@K_Boczkowski: Bez ankiet do wypełnienia, bo jak dostaję taką to mnie szlag trafia. Fajnie mieć jakiekolwiek pojęcie na co się rekrutuję (kwiatki z dziś:" Prosze powiedzieć o swoim doświadczeniu w firmie devops" i drugi "co to jest puppet i do czego jest wykorzystywany" (na stanowisko devopka).
Jak macie biuro składające się z 2 pomieszczeń, darujcie sobie zapraszanie do siedziby.
Wystarczy podać nazwę firmy i resztę sobie wyguglamy, nie trzeba 10
@biczek: nie, ja bym się roześmiał i odpowiedział "Aye!". Nie wiem jak w innych firmach, ale u nas dostajemy prowizję tylko i wyłącznie od przyszłej pensji kandydata.
http://java.dzone.com/articles/what-developers-want
#pracbaza #it #nieprogramowanie
cc @K_Boczkowski
Zawsze fajnie popatrzeć na coś z innej perspektywy, dlatego może Wy byście coś dodali?
@biczek:
Jak macie biuro składające się z 2 pomieszczeń, darujcie sobie zapraszanie do siedziby.
Wystarczy podać nazwę firmy i resztę sobie wyguglamy, nie trzeba 10
@K_Boczkowski:
Szanuj swojego klienta i