zakładam swój tag #fizyka2026 gdzie będę publikować swoją drogę od zera do maturzysty. Planuję bowiem podejść w 2026 (pięć lat od własnej matury) do matury z fizyki, kończyłem w 2021 klasę humanistyczną. Tak trochę dla beki idę, a trochę dla własnego side-questa życiowego. Trzymajcie kciuki mirki #nauka #fizyka #matura #matura2026
PS. Kończę teraz magisterkę, więc zobaczymy jak uda mi się wypracować grafik
@Arturr99: myślałem o lekarskim, ale studia i specka to jakieś 10 lat, więc wszedłbym na rynek w wieku (zakładając że bym się rekrutował w 2026) 33 XD myślałem o zaocznych, ale drogie w cholerę, więc jeszcze się zastanawiam. Jedynie IOS by wchodził w grę, żeby przez te 6 lat studiów dodatkowo pracować w zawodzie, który miałbym kończąc aktualne studia. Rozważam medycynę xd
@wonsz337: wystarczy że uzbierają w ciągu dnia na najtansze półlitra, uznajmy że 35 PLN. Przez cały dzień muszą więc wyżebrać te 35 zł od ludzi. Picie na pusty żołądek, zniszczona wątroba + codziennie chlanie powoduje, że ich to półlitra potrzepie niesamowicie. Jak podbiją do stu ludzi dziennie to na luzie uzbierają.
@broniek3007: myślę że ta dziewczyna ma na koncie wszystkich mur*ynów z miasta, w którym studiuje. On siedzi na wsi na zadupiu, więc nie poznaje nowych kobiet, a z tamtą ma kontakt głównie pisany od wielu lat i mówi, że ona się pcha i chce do niego przyjechac, ale go brzydzi trochę xD
@Cordinon: większość z nich to po prostu zwykłe lenie, które nie chcą nawet z piwnicy wyjść i dziwią się, że nie poznają kobiet. Jakby poszli na imprezę to by zaraz spotkali się z damską atencją, ale im wygodniej prowadzić narrację że żadna ich nie chce i się nimi brzydzą lol
@pomelobezkaca2: ale tak na zdrowy rozum - jaki przegryw byłby aż takim atencjuszem? ja typa nie lubiłem bo to był mitoman od samego początku. vander to przy nim ultraprzegryw i truekell
@tubkas12: ja pamiętam że przebił się do mainstreamu i tak poznałem wykop, ale ja robię tu konto raz na kilka lat, postuję a potem usuwam i jak mi się nudzi w życiu to wracam do Was chłopaki, bo lubię waszą społeczność
@tubkas12: a chcesz zrobić streszczenie swojego zycia co doprowadzilo do miejsca gdzie jestes? lubie czytać takie historie, możesz wyslac na pw lub tutaj jeżeli zechcesz to byłoby fajnie
PS. Kończę teraz magisterkę, więc zobaczymy jak uda mi się wypracować grafik