@vvn81: jeden mi powiedział, że mimo wszystko bylem jego jedynym kolegą, bo czasem z nim pogadałem czy pograłem w jakieś gry na świetlicy. I mówił, że zawsze braliśmy go do pokoju na wycieczkach i że dzięki temu nie czuł się jakoś mega samotny, że nikt z nim nie chce mieszkać przez kilka dni, chociaż zdawał sobie sprawę, że robimy to między innymi dla contentu. Raz graliśmy w prawdę czy wyzwanie,