Wpis z mikrobloga

DO JASNEJ CHOLERY. SIATKÓWKA NIE JEST SPORTEM NARODOWYM, BO MAŁO OSÓB W NIĄ GRA (STRZELAM, ZE NIE WIĘCEJ NIŻ 20%), A W GAŁĘ HARATA POŁOWA POLAKÓW. PRAWIE CAŁA KLASA NA WF CZEKAŁA, ŻEBY GRAĆ W GAŁĘ, A NIE W PEDALSKĄ SIATKÓWKĘ. PO LEKCJACH WSZĘDZIE MOŻNA BYŁO GRAĆ. DWA PLECAKI TO BRAMKA I BUTELKA, KAMYK ZAMIAST PIŁKI. A SIATKÓWKA? SPECJALNE BOISKO, CZĘSTO WYNAJEM. NIKT NIE CHCE BYĆ JAK WLAZŁY, TYLKO JAK ZIDANE, RONALDO, MESSI!!!

#oswiadczenie #pilkanozna
  • 43
@hudsone: ale czy Ty panimajesz określenie SPORT NARODOWY? Trzech typków grających w klubie (nie w reprezentacji), którzy błysnęli w ostatnich 3-4 latach porównujesz z całą ekipą reprezentacji Polski w siatkówce :D

Takie mistrzostwa świata w siatce to większe emocje (i radość) niż ostatnie 20 lat w piłce kopanej ;)
@hudsone: nie wiedziałem, że w siatkę gra tylko sześciu typków xD Szczególnie jeśli patrzymy na zmiany kadrowe, które zaszły w ciągu kilku ostatnich lat. Pojawiają się nowe osoby ale poziom pozostaje taki sam.

A piłka? Był Boniek, był Dudek, teraz Lewandowski xD [uogólniam]

Wiem, że siatkarze nie są tacy medialni i plotkogenni dlatego niektórzy uważają, że poza Kurkiem i Wlazłym to nikogo nie ma.

Zaznaczam tylko, że nie piszę
@hudsone: ale trzeba być zjebem zeby tak myśleć... połowa polaków gra w gałę... Oprócz tego że 3/4 Polaków to kobiety, emeryci, dzieci które nie potrafią zrozumieć na czym ta gra polega. A i faceci nie wszyscy lubią grać. Kim Ty w ogole jesteś pajacu?!
@hudsone: no to gratuluje. a interesuje się piłką może z 30% ale myślę, że mniej, siatkówką może jeszcze mniej, ale ludzie nie interesują się też masowo hokejem i to nie czyni z tego sportu dla pedałów.