Wpis z mikrobloga

Ludzie zrobią wszystko dla #atencja xD Ale wrzucanie zdjęć swoich akcesoriów erotycznych na profil, gdzie się ma też swoje #pokazmorde i w sumie nie trudno kogoś takiego znaleźć na fejsie to lekka przesada. @suckuba nie boisz się, że kiedyś będziesz mieć z tego powodu nieprzyjemności? Że będziesz nie wiem, starać się o pracę i sprawdzając Cię znajdą to zdjęcie? Albo, że kiedyś Twoje dzieci to znajdą i żenadną motzno? #logikarozowychpaskow
  • 99
@ziemniaczana_krolewna: przeklejam

odkryłeś potrzebę atencji i walidacji siebie u kobiet. Te ładne dostają ją (atencję) 24/7 w prawdziwym życiu, te brzydkie/chciwe przychodza na reddity, wykopy etc gdzie mamy miliony stulejów śliniących się do monitora. Potem taka 4/10 babeczka myśli że jest 8/10 bo każdy jej pisze w internetach jaka to nie jest seksowna xD
@ziemniaczana_krolewna: Nawet mi jej (wiadomo kogo) nie żal. Ze zdjęć to takie max 5/10, więc musi się dowartościowywać atencją na korek w dupsko lol. Widocznie nie ma innych mocnych stron, tylko wyślizgany slot i zakolanówki na krzywe nogi ;-) losowa dziewczyna w każdym mieście > ona - więc wiesz, trzeba jakoś dotrzeć do adoracji, a najprościej przez stulejarzy na necie, bo we własnym środowisku pewnie cisza i spokój w tym temacie.
@ziemniaczana_krolewna: wiesz, z jednej strony czemu nie mogłaby wrzucać takich rzeczy ? Nie wsadza sobie tego w dupę, tylko zrobiła zdjęcie z plugiem. Na reddicie możes zobaczyć takie same zdjęcia tylko z takim bolcem w dupie.

Z drugiej strony, szkoda mi jej faceta. W internecie nic nie ginie, ktoś takie cuś na pewno zobaczy (dobrze że na główną nie weszło) i zaczną się jakieś docinki pod adresem jej faceta, "Hehe a
@ziemniaczana_krolewna: a tego nie wiedziałem :) tutaj na pewno sucuba będzie miała gorzej, na pewno pójdzie na jakieś wykopparty i większość stulejarzy jak będzie z nią gadać albo na nią patrzeć to tylko w głowie "Ja jebię, jak ten korek w taką malutką dziewczynkę wlazł".
@slepowzroczny: Ano wysyp. A najgorsze jest to, że ludzie nie rozróżniają wśród tego zaburzenia podtypów i wszystko wrzucają do jednego wora. Sama dostałam dwie niezależne diagnozy bordera (tak, mam na papierach ;)), a wcale nie jestem rozhisterozowaną księżniczką z ciągłymi fochami, darciem mody i szukaniem atencji. Nie wiem skąd się wzięła ta "moda", ale zawsze mnie bardzo irytuje.
@duskhorizon: @your_ex: @ziemniaczana_krolewna: Ja trochę rozumiem ich/wasz ból dupy (hoho!), bo się tym pochwaliła publicznie. I wiecie co?

Bardzo dobrze. Lepsze to niż nonstop teksty typu #tfwnogf czy #przegryw. Chce sobie poczytać o tym że ktoś się bawi, o tym że seks jest jak najbardziej pozytywny. Właśnie, przecież jest takich ruch/nurt nawet, nazywa się sex positive.

Ale nie, polaczki wolą bardziej narzekać i ostracyzować tym którym się powodzi
@ziemniaczana_krolewna: ani to #!$%@? mózgowe ani zapewne nie ma takiej pracy. Ot ekshibicjonistka i tyle. Tacy ludzie raczej nie przejmują się konsekwencjami tego co się potem stanie, a nawet podniecają się na tę myśl. Ja bym tego nie zrobiła, bawi mnie trochę sytuacja ale tak naprawdę to mam troszkę #!$%@? i niech robi co chce. Jest dorosła i świadoma konsekwencji, skoro takie jej odpowiadają to ok.
@krolka89: Przecież wiem, że "nie każda". Chodzi mi wyłącznie o to, że ludzi tak bulwersuje fakt samego "ujawniania" takich informacji. Kiedy są one "tajemnicą poliszynela" w związkach.
@aariss: Co mają firmowe brudy do własnych seks-zabawek, bo nie widzę analogii? Zakładasz z góry, że jak ktoś nie wstydzi się sfery seksualnej to z góry będzie pozbawiony wszelkich skrupułów, będzie plotkować, rzucać mięsem i co dalej? Zakładasz, że pracodawcy jedyne o czym myślą, to o tym, żeby w firmie był najgorszy syf i nikt o tym nie mówił?

Powiem tak: pracodawcy są mądrzejsi niż myślisz, przynajmniej Ci na których ja