Wpis z mikrobloga

@Zielony34: @CzarnyOwiec: Mam takie samo zdanie jak @Jack_Donaghy nie będę tego kopiował.

Moim zdaniem Hammer jest przereklamowany, są lepsze auta.

Nie śmieje się z ludzi tankujących auta gazem, spotykam się nawet raz dziennie z Amerykańskimi autami (jakieś Minivany, Chevrolety, nawet nie zwracam już uwagi), uważam, że to zajebista sprawa takie wozy. Na pewno nie palą tyle. Sam bym chciał, potrzebował większego auta. Tylko koleś jako rodzinne auto
g.....n - @Zielony34: @CzarnyOwiec: Mam takie samo zdanie jak @Jack_Donaghy nie będę ...

źródło: comment_MI4aes8iTr1NWij7H1FI6kmMfe2MM9FM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@garindaan: Kolego podczas mojej półtorarocznej kariery na stacji paliw zdarzyło mi się zatankować tira LPG. 4x butla po 200L i stój zimą pół godziny aż to naleci.
  • Odpowiedz
@garindaan: Twoja wypowiedź wskazywała na co innego. Poza tym, nie interesuje mnie kto, czym jeździ, jak chce, niech jeździ nawet i hulajnogą na gaz. Jednemu się Hummer może podobać, innemu nie, tylko i wyłącznie sprawa właściciela, czym jeździ. Być może całe życie marzył, bo był to dla niego jakiś symbol statusu, do którego chciał dążyć a nie miał nigdy pieniędzy, żeby zrealizować marzenie. Czasem ludzie jeżdżą dla nas dziwnymi pojazdami
  • Odpowiedz
@garindaan: A ja zalewam swoje cinquecento czystym złotem i nawet mi was nie żal.

A tak poważnie to ludzie bogaci są bogaci właśnie dlatego, że nie wydają kasy na prawo i lewo. Czy z benzyną czy z LPG samochód będzie jeździł a skoro z LPG będzie taniej to w czym problem.

Poza tym myślę, że jeżeli ktoś tu z kogoś się śmiał to on z was bo on przynajmniej ma
  • Odpowiedz
@Naczelny_Urzednik_RP: @sulkov: @Zielony34: Nie sądzę.

Po raz setny mówię, że nie chodzi o fakt luksusowego auta, bo podjeżdżali droższymi, lepszymi i tankowali gaz, nic to we mnie nie zmieniło. Chodzi, że jest to Hammer trzeba być debilem żeby mieć takie auto jako rodzinne, tankować gaz i udawać, że wcale tak drogo się nie jeździ. MAM HAMMERA PALI 20 L NA 100, ALE W----E GAZ, C--J, TAKI
  • Odpowiedz
A tak poważnie to ludzie bogaci są bogaci właśnie dlatego, że nie wydają kasy na prawo i lewo.


@Naczelny_Urzednik_RP: to zależy - napisałeś coś co jest popularnym mitem w internecie, a chyba nie ma żadnego uzasadnienia... bycie bogatym zależy od umiejętności zarabiania pieniędzy, nie ich oszczędzania. Jedno z drugim może, ale nie musi być związane.

Poza tym myślę, że jeżeli ktoś tu z kogoś się śmiał to on z was bo on przynajmniej ma nie najgorsze auto
  • Odpowiedz
@Jack_Donaghy:w jakims wywiadzie mowil wlasnie ze jezdzi na lpg bo umie liczyc

@garindaan: moze auto zre mu 3 razy tyle ale jak pali mu 30l to za 30l (98) x5,44* = 163 zł 30l (lpg) x 2,55* = 76,5 zł

wiec oszczednosc konkretna na kazdym tankowaniu. *ceny z auchan wroclaw
  • Odpowiedz
ale o co chodzi? Wy byście nie kupili, on kupił i jest zadowolony, w czym problem, bo nie rozumiem? Co wam do tego, kto, czym jeździ?


@Zielony34: a co Tobie do tego co nam do tego? :)

"on kupił, on jeździ, jego sprawa"

Jasne - ja mu nie chcę tego zabraniać, ja tylko z tego szydzę i o tym rozmawiam. Taka chyba jest generalnie idea tego portalu, że się głównie
  • Odpowiedz
@garindaan: Jak dla mnie może mieć nawet bilid F1 na gaz. Jeżeli chce mieć duże auto i spalać nawet o złotówkę mniej to czemu nie. W dodatku to, że myśli, że jego samochód jest taki "oszczędny i ekonomiczny" powiedziałeś ty a nie on.

Mnie zastanawia dlaczego największy ból d--y o nietypowe samochody z LPG mają ci którzy takich samochodów nigdy nie będą mieć a jedynie znają je z widzenia. To
  • Odpowiedz
w jakims wywiadzie mowil wlasnie ze jezdzi na lpg bo umie liczyc


@mamFAJNYnick: dwie rzeczy:

- mówienie "jeżdżę na LPG w Hummerze bo umiem liczyć" to jak mówienie "jestem heroinistą, ale biorę małe dawki bo dbam o zdrowie" - Hummer sam w sobie to jedna wielka strata pieniędzy, sam jego zakup świadczy o tym, że człowiek nie kierował się "umiejętnością liczenia" :)

- ja raczej nie uderzam w brak zdolności
  • Odpowiedz
@macgar: Nic bym nie mówił, bo nie wiem jak się jeździ na wodór i czy w ogóle takie coś istnieje. Wodoru sobie nie zatankujesz na każdej stacji. Chyba, że nic o tym nie wiem, ale nie masz dużego cennika.
  • Odpowiedz