Wpis z mikrobloga

Tyle wszyscy narzekają, że nie mogą wyrwać laski bo źle wyglądają. A może źle wyglądacie bo źle się ubieracie, źle to akurat zbyt mało powiedziane, robicie to


Na pewno odpadają dresy, bojówki, koszulki z #!$%@? obrazkami/napisami.

Załóżcie w ciepły dzień takie spodenki aby wyglądać jak jak facet, który szuka dziewczyny a nie takie sugerujące, że wyszedłeś tylko po margarynę do biedronki.

Zamiast koszulki z durnymi napisami lepiej załóżcie koszulę oczywiście nie dopinając ostatniego guzika u góry.

Niczego nie zamierzam reklamować, linki, które podałem to tylko przykłady. Wygląd ma znaczenie i to duży, więc jak nie jesteś przystojniakiem to nadrabiaj chociaż ubiorem, bo żadna fajna dziewczyna łacha ubranego w szmaty nie weźmie.

#przegryw #modameska
  • 122
@Prezesu: Tak #!$%@?. Bo odkrycie nóg od kolan w dół daje nagle +10 do wentylacji jaj. Dobre spodnie będą bardziej komfortowe niż krótkie z gównomateriału. Poza tym zazwyczaj jak nie jesz i nie pijesz gówna, myjesz się i używasz antyperspirantów to nie pocisz się nadmiernie, a tym bardziej nie śmierdzisz.
Jesteś ekstremalnie zabawny. Najpierw dajesz lekcje mody męskiej, z której wychodzi kolejna edycja "ubierz stulejarza", później grozisz usuwaniem wpisu bo wypoki sprowadziły Cię na ziemię, a na końcu chcesz filtrowania wpisów ze względu na wiek. Obawiam się, że wtedy Twój wpis miałby szansę zabłysnąć w kategorii wiekowej "klasy gimnazjalne 1-3".


Dawno żadnej gównoburzy nie było( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Janusz: mogłem po prostu napisać, aby przegrywy zmieniły swój
Ziomeczku, ale Twoje porady nie pomogą nikomu wyjść z przerywu. Najwyżej przejść z jednego w drugi. Chyba, że kierowałeś to do wczesnego gimnazjum, to wtedy jak najbardziej ta koszula świetnie pasuje do dziewiczego kopru pod nosem.


@Janusz: wiem, źle się przygotowałem do wrzucenia wpisu, jak się daje dużo linków to nie da się tego zrobić w biegu, nastepnym razem dobrze się przygotuję.
Wygląd ma znaczenie i to duży, więc jak nie jesteś przystojniakiem to nadrabiaj chociaż ubiorem, bo żadna fajna dziewczyna łacha ubranego w szmaty nie weźmie.


@jezus_cameltoe: Nie jestem przystojniakiem, zdarza mi się nosić bojówki / koszulki z kretyńskimi obrazkami, czyli ubiorem nie nadrabiam urody... przynajmniej wg Twojej teorii. A zdarza się że fajne dziewczyny same do mnie zagadują. Mam się zabić? Czy przestać nosić bojówki i #!$%@? koszulki? ( ͡°
Nie jestem przystojniakiem, zdarza mi się nosić bojówki / koszulki z kretyńskimi obrazkami, czyli ubiorem nie nadrabiam urody... przynajmniej wg Twojej teorii. A zdarza się że fajne dziewczyny same do mnie zagadują. Mam się zabić? Czy przestać nosić bojówki i #!$%@? koszulki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


To że Ty #!$%@? wyglądasz w bojówkach, nie znaczy że każdy w nich wygląda tak samo #!$%@? jak Ty.


@yazir: też
@asdfghjkl1:

koszula z krótkim to zło, lepiej mieć długą i podwinąć rękawy jak już


Tak, a potem odwiniesz te rękawy i wyglądają jak psu z mordy wyciagnięte. Zresztą, jaki jest sens podwijania rękawów skoro mogę sobie po prostu w upalny dzień ubrać przewiewną koszulę z krótkim rękawem?

Nie wiem co wy macie do tych koszul. Oczywiście należy odróżnić koszule eleganckie do garnituru, które powinny być tylko z długim rękawem, od tych,
@jezus_cameltoe: Nie wrzucaj nawet takich rzeczy na wykop. Tutaj odpowiedzą Ci tylko no-life'y z csgo i innych tanksów (nie mówię o wszystkich graczach) którzy śmieją się, że koszula w kratę jest dla no-life'ów...

Jeśli chodzi o ciuchy które dodałeś, spodenki zajebiste, bardzo mi się podobają. Koszula trochę za bardzo rzuca się w oczy, ale rozumiem co masz na myśli.

@526574536e6f6d: Wiesz co jest bardziej pedalskie? np. to (@Murzinio: )

Już
@jezus_cameltoe: #!$%@? ALE KISNĘ XD XD XD XD

Poważnie, ktoś jest zdania, że podlinkowane ciuchy to oznaka dobrego ubierania się ? Niektóre koszule w komentarzach spowodowały u mnie raka pleców. No nie wierzę xDDD

Ja rozumiem, że gusta i guściki ale większośc linków z tych komentarzy to się nadaje na imprezy w remizie, ewentualnie dyskoteki w gimbazie. Hahahhah ale beka
Pobierz
źródło: comment_Qc2FbeoHC6QBKoqVrT44YDT08li0UvZD.jpg
@jezus_cameltoe: no to przytoczyłeś zestaw, jak zobaczyłem te ultra gówniane spodnie i jeszcze ich porównanie do spodenek bokserskich to już wiedziałem, że jest ciekawie, a potem koszula z krótkim :D Perfect!

Tym zestawem #!$%@?łbyś nawet Clooneya :P
@BlackPoint:

Nie wrzucaj nawet takich rzeczy na wykop. Tutaj odpowiedzą Ci tylko no-life'y z csgo i innych tanksów (nie mówię o wszystkich graczach) którzy śmieją się, że koszula w kratę jest dla no-life'ów...


Skoro na wykopie same no-life'y, to po co tu siedzisz? Też jesteś jednym z nich? No i nie wiem co pedalskiego jest w tym że nie chcę chodzić w jakichś tandetnych koszulach które mi się nie podobają żeby
@Murzinio: Napisałem tylko, że do pedalstwa bliżej tym, którzy kobiety nie mają i mieć nie będą, niż tym którzy zakładają kokardkę na głowę i do domu wracają z dziewczyną.

Nie no to pokaż w co się ubierasz @Cash1337 , co? Czy boisz się, że ktoś Cię wyśmieje 'miastowy'
@Murzinio: Nie, wolę ubierać się tak jak lubię.

Męskie nie męskie, tutaj nie mam problemu. Jak ktoś rwie laski na różowe koszulki to proszę bardzo, mi to nie wadzi. Podśmieszkuję pod nosem i tyle