Wpis z mikrobloga

Tyle wszyscy narzekają, że nie mogą wyrwać laski bo źle wyglądają. A może źle wyglądacie bo źle się ubieracie, źle to akurat zbyt mało powiedziane, robicie to


Na pewno odpadają dresy, bojówki, koszulki z #!$%@? obrazkami/napisami.

Załóżcie w ciepły dzień takie spodenki aby wyglądać jak jak facet, który szuka dziewczyny a nie takie sugerujące, że wyszedłeś tylko po margarynę do biedronki.

Zamiast koszulki z durnymi napisami lepiej załóżcie koszulę oczywiście nie dopinając ostatniego guzika u góry.

Niczego nie zamierzam reklamować, linki, które podałem to tylko przykłady. Wygląd ma znaczenie i to duży, więc jak nie jesteś przystojniakiem to nadrabiaj chociaż ubiorem, bo żadna fajna dziewczyna łacha ubranego w szmaty nie weźmie.

#przegryw #modameska
  • 122
@BlackPoint: Jasne. Nie ma problemu. Akurat zaraz wychodzę z domu skakać na bungee i w ogóle wygrywać życie, to mogę sobie strzelić fotę. Czekaj cierpliwie, tylko się umyję. Sprytnie mnie zawolales po edycji komentarza, nie dostalem powiadomienia a komentarz przeczytalem przypadkowo ;)
epic thread, wg. znacznej części użytkowników tylko garniak i #!$%@?, oczywiście musi fitować, rękawy koszuli mają lekko wystawać itd

super znawcy mody #!$%@?, a nie wiedzą że jest coś takiego jak sezony, #!$%@? - zima lato jesień wiosna - koszula z długimi rękawami, długie spodnie tylko, #!$%@? że idziesz w japonkach z koleżanką posiedzieć nad wodą, albo z kumplami na piwo

do teatru czy biedronki - ubierz koszulę z długim rękawem i
@jezus_cameltoe: Najgorzej.

1. Zwykła błękitna, dopasowana koszula z podwiniętymi rękawami (http://shoppingblog.dallasnews.com/files/import/86445-gap%20blue%20shirt.jpg)

2. Klasyczne chino shorts (jeśli muszą być szorty)

Im prostsze rzeczy, tym lepiej. Im mniej pasków, klamerek, wzorów, kieszonek, nadruków, bajerów, tym mniejsze ryzyko wpadki. Koszule z krótkim rękawem ssą pałkę i kojarzą się tylko z uniformami - zresztą po co wydawać na nie hajsy? wystarczy podwinąć rękawy, co do tego ładnie podkreśla przedramiona. Poza tym to jakiś straszny
@jezus_cameltoe: przed chwilą wróciłem z turystycznego miasta (jezioro) i celowo przyglądałem się w co są ubrani faceci. No i wyszło mi, że mniej więcej połowa kótkie spodenki(wszelkiego rodzaje) + koszula z krótkimi rękawami. Nie wiem, może to też kwestia regionu gdzie i jak ludzie się ubierają.
to, że się tak ubierają to znaczy, że też tak będziesz robił? znajdź sobie coś swojego i nie rób czegoś, dlatego że większość to robi


@asdfghjkl1: nie to oznacza, że sam wymyslając ten dobór nie zrobiłem specjalnej wiochy. Zresztą całe życie ubierałem tylko koszulki i gówno mi to dało, teraz jest dużo lepiej.
@jezus_cameltoe: haha wydałeś na siebię wyrok dodając pod tym tagiem tak #!$%@? ciuszki ( )

w nich wyglądał byś jak typek z pasikurowic dolnych na balandze, jak myślisz dobrze sfitują do tego pumki ferrari ?