@pomelobezkaca2: ale tak na zdrowy rozum - jaki przegryw byłby aż takim atencjuszem? ja typa nie lubiłem bo to był mitoman od samego początku. vander to przy nim ultraprzegryw i truekell
@tubkas12: ja pamiętam że przebił się do mainstreamu i tak poznałem wykop, ale ja robię tu konto raz na kilka lat, postuję a potem usuwam i jak mi się nudzi w życiu to wracam do Was chłopaki, bo lubię waszą społeczność
@tubkas12: a chcesz zrobić streszczenie swojego zycia co doprowadzilo do miejsca gdzie jestes? lubie czytać takie historie, możesz wyslac na pw lub tutaj jeżeli zechcesz to byłoby fajnie
@Schweinefleischsuppe: wy się śmiejecie, a takie teksty mogą przełamać niezręczną ciszę. Czasem w nowym towarzystwie, gdy nie było tematów rozmowy, to się rzucało w kawiarni z takim sarkastycznym tonem "Co tam, też pijecie tę kawę?" albo "Też siedzisz w tej kawiarni?" i jakoś leciało. Nie używałem co prawda na podryw, ale do przełamania lodów git, zwłaszcza że teraz każdy kojarzy te teksty jako memy
@ililillilililililillililil: a jaki wiek? Jak masz tak do 25 lat to wydaj 80 zł na rekrutację na studia i idź na integrację roku, a potem rzuć to w cholerę
@ililillilililililillililil: to integracja roku to idealne miejsce by poznać nowych znajomych, bo ludzie przyjeżdżają z wielu miejsc i nie mają znajomych i lgną do ludzi. Serio, zainwestuj te pieniądze, warto. Tylko kierunek typu zarządzanie a nie informatyka, bo tam więcej ekstrawertyków i imprezowiczów będzie
@Derpinardus: jak nie nabiorą doświadczenia i nie będą czuć się naturalnie z kobietami w sytuacjach intymnych to nic im nie pomoże. Lepsze to niż gnicie w piwnicy, a kontakty z ludźmi zawsze na plus.
@Derpinardus: ja mówię z doświadczenia swojego i kumpli. Nigdy nie interesowałem się PUA. Rady opierają się po prostu na podbijaniu do grupki dziewczyn wraz z kumplem i wyhaczeniem jednej laski, z którą pogłębiasz znajomość na imprezie. To jest wysoki poziom skuteczności. Czyli w skrócie: mówisz kumplowi że fajna laska tam stoi i podbijacie zagadać. Tyle. Zero wysiłku, oprócz normalnego wyglądu a nie tłustych włosów. Rady sprzed 20 lat? Nie wiem,
@De_Fault: przykro mi, ale ten poradnik dotyczy młodych kobiet, które w wiekszosci imprezują. Nie sądzę, żeby łatwo było poznać cichą nie-imprezowiczkę, jeżeli to nie jest twoja sąsiadka lub siostra kolegi
@kiedyswygramzycie: dresik też może fitować, naprawdę większość ubrań macie już w swoich szafach, tylko musicie je dobrze dobrać, aby stworzyć fajny outfit.
@Derpinardus: jeżeli będziesz oczekiwać na cud, że siedząc przed komputerem ktoś do ciebie zagada (gdzie niby masz poznać kobietę, jak nie na imprezie, spotkaniu większej grupy ludzi?), to powodzenia. Nie zmaterializuje się różowa w twoim pokoju z niczego.
@PowiatowyBanan: dokładnie, mają świetny sposób podrywu, jedyne co to muszą tylko wykazac te minimum inicjatywy, ale nie, bo oni wolą grac w komputer samemu i liczyć, że napalona kobieta się cudownie zmaterializuje w ich piwnicy.
@tubkas12: na pewno będę czasem postować jego drogę, bo już w tamtym roku naradzaliśmy się ze znajomymi, że musimy mu jakoś pomóc i np. zaaranżować mu randkę
@tubkas12: jak ci się pijany żali za każdym razem że sobie nie radzi z dziewczynami i sam to widzisz, to aż nachodzi cię misja żeby mu pomóc, bo to jednak dobry kumpel. Poczciwy chłopak z niego, tylko życie go pokarało niskim wzrostem
@ziomik: niekoniecznie, rozmawiałem z nimi i słyszałem komentarze, że jakiś kolega przystojny, ale szpilek nie założy. Do ruchania morda starczy, do związku nie. Mi mówiły że jestem "wysoki" lub "normalnego wzrostu", więc byłem na granicy, bo mam tylko 183 cm
@Van-der-Ledre: dostałem kilka dni temu informację o uchyleniu przydziału mobilizacyjnego (po zaledwie roku od nadania!), więc zapewne chcą nowy nadać lub od razu na front zesłać