@CichySzelestOka: dokładnie, a do wszystkiego biednych rosjan podjudzaja chinczyki i wschód. Robią na nich kase, a rosjanie zrujnuja swój kraj i nic im nie zostanie. Państwo upadłe.
"Paweł Rubcow - tak nazywa się mężczyzna znajdujący się dotychczas w polskim więzieniu, który był jednym z 26 wymienionych między Rosją a krajami Zachodu dziś w Ankarze. Głos w sprawie wymiany więźniów w tureckiej stolicy zabrał m.in. premier Donald Tusk."
@michal818: no akurat PiS nie dopuscil do tej wymiany. To za PO wymiana poszla, oddalismy typa za nic. Kompromitacja. Szczerze jestem w c--j zaskoczony, że Radek do czegoś takiego dopuścił.
Poza tym, to, że PiS "nie robił" nic, w sprawie Poczobuta, jest z tych samych źródeł, które chciały wypuścić ruskiego szpiega.
Zeby nie bylo, Duda też w tym jak widać brał udział. Więc dobra robota. Poklepane po plecach i do
Od teraz możecie obserwować konkretne dyskusje i otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach w wybranych przez siebie wątkach. Dzięki temu zawsze będziecie na bieżąco i nigdy nie przegapicie interesujących Was rozmów!
Obserwowanie dyskusji jest proste i dostępne bezpośrednio z poziomu każdej dyskusji, zarówno w znaleziskach, jak i przy wpisach. Wystarczy jedno kliknięcie, aby otrzymywać powiadomienia o wszystkich nowych komentarzach w wątku. Powiadomienia wyświetlimy na górnej belce serwisu,
Ja polecam cały wywiad bo są różne smaczki. Wojewódzki go pytal czy nie wstyd było mu grać z logo orlenu, który był symbolem opresyjnego panstwa :D a poza tym Szczęsny w tym wywiadzie pokazuje, że jest bardzo ogarniętym gościem.
W wyniku pisma Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy sąd zdecydował o niezastosowaniu aresztu wobec Marcina Romanowskiego i zarządził natychmiastowe uwolnienie posła PiS. Okazało się, że Romanowski miał jednak immunitet wynikający z członkostwa w UCE.
Trump miał na maksa farta, bo dosłownie ułamek sekundy przed strzałem skręcił głowę w kierunku strzelającego. Tak by mu pewnie urwało głowę, a tu dostał w ucho. Gość wygrał drugie życie wczoraj. Tu to dobrze widać.
Roman Giertych i Waldemar Sługocki zostaną zawieszeni w klubie KO i pozbawieni swoich funkcji ogłosił premier Donald Tusk. To pokłosie głosowania w sprawie depenalizacji aborcji. Obaj posłowie KO nie wzięli w nim udziału, a projekt przepadł.
Ale skąd to zamieszanie i wielkie oburzenie. Gość się wyłamał z dyscypliny partyjnej, która jest największym gównem w naszej polityce (bo równie dobrze możnaby mieć 5 posłów i dać im % wagę głosu i po sprawie), bo to było sprzeczne z jego poglądami. Praktycznie całe PSL też zagłosowało przeciw. Teraz płacze żeby podziękować PSL czy Giertychowi są śmieszne, bo przecież ludzie na nich głosujący doskonale wiedzieli jaki będzie rezultat tego głosowania oraz
Może ktoś się zna albo robi w branży automatyki do bram? :D Potrzebuję pomocy w doborze jakiegoś kompletnego zestawu. Brama niecałe 4m (niecałe 2m na skrzydło, lekkie panelowe) - napęd do bramy dwuskrzydłowej z funkcją furtki (brak osobnej furtki na posesję, jedynie brama) - wideomofon * po skrętce, ponieważ mam dociągniętą a wifi z domu będzie ciężko złapać, bo brama jest oddalona o 40m od domu * 2 monitory sterujące, które też można ze sobą
Agnieszka Żaczek od dwóch lat samotnie walczy o odzyskanie domu zajmowanego przez niechcianych lokatorów. Nie chcą się wyprowadzić, mimo że nie płacą za wynajem ani nie mają umowy.
@barbilon: samotne matki to jest jeden wielki Red flag dla wynajmujących. Samotnymi matkami raczej nie zostają ogarnięte kobiety sukcesu ale takie głupiutkie co myślą że dziecko zmieni przemocowca albo zwykłego hulakę.
O k---a ale żeś wymyślił :D a do tego debile klakierzy Ci przyklaskują plusami :)