Wpis z mikrobloga

Hej mirki! Przed sekundą ukazała się w markecie moja i @jasiek13 #gry na #android.

Jest to estetyczna, minimalistyczna gra z wymagającym gameplayem i relaksującą, kojącą #muzyka.

http://goo.gl/P1GCaH

Dla ciekawskich #programowanie trwało 2 tygodnie po godzinach #praca, gra zawiera 39 klas, 3178 linii kodu, 816 pustych oraz 246 komentarzy.

Jeśli się przyjmie i zarobi pare groszy na licencję deva to poleci również na #ios.

Należyty szacunek dla #polska został oddany - gra również w naszym ojczystym języku.

#gamedev
m.....n - Hej mirki! Przed sekundą ukazała się w markecie moja i @jasiek13 #gry na #a...

źródło: comment_ysWN69NBYROnj9POvH9igfoIjE5p2a7U.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@msgreen: Ja osobiście nie jestem zbyt twórczy ale jak zapytacie wykopków to na pewno znajdą lepszą nazwę

i w sumie ikonka też nie jest za fajna nie zachęciła by mnie za bardzo do pobrania gry jedynie zdjęcia są ok a co do gry to zaraz pobiorę i przetestuje

Waszej gry nawet nie znajduje w android markecie to tej nazwie
  • Odpowiedz
@Persil: Sprawdzimy to, a trzaski słychać też na ekranie menu głównego, czy tylko podczas gry? To może być problem z kompresją, bo odtwarzamy normalnym Androidowym playerem plik .ogg.

W aktualizacji podbijemy jakość muzyki, powinno się poprawić. Dzięki za info :)
  • Odpowiedz