Wpis z mikrobloga

@garindaan: a dociera do ludzi fakt że taki wyśmiewany LPG spala się na czysto ? a produktem końcowym spalania jest para wodna ?o ile było by mniej smrodu i zanieczyszczeń gdyby spalać LPG zamiast ON czy PB.
  • Odpowiedz
@balatka: 61 l za 2,49. Tankowałem do różnych Mercedesów, raz do Audi TT gdzie wlew był taki #!$%@?, ustawiony razem z wlewem paliwa, że odprysnęło mi w twarz.

Raz jak z dupy się spytałem faceta czy mu zatankować, bo podjechał pod dystrybutor (akurat robiłem to odruchowo, bo byłem przed zapaleniem fajki) to prawie mnie wyśmiał.

"80 letnią babcie by pan gwałcił? Gdzie do takiego auta gaz" Potem ciągle coś #!$%@?ł
  • Odpowiedz
@sailor_73: @wezsepigulke: Wózek widłowy to nie jest bycze auto. Jak chce być taki ekonomiczny i nie szkodzić środowisku to niech sobie kupi inne auto a nie pali 20 l benzyny na 100, a 25 l gazu.

Żeby te auto było ładne, czy jakiś klasyk to ok, ale to był denny Hammer.
  • Odpowiedz
a dociera do ludzi fakt że taki wyśmiewany LPG spala się na czysto ?


ta czystość jest dyskusyjna, LPG też jest zanieczyszczone a samo spalanie LPG w instalacji II generacji w samochodzie spełniającym przed montażem normę EURO2 niekoniecznie pozwoli spełnić tą normę.

a produktem końcowym spalania jest para wodna ?o ile było by mniej smrodu i zanieczyszczeń gdyby spalać LPG zamiast ON czy PB.


Produktem
  • Odpowiedz
@garindaan: faktycznie zabawne. Boki zrywac. To, ze ktos ma pieniadze wcale nie oznacza, ze ich nie szanuje. A skoro mozna ten sam dystans pokonac za okolo 40% mniej talarow... to czemu tego nie robic?
  • Odpowiedz
To, ze ktos ma pieniadze wcale nie oznacza, ze ich nie szanuje. A skoro mozna ten sam dystans pokonac za okolo 40% mniej talarow... to czemu tego nie robic?


@sulkov: jak ktoś szanuje pieniądze to nie kupuje Hummera :) To nie jest optymalny zakup z punktu widzenia szanowania pieniędzy - a założenie do tego LPG to tylko "minimalizacja strat".

Istnieje dużo samochodów, które palą mniej / poruszają się lepiej / są wykonane lepiej / mają lepsze właściwości terenowe
  • Odpowiedz
@garindaan: zadam Ci pytanie - masz dwa identyczne produkty/uslugi. W jednym sklepie kosztuje 1000zl, za sciana zaplacisz za to samo 600zl. Co wybierzesz? Jak juz pisalem - posiadanie pieniedzy wcale nie oznacza, ze trzeba nimi rzucac na prawo i lewo. Tak robia biedaki zyjace i pokazujace sie na kredyt. A po co mu taki samochod? Tylko wlasciciel wie. Mi nic do tego.
  • Odpowiedz
@Jack_Donaghy: moze ktos po prostu mial takie marzenie :) bawia mnie komentarze hejtujace lpg w drogich/nietypowych samochodach. Tym bardziej bawia, ze z reguly padaja z ust ludzi ktorzy jezdza furami tanszymi niz sama porzadna instalacja...
  • Odpowiedz
@garindaan: No ale co Ci do tego, chce jeździć lepszym autem za niższy koszt, to co w tym złego? Typowe podejście polaczka, cebulaczka, musi się pokazać, jak bardzo stać go przepłacać za paliwo, co za #!$%@? głupi naród... Idź się pośmiej z Holendrów, co zarabiają 5-10x więcej od Ciebie a i tak #!$%@?ą na LPG, albo z Włochów. Idź im polaczku, cebulaczku wyśmiej sięw twarz, że ty taki polski kozaczek
  • Odpowiedz
tez mialem calkiem do niedawna nietypowe auto z lpg. I bardziej cieszylo mnie spalanie 30l lpg niz 25l pb na 100km w miescie.


@sulkov: ale ja nie mówię o nietypowych autach z LPG czy ogólnie z LPG - dla mnie konkretnie śmieszny jest Hummer ;)
  • Odpowiedz
@garindaan: i co w tym niezwykłego? To nawet bardzo typowe ,że większość aut amerykańskich ma gaz. Ja widząc takiego jeepa ,większego lexa ,albo chryslera to wiem ,że będzie lpg. Cebulą jest naigrywanie się z takiego oszczędzania... Jego auto to sobie może nawet na węgiel przerobić i kij komuś do tego. Chociaż akurat hummer ma mało sensu no chyba ,że używa się go tylko jako ciągnika do wielkich przyczep albo reklamę....
  • Odpowiedz