Wpis z mikrobloga

@Papeteria:

Emm, mam nadzieję że tego silvera nabijałeś, a nie zbijałeś. Jeśli tak, to gratuluję. Chociaż moim zdaniem trzeba mieć talent aby wbić silver 1-3 nawet na początku gry ._.
@Papeteria: Nie, wręcz przeciwnie. Sam zacząłem po 10 meczach z nova 2. Czasem (nawet teraz z mge) grałem ze znajomymi na silverach (elite i elite master) i jak patrzyłem na grę ludzi z tych rang, to była strasznie nierozgarnięta. Ludzie biegali byle gdzie i tak jakby nie mieli słuchawek. Nie mówię o recoilu/wallbangach/smoke, bo z tym sam mam nadal problemy. Po prsotu nie jestem w stanie sobie wyobrazić jak można mieć
@Atexor: no coż, nie jestem nieogarem, który leci gdzie indziej niż wszyscy :) tak właściwie to prawie zawsze mówię drużynie co robić, zauważyłem że od kiedy zacząłem to robić to wygrywam 70% meczy
Na silverach jest najwięcej "frago-biegaczy", ale teraz też mi się trafił meczyk z "idiotami". 3 z nich miało micro, ale nieużywali praktycznie. Nie dawali info, łazili po fragi i się wkurzali, że dedają. śmiali się z moich opinii o ich grze FFA. Nie wiem jakie rangi (ale chyba bronze 0), bo się wkurzyłem i wyszedłem z gry. Wolę bana mieć niż grać z przygłupami. I tak za dużo rund przez nich straciłem.
Atexor - Na silverach jest najwięcej "frago-biegaczy", ale teraz też mi się trafił me...

źródło: comment_MhqPtsJ3RHfTs9NnNRDaPMzTt85qDkND.jpg

Pobierz