Android
  • 709
@programista30k tutaj plusy od osób które potrafią sobie tak zorganizować życie że nie muszą robić zakupów w niedzielę (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
Kusher
Kusher
Kusher
16.11.2025, 14:20:19 via Wykop
  • 1676
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Vigonath
Vigonath
11.11.2025, 09:44:46
  • 5598
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 231
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brutus66
Brutus66
11.11.2025, 10:12:29 via Wykop
  • 1916
@Vigonath: Widząc taki pozytywny wpis tego dnia na mikroblogu czuje dyskomfort, takie to niecodzienne xd
ale bardzo mi się podoba
  • Odpowiedz
z.....t
z.....t
konto usunięte 11.11.2025, 10:16:00 via Wykop
  • 601
@Vigonath: Doceniam pióro, ale tak ze 50% argumentów w tym tekście to jakaś lipa.

wolny od (...) ogromnych konfliktów społecznych rozrywających Zachód


Serio? Przecież my mamy dokładnie te same konflikty co na zachodzie, może nawet ciut więcej tego. Wschód vs zachód, kobiety vs mężczyźni, biedni vs bogaci, podział polityczny do niedawna po równo, Polacy vs Ukraińcy, postkomuniści vs dawna solidarność. No chyba tylko z czarnymi nie mamy zatargu, bo nigdy
  • Odpowiedz
Promilus
Promilus
Promilus
30.10.2025, 09:28:50
  • 2871
Jak byłem dzieciakiem to marzyła mi się praca w kiosku. Do najbliższego miałem 6 kilometrów i minimum raz w miesiącu jeździłem rowerem po nowe CD Action - a nawet nie miałem komputera, w gierki grałem w szkolnej świetlicy. Mama przy okazji zakupów pamiętała o Kaczorze Donaldzie, a gdy byłem trochę większy to jarałem się czasopismami popularno-naukowymi, Bravo Sport, a nawet codziennymi gazetami. W domu 5 kanałów telewizyjnych, oczywiście zero Internetu, a w
Promilus - Jak byłem dzieciakiem to marzyła mi się praca w kiosku. Do najbliższego mi...

źródło: temp_file5015208853377837864

Pobierz
  • 180
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

proszebardzo2
proszebardzo2
30.10.2025, 09:40:56 via Wykop
  • 904
@Promilus: kioski były zajebiste
  • Odpowiedz
Sathanas_Gloriam
Sathanas_Gloriam
30.10.2025, 09:46:29 via Wykop
  • 699
@Promilus: Kiosków już praktycznie nie ma, ale kupuję od jakiegoś czasu CD-Action i mam gdzieś te jęki ludologiczne, że redakcje są przekupione itp. Fajnie mieć w łapie coś do czytania wieczorem, a nie wiecznie lampić się w ekran i słuchać przydługich recenzji, wstawek sponsorskich albo wręcz godzinnych wywodów jakiegoś wąsatego freaka, któremu wszystko nie pasi.
  • Odpowiedz
detrow
detrow
20.07.2021, 13:02:53
  • 170
Głos rozsądku, warto przeczytać i uświadomić sobie, jak bardzo obraz medialny pandemii jest przekłamany.
Prof. Ryszarda Chazan – jeden z największych i najbardziej doświadczonych (45 l dośw. klin.) autorytetów w dziedzinie chorób dróg oddechowych w Polsce, autorka podręczników akademickich, pracująca na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym od 44 lat.

źródło: https://www.facebook.com/alicja.alba.1/posts/4494269600605669

"Cd. telenoweli pt. „Pandemia Pomidora i Szczypanek”
detrow - Głos rozsądku, warto przeczytać i uświadomić sobie, jak bardzo obraz medialn...

źródło: comment_1626786145MGYpWNIf0IA2jU384L9x2T.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gandalf_bialy
Gandalf_bialy
20.07.2021, 15:27:29
  • 78
Zamiast straszyć kolejnym lockdownem, najwyższy już czas zakończyć masowe testowanie społeczeństwa. Infekcje wirusowe wiosną i jesienią zawsze były i będą. Każdego roku kilka milionów osób chorowało na infekcje wirusowe, pacjenci leżeli w szpitalu, często na korytarzach (zawsze brakowało łożek), niektórzy z nich, zwłaszcza osoby z chorobami współwystępującymi również umierały, ( nikt w przeszłości nie wykonywał testów , nie zamykano szkół, czy zakładów pracy, nie wysyłano na kwarantannę ).


@detrow: Ma
  • Odpowiedz
P.....y
konto usunięte 20.07.2021, 16:13:57 via Wykop Mobilny (Android)
  • 86
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
size
size
24.01.2021, 15:41:00
  • 185
O kurka, ale ładne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#polska #ciekawostki #turystyka #zamki
size - O kurka, ale ładne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#polska #ciekawostki #turystyka #zamki
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MacronT1000
MacronT1000
24.01.2021, 15:47:03
  • 69
@size: Zamek z mosznie wspominam dość boleśnie.
  • Odpowiedz
size
size
Autor
24.01.2021, 16:32:45
  • 17
@MacronT1000: bardziej boleśnie wspominałbyś gdyby było na odwrót ;)
  • Odpowiedz

Ada Moski

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 05.02.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking