Wpis z mikrobloga

@Jack_Donaghy: Jeżeli płaciłbym ferrari 1 mln za doskonale wyważone, zbadane, przetestowane na torach auto, gdzie wszystko ma swój sens, gdzie głowica silnika to dzieło sztuki, a jego dźwięk, charakterystyka i osiągi to zapłaciłbym im też za wmontowanie LPG :)

Ja bym kupował Ferrari dla wygody i dla samego faktu posiadania drogiego ładnego auta więc LPG by mi nie przeszkadzało.
  • Odpowiedz
Uwaga, ogłoszenie:

C--J WAM DO TEGO.

Dla debili, którzy nie widzą sensu w kupowaniu Hummera, bo dużo pali i nie powinno się nim jeździć po mieście: patrz wyżej.
  • Odpowiedz
@garindaan:

1. zainstaluj w samochodzie system oszczędzania pieniędzy za 7000 w aucie za 150000 który zwróci się za 2 lata.

2. mirek cebularz się z ciebie śmieje

3. miej w------e ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@fiszu86: Polaczkowe myślenie. Kup coś ponad swój stan a pozniej licz każdą złotówke.

Pewnie nigdy sie nie dorobie hammera (przynajmniej nie za gotówke) ale i tak uwazam ze wsadzanie LPG do takiego samochodu to krzywda.
  • Odpowiedz
@Mariusz_Drugi: Tego czy krzywda to nie będę w to aż tak chodził. Napisałeś coś co miałem na końcu języka i nie potrafiłem tego wypowiedzieć, tylko non stop pisałem to samo. Właśnie chodziło mi o to "Kup coś ponad swój stan a pozniej licz każdą złotówke."
  • Odpowiedz
Borze jaki smrut cebuli z tego wpisu czuje i co niektórych komentarzy. Żal mi was nawet trochę zazdrosne s---------y.


Pracujesz na stacji większa beka z ciebie, że nigdy na takiego hammera z gazem nie uzbierasz..


@albatroz
  • Odpowiedz