Wpis z mikrobloga

Tyle wszyscy narzekają, że nie mogą wyrwać laski bo źle wyglądają. A może źle wyglądacie bo źle się ubieracie, źle to akurat zbyt mało powiedziane, robicie to


Na pewno odpadają dresy, bojówki, koszulki z #!$%@? obrazkami/napisami.

Załóżcie w ciepły dzień takie spodenki aby wyglądać jak jak facet, który szuka dziewczyny a nie takie sugerujące, że wyszedłeś tylko po margarynę do biedronki.

Zamiast koszulki z durnymi napisami lepiej załóżcie koszulę oczywiście nie dopinając ostatniego guzika u góry.

Niczego nie zamierzam reklamować, linki, które podałem to tylko przykłady. Wygląd ma znaczenie i to duży, więc jak nie jesteś przystojniakiem to nadrabiaj chociaż ubiorem, bo żadna fajna dziewczyna łacha ubranego w szmaty nie weźmie.

#przegryw #modameska
  • 122
przeczytałam tylko pierwszy post i z niego wydawać by się mogło, że sugerujesz noszenie bojówek z koszulą.


Akurat bojówki lubię, w ogóle jakby cała stylówa była trochę postapo to mega plus dla kolesia, ale koszula... blee ;p

@homo_superior: nie nie , właśnie pisałem aby bojówek NIE NOSIĆ, źle dobrałem przykład.
@pacho @jezus_cameltoe: ooo tak tylko dzieci noszą krótkie spodnie, prawdziwe #!$%@? szoł zaczyna się wtedy, kiedy idę w moich długich spodniach w 30 stopniowym upale na spacer z karyną, ona się mnie pyta czy nie jest za gorąco a ja jej mówię 'lala, trochę tak, ale jestem #!$%@?ą która nie umie wyrwać się z plebejskich ubiorowych schematów narzuconych przez #!$%@? wie kogo, całe majty mam spocone i w jaja gorąco ale
ooo tak tylko dzieci noszą krótkie spodnie, prawdziwe #!$%@? szoł zaczyna się wtedy, kiedy idę w moich długich spodniach w 30 stopniowym upale na spacer z karyną, ona się mnie pyta czy nie jest za gorąco a ja jej mówię 'lala, trochę tak, ale jestem #!$%@?ą która nie umie wyrwać się z plebejskich ubiorowych schematów narzuconych przez #!$%@? wie kogo, całe majty mam spocone i w jaja gorąco ale no cuż"


@
@jezus_cameltoe: Jesteś ekstremalnie zabawny. Najpierw dajesz lekcje mody męskiej, z której wychodzi kolejna edycja "ubierz stulejarza", później grozisz usuwaniem wpisu bo wypoki sprowadziły Cię na ziemię, a na końcu chcesz filtrowania wpisów ze względu na wiek. Obawiam się, że wtedy Twój wpis miałby szansę zabłysnąć w kategorii wiekowej "klasy gimnazjalne 1-3".