Wpis z mikrobloga

@corinarh:

bullshit duza czesc kobiet wlasnie ma sklonnosci lesbijskie lub biseksualne,


To, że sobie pofantazjują to nie znaczy, że ta część kobiet woli tak samo kobietę jak mężczyznę. W to nie uwierzę. Ile znasz par lesbijskich? Ile masz koleżanek, które choć raz taki seks uprawiały? A ile w przypadku związków
  • Odpowiedz
@spatsi: Homoseksualizm został wykreślony z listy chorób w 1973r. Gdybyś żyła przed tym rokiem, w takiej samej dyskusji trzymałabyś przeciwną stronę, bo "naukowcy twierdzą inaczej".
  • Odpowiedz
Homoseksualizm został wykreślony z listy chorób w 1973r.


@HomoViator: Wiemy. Jak jeszcze dojdziesz do tego jak się na tej liście znalazł, to może zaświta dlaczego został wykreślony. A, że opis dobry - wiem, ze względu na takie właśnie odzywki sobie ustawiłem.
  • Odpowiedz
@Swiezutki: Eksperymentu xD. Śmiejecie się z tych co nie zdali matury, albo nie umieją wymówić R, ale nabieranie się na tak oczywistych to jak #!$%@? wiara w to, że nigeryjski książę da nam miliony zielonych i jeszcze powiększy fiuta magicznym zastrzykiem xD. Wszyscy, którzy buldupili na serio z tego wątku (bo niektórzy zagnieżdżali trolla w trollu) są dobrym materiałem na czytelników niewiarygodne.com.
  • Odpowiedz